reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej Dziewczyny!
My od 6.30 na nogach :)

Corin, nieźle z tym ogrzewaniem - u nas włączyli ogrzewanie jakieś 2 dni temu, więc dalej będę mogła prać.... :)

a'propos spotkań dziecięcych:

100_8561.jpg 100_8542.jpg

na pierwszym zdjęciu od prawej Marta (6m-cy 2 tyg), Tomek (6 m-cy bez tygodnia), Mateusz (3 m-ce). DO tego jeszcze była roczniaczka, 3latka, 5latek i 10latka.... :) Ale najlepsze jest to, że są to dzieci kumpli mojego męża z piaskownicy :) Dla Mateusza to było za dużo.... był tak zmęczony, że nie mógł usnąć i troszkę histeryzował.... :( ale w domu ślicznie usnął po kąpieli i spał 7 godz :) a potem już po 2 :(

no muszę wsię włączyć do zabawy mojego syna.... :)

pozdrawiam niedzielnie - mam nadzieję, że chociaż padać nie będzie.....
 
reklama
Hej!dziekuje za zyczonka ,bylo cudownie chociaz tylko w urzedzie ale przeciez nie to najwazniejsze,wstawie pare fotek jak kolezanka przegra te zdjecia ,a mala byla nawet grzeczna chociaz na przyjeciu z poczatku marudzila ,ale potem poszla spac w odzdzielnym pokoju i przespala prawie cala noc ,o 3 skonczylismy balowac i wrocilismy do domku ,tak patrze na obraczke dumnie sie prezentuje na dloni mojej ,tylko jakos niedochodzi do mnie fakt ze jestem juz mezatka:)pozdrawiam niedzielnie
 
dzien dobry kochane!!! baaardzo dziekuje za ciepłe słówka wsparcia!!!

kurde dzisiejsza nocka bez porownania z tym z ostatniego tygodnia. Mała zasnęła o 20, o 23 mleczko, spała do 3:00:szok:pociumkała wody, smok, i spała do 5, potem mleczko, sen do 7 a teraz co robi?? - spi !:szok: i tak sie tylko zastanawiam czy:
1. to dlatego ze byla wykonczona wczorajszym hardcorem?
2.czy leki (nurofen i baby orajel) zadziłała?
3.czy wzieła sobie do serca prosby wszystkich babyboom'owych cioteczke?
4. czy wszystkie te czynniki sie skumulowały?
czas pokaze, zobaczymy jaka bedzie dzisiejsza nocka i dzien. poki co az boje sie cieszyc:)

miczka, corin, danuska no co wy Słońca, kazda z nas ma prawo byc zmęczona, wiec niech wam nie bedzie wstyd i marudźcie ile wlezie.:-) mnie sie po prostu trafił dosc rzadki, mega wymagający egzemplarz:-)
miczka super takie prezenty, zawsze ceniłam takie własnorecznie robione, faktycznie maja duszę:)
dodi jestem zachwycona Twoim wygladem i ciesz sie kochana z takich genów, to powod do dumy a glupich ludzi trza olewac :)
magia no walsnie gadałam z psotka, daje czas Rózi do konca października albo i krocej i smigam z nia do poznania do psoty,(i tam pojdziemy do lekarza) jak sie nic nie zmeni. w toruniu jesli chodzi o słuzbe zdrowia to totalna porazka, pediatry dobrego brak o neonatologu nie wspomne.i spróbuje tych cwiczonek z Rózia tak profilaktycznie:)
corin dobre z tymi kaloryferami:):):)co do melisy, to Fruzia dostaje herbatke z humany z melisa wlasnie i nawet kupilam ta z hippa z jablkiem i melisa, mimo, ze od 4 miecha dopiero jest. tez zastanawiałm sie nad boźdzcami, nawet jej ochraniacze w łózeczku zmieniłam na stonowane bezowe, bo do tej pory były fioletowe, w ciagu dnia bodźców ma dokładnie tyle samo ile kazde normalne dziecko, spacer, wlaczona telewizja, czasem muzyczka, rzadko goście, zero CH..także to chyba nie to juz sama nie wiem..eh, buziam:*:*:*
balkan kurcze spotkanie super i Mati jaki słodki!!!!
teska cudnie, ze uroczystosc taka udana!!!
 
Ostatnia edycja:
hej kochane,
maqnio ciesze sie że dzic pospałaś, myslę ze mała też była już mega zmęczona wczorajszym...ale jakos powod musi byc, przecież ot tak sobie nie jest taka marudna..dobrze że sie z psotką umówiłyscie, moze coś poradzicie razem:)

Wisienko, kurcze to chyba tylko ja zostałam bez chrzin jeszcze..ale po pierwsze mam problem z wyborem chrzestnych, a raczej z ich brakiem he, a po drugie to wszystko musi się zgrać jak A będzie akurat w domu...a wtedy nie zawsze chrzestni moga bo też większosc za granicą mieszka rodziny...chyba poczekam aż do świąt:)

balkan, slodkie bobaski:)

Corin, mojej ksiezniczce też zbytnio nie przeszkadza hałas:)
 
Teśka, jeszcze raz najlepsze gratulacje!!! Ja od 11 lat mężatkę, ale obrączki nie noszę.... :)

Maqnio, no to wreszcie lepsza nocka - nie chcę zapeszać, ale życzę jak najwięcej takich i lepszych!!!

Dodi, my też bez chrztu - może na wiosnę zrobimy.... A i zapomniałam napisać, że rzeczywiście fantastycznie wyglądasz!!!CHociaż ja w Twoim wieku.... ech, ale to było kilkanaście lat temu.... :)

Wisienka, kciuki za dzisiejszą imprezę!
 
Teśka no ale przynajmniej masz załatwione a ja nic:) wstawiaj zdjęcia co będziemy podziwiać:) ja tez się nie mogłam przyzwyczaić do obrączki..no i do tego żeby mówić gdzieś na mojego A. per MĄŻ :-D no i do nazwiska nowego:)
balkan, ja teraz noszę, w ciązy nie moglam bo za mała byla:) a mąz zgubił w pracy, bo mu luźna była...myslalam że go zabiję!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny mam pytanie: zauwazyłam, ze Rózinka ma popekane naczynka na policzkach, co prawda bardzo delikatnie, ale jednak sa. nie wiecie moze od czego to dziadostwo?
teska ja do obraczki tez nie moglam przywyknac, a teraz zdejmuje jak sie pogryze z małzem a co!:-)tak na złosc jemu:-) i na foty czekamy!
dodi ja do nazwiska nadal przywyknac nie moge i gdzie bym nie szla przedstawiam sie panieńskim:)
 
Do góry