reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mnie to dziwi o tyle, że w poprzednich dwóch ciążach zachowywał się zupelnie inaczej. Cieszył się - jasne, ale podchodzil do wszystkiego chlodniej, z dystansem. Ale nie narzekam, taki stan jak teraz, odpowiada mi o wiele bardziej :D
 
reklama
Oby mnie ten problem nie dotyczył na razie nie mam problemu z toaletą:-) więc współczuje dziewczyny.

Wybieram się na spacer póki jasno. Biore aparat w rękę i idę nad morze:-) Może uda mi się dziś cos ciekawego stworzyć:confused::-)
 
Rany jaka jestem śpiaca... Najchętniej połozyłabym się spać, ale niestety muszę jeszcze z cora na angielski isć. Nie wiem jak wysiedzę godzinę na zajeciach. Chyba ich wszystkich zaziewam :-D

I dzieki za pomysł z otrębami. Mam w domu nawet i jakoś nie pomyślalam o nich wcześniej.
 
dziób u ciebie widno a u mnei juz ciemno :)

hehe nie poszłam doszłam do skrzynki na listy.. i wróciłam :-D tu jak zacznie robić się ciemno to bardzo szybko robi się czarno:) Już jest czarno. Nie wybrałam się bo mieszkam na takim małym zapupiu jak to nazwałam... do najbliższego miasteczka mam 5km a do drugiego gdzie więcej można załatwić 10 km... za to do zatoki mam ok 200 m i tam jest ślicznie tylko dojście tam jest ryzykowne.. Teraz jest natężony ruch i widoczność kiepska i zakręt za zakrętem. a oświetlenia brak. Dlatego nie będę ryzykować.
Mój mi zapowiedział że jutro robi sobie wolne więc może pojedziemy gdzieś jak będzie pogoda. Może skuszę się jeszcze na rolki. Jeżdżę dobrze i ostrożnie więc nic się "małej"(mam nadzieję na dziewczynkę;-)) nie stanie a ruchu trochę mi potrzeba i powietrza. Mam nadzieję na miły weekend;-):-)
A Wy macie jakieś ciekawe zajęcie na weekend;-)
 
jejuu dziewczyny myślałam, że jestem jedyna z tymi zaparciami ale fajnie, że wymieniłyście kilka sposobów na pewno sporzystam bo tak dłużej się nie da i pewnie przez to brzuch tez boli...

co do męża to mój tak samo, ciągle dzwoni jak się czuje, jak wraca z pracy to zaraz czy coś dźwigałam, czy miałam mdłości czy zarzyłam witaminy i wogóle:-) podoba mi się to:-D
 
Ależ mam niespodziankę...:-D:-D
Zadzwoniłam do mamy... i się dowiedziałam że moja siostra też jest w ciąży:szok: jak mama powiedziała w 2 miesiącu .Dodatkową niespodziankę będą mieli na święta jak się dowiedzą że ja też:tak: hehe
 
ojej Dziób ale super!!!!!!! a siostra starsza? no to przecież jesteście praktycznie na tym samym etapie ciąży:-D może urodzicie w tym samym czasie:-D SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Siostra jest o 10 lat starsza w styczniu skończy 34 lata i ma już 2 chłopaków 10 i 5 lat:) Może i super ale obie bedziemy nosic ciążę w innym kraju:) i obie nie mamy najlepsze kontaktu ze sobą chyba że ta sytuacja nas zbliży...
 
reklama
Dziób a może Twoja siostra jest już wśród nas tylko nie znacie swoich nickow? Siostro ujawnij sie! :)

Oj dziewczyny u mnie okresu brak, objawów zero, jestem u rodziny wiec nie bardzo mogę jeżdzić po aptekach zeby test kupić. Pozostaje mi czekać do poniedziałku i albo okres albo beta.

Znacie jakieś domowe sposoby walki z alergią na kota? Nie chce brac tabletek a wzięło mnie tak jak nigdy wczesniej - katar, kichanie. Kupiłam wapno ale pomogło na jakies 3 godziny. Okropnie się czuję.
 
Do góry