reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
czy ktoś mnie pamięta?

na trochę znikłam :zawstydzona/y: długo mnie nie było....oj dłuuuugo....

ech doczytałam o Mailuj :-( taka wielka tragedia. Pamiętam jak ciężko mi się było wbić w wątek -ona zawsze widziała gdzieś tam mojego posta...To było miłe. Ogromnie mi żal jej dzieci :-(

Weszłam złożyć życzenia-zdrowych i wesołych świąt, oby przyniosły szczęście naszym rodzinom
 
Witam kochane
biggrin.gif




Jesteśmy u taty i świąteczna atmosfera bije z każdego kąta. Zapach gotowanych grzybów i kapusty do farszu, słodkiego makowca i choinki dopełniają całości. Przygotowania już wrą. Milusia grzeczna i kochana. Niestety wszyscy jesteśmy przeziębieni.
W święta na pewno nie zaglądnę a myślę, że forum będzie świecić pustkami i w sumie tak powinno byc.
Życzę wam kochana Świąt słodkich jak makowiec i pachnących jak choinka. Atmosfery pełnej miłości i radości. Spokojnego Świętowania i rączki małego Jezuska na waszych czołach. Wesołych Świąt
kartki-z-zyczeniami-na-boze-narodzenie.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, wymianę życzeń świątecznych przerwę niespodziewanie radosną dla mnie wiadomością!!! Stwierdziłam, że muszę się Wam pochwalić!!!! :)))
Weszłam w moje Levisy sprzed ciąży!!!!! :))))) Ale wspaniały prezent świąteczny :)
Nie spodziewałam się hihi

No to jeszcze raz WESOŁYCH i ZDROWYCH!!!!!
buzi i pewnie do po świętach ;)
 
Hej kochane,widze że atmosferka świąteczna się udziela...ja jakos nie czuje tych świąt, mężus nie moze przylecieć, więc zostajemy same...tzn nie same bo święta spędzę u mamy, ale jakoś tak mi dziewnie, bo zawsze mąż był...

To ja tez złożę wam zyczonka:)

Niech te święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!!!

 
Witam wszystkie mamuśki:) Od samego początku jestem z Wami tylko jakoś nie potrafiłam się wstrzelić w Wasze tematy. Chociaż ze dwa posty napisałam;) Świąteczna atmosfera sprawiła że zapragnęłam do Was dołączyć i poudzielać się troszkę.
Strasznie mi przykro z powodu Mailuj. Straszne kiedy tak młode i dobre osoby odchodzą.
Jak będę miała chwilę napiszę coś o nas, a na razie pragnę Wam wszystkim życzyć zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie:-)
 
reklama
Do góry