reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Maqnio, jak dobrze przeczytac ze sie wyspalyscie :-) mysle ze wszystko razem spowodowalo ze Rozinka tak ladnie dzis pospala :-) kciuki zaciskam zeby jej juz tak zostalo&&&&&

Teska, pogon ta kolezanke, bo my tu na zdjecia czekamy ;-) ja przestalam nosic obraczke w 2 ciazy i tak mi jakos zostalo :-/ a maz stwierdzil ze skoro ja nie nosze to i on nie bedzie i tak sobie pomykamy juz prawie 9 lat bez obraczek ;-)

Do nazwiska za to bardzo szybko sie przyzwyczailam, ale to chyba przez to ze swojego panienskiego nigdy nie lubilam :sorry:

Wisienka, kciuki za dzisiejsza imprezke, oby wszystko poszlo zgodnie z planem
 
Ostatnia edycja:
witam..
maqnio, cieszę sie, że wreszcie mogłaś nieco oczko zmrużyć.. oby tak dalej..

mnie Tymuś też dziś oszczędził.. spał do 7 rano..oczywiście od 5 stękał, ale nie budziłam go.. kupy jednak nie zrobił ;/
ja też nie noszę obrączki, gdzieś ją wsadziłam w czasie ciąży i jakoś nie mam czasu na szukanie.. ja także miałam problem z nazwiskiem, moje panieńskie jest dość rzadkie, w Polsce tylko kilka osób takie nosi, a to teraz- takie pospolite, jak niemal Kowalski :-D no ale utargowałam to z Pawłem, wiec nie mam co narzekać..

miłej niedzieli!
 
Cześć Dziewczyny!

U nas noc pierwszy raz przespana calusieńka! O 22 karmienie, później dopiero o 6, Dawidek zjadł, zrobił wielką kupkę i poszedł spać dalej, do 9:30! Szok! ;)

Zmieniłam wczoraj Dawidkowi smoczki w butelkach z 0-3 na 3-6, z tych mniejszych pił 150 ml mleczka w 20 minut, a teraz pochłania w 10 minut, hehe;)

Eee dziewczyny, no co Wy, ja tam nazwiska nie zmieniłam, mój mąż zmienił, przekabaciłam go, hehe;) A co do obrączki to ja noszę, bo to dla mnie ważne, ale może też dlatego, że mój mąż wybrał przepiękną;)

Corin, my też byliśmy wczoraj w takim ulu;) 10 dzieciaczków w wieku od 1,5 do 7 lat i Dawidek, Sajgon nie z tej ziemi;)

Balkan, super focie:) Ciekawe jak będzie na naszym zjeździe z 50 dzieciaczków, hehe;)

Teśka, witaj w gronie mężatek;)

Maqnio, Ty moja superbohaterko! :*** Rewelacyjnie, że Rózinka dała Ci odetchnąć:) Dawidek też ma popękane zawsze jak się ,,naciągnie” mleka, nie przejmuj się:)

Wisieńko, udanych chrzcin, oby malutka była grzeczniutka w kościółku:)

Dodi, Konwalianko, witajcie!
 
Ostatnia edycja:
witamy niedzielnie

Maqnio cieszę się, że Rózinka dała Ci w końcu trochę pospać. I oby jej się to spanko już spodobało na dobre!

Teska jeszcze raz gratuluję! Mnie też na początku dziwinie było mówić per "mąż" :-) ale szybko się przyzwyczaiłam. Do nazwiska też dość szybko przywykłam ale to ze względu na pracę - tam często odbieram telefony i trzeba się przedstawiać więc po tygodniu już był luzik. Za to obrączkę nosiłam z taką dumą, że jeszcze trochę a wystawiłabym rękę w przód żeby wszyscy widzieli :-D:-D:-D a teraz mało ją noszę bo siedzę głównie w domu, a po domu nauczyłam się ściągać.

Wisienko udanej uroczystości!

U nas nocka standardowa, za to ja poleżałam dziś do 10.30 :tak: nie powiem, że pospałam bo w sumie od karmienia o 8 już nie spałam, a od 5 już też w zasadzie niewiele. Ale mężasty zabrał małego na dół a ja się w spokoju jeszcze pobyczyłam.

A teraz się zastanawiam: głosować - nie głosować...

Aha Maqnio focie rewelacyjne!!! skąd macie takie cudeńka?
 
Ostatnia edycja:
miczka dzieki, foty zamowione na allegro, wysyłasz zdjecia dzidzi - jak najwiecej, dostajesz na maila propozycje tych fotomontazy, wybierasz te ktore ci sie podobaja , płacisz (grosze) i albo dostajesz wydrukowane i zapakowane a antyrame format a4 albo dostajesz foty w super rozdzielczosci na maila i sama sobie u fotog. wywolujesz:)nie sa moze jakies mega super profesjonalne, ale mnie sie podobają, beda z tego prezenty dla dziadkow:)
 
Ostatnia edycja:
witam
maqnio super wiadomości
wisienko udanych chrzcin
no i zapomnia lam co chcia lam napisac
mi lego weekendu caluski lipcóweczki
 
Maqnio super wieści :-) Faktycznie chyba powinnaś dobrze zdiagnozować Rózinkę. Bo męczycie się odbydwie, a może rozwiązanie jest banalnie proste?
Wisienko trzymam kciuki @@@@@@@@@
Corin dobrze, że nie wezwałaś speca od pieców;-)
Teśka jeszcze raz gratuluję :-)
Madzia, Konwalianka, Psotka, Balkan Miczka buziaki :-)
My już zagłosowaliśmy, byliśmy w Kościele i chyba się kimnę bo zjadłam kremówkę i jestem pełna:-) Wczoraj zaliczyłam pierwszą imprezę. Byłam na parapetówce. Krzyś spał w domu. Wstał dopiero o 6 więc go narmiłam go i spał do 8.30. Jestem szczęściarą. Teraz śpi z otwartymi oczkami w leżaczku. Zaraz chyba zaśnie w nim po raz pierwszy w życiu.
 
reklama
mailuj oj jestes maksymalną szczesciara:-) super, ze impra udana. co do Rózi to pracuje nad nia, byc moze chodzi o cos banalnego, bo przeciez najciemniej zawsze jest pod latarnia no nie? poki co obstawiam tez taka mozliwosc, ze po prostu jest mega wrazliwcem i przed spaniem trzeba ja na maxa wyciszyc plus codzienne rytuały itp. no nic mam nadzieje ze wkoncu zatrybi moje dziecie i pojdzie w slady Krzynia.:-)

edit: 13;23 Rózia spi od 2 h:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry