reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka
ewelad, właśnie miałam się zapytać, czy czasem Lila się nie obudziła w nocy... mój wstał o 2.49 bo nakupał w pory. no i przy tej okazji pojadł trochę i poszedł spać. ale wstał o 7. mam wrażenie że po szczepieniu coś go dalej trzyma, nie ma zbyt dobrego humorku.
popatrz, jakie korzyści z kłótni! dziecko przewietrzone, obiad zrobiony, w innej sytuacji oboje głodni tracilibyście bezproduktywnie energię na spacerze.

a za oknem leje.... jutro mamy jechać nad morze, ale w taką pogode to mi się nie chce. myślę, jakby tu wypocząć przez tydzień nawet bez pogody.....gdyby nie młody to last minute w ciepłe kraje. no ale gdyby nie młody, to siedziałabym w pracy i nie dostałabym urlopu :-)
 
reklama
hello:-)

ale u nas pogoda do doopy,wszystkiego sie odechciewa,bleeee
ani na spacer wyjść,ehh.. coś mnie korci,żeby do Ikea pojechać, ale nie wiem, co na to M, bo to 80km,a też mam z nim kosę (ewelad you`re not alone:-D)

ok, muszę się na karmieniu skupic, bo coś Marcepan niespokojny przy cycu
 
cześć dziewczynki.

Moja Hania mnie ostatnio rozpieszcza:-) wczoraj pojechałam na zakupy ciuchowe do Ptaka i spała od 9 rano do 14, w szoku byłam.... potem za to nadrabiała cycanie bo co godzinę pakowała całą rękę do buzi jakby chciała ją pożreć....
Za to w nocy znowu lux ze spaniem, od 20 do 8 rano z 2 przerwami na cycanie.

Maja już zdrowa i w przedszkolu, więc zaglądam do Was.

Obkupiłam się wczoraj, pojechałam po kurtkę jesienną i kupiłam torbę, chusty-szale, sweter, skarpety i kilka innych, czyli norma wszystko oprócz kurtki:-D

Wreszcie Hania zaczyna się domyślać, ze te ręce co naokoło latają to są jej i świadomie trafiają do buzi:-)

Dziewczyny, czy dajecie Cebion Multi i oprócz niego Vit D? Bo mi tak lekarka zapisała, ale wyczytałam, że w cebionie tez jest vit D i żeby nie przedawkować....

Pinowate, witaj. ja 5 lat temu miałam laktę i poszła do śmieci. Ale ja z tych co w ogóle laktatorem niewiele ściągnę, mimo że pokarmu full.

Kacperek, ja tam wszystkich kosmetyków używam...

Ewelad, moja Maja była bardzo grzeczna jako niemowlę i raczej nigdy nie stwarzała nam problemów z niegrzecznością. Teraz wiadomo popyskuje czasem, ale nie unikniesz... Hania raczej też zanosi się na aniołka. Puk puk w niemalowane;-)

Ewcik, jaką masz chustę?

O Hanys zasnął sobie właśnie w bujaczku...

Ashika, jak robisz, że na klacie Ci tak śpi, moja tak spała przez 2 pierwsze tyg, teraz już nie chce, a to było takie faaaajne. Prąd pociągnij bo będziesz potem żałować

Tiffi, dużo cierpliwości życzę, może na spacerach chociaż pośpi, bo moja w domu to też raczej króciutkie, 30 min drzemki, za to jak gdzieś jedziemy autem lub wózkiem to pociągnie nawet 4 h

Jasia, jak ty przy dwójce tyle wyrabiasz czasowo z gotowaniem????

Ewcik i Ewelad
, ja właśnie wystawiam 2 pozytywy: za karuzelkę i matę. Obie używane ale w super stanie, jak nowe.

Mysza ja kupiłam z Zarze na wyprzedaży sukienkę dla Hani na chrzest, w stylu lat 60tych i Jaquline Kennedy... Bardzo mi się podobała i do koronek jej daleko. Jak będzie zimno to zarzucę jej białe rajtki i białego bodziaka pod spód. U nas chrzciny 17.10

Moja Maja już zażyczyła sobie prezent na gwiazdkę, płytę z piosenką JAI HO (czy jakoś tak) ze Slummdoga.

Jasia
, fajne masz nastawienie do zycia, też takie chciałabym. u mnie jak dwójka ryczy i dodatkowo pies wyje (bo tak reaguje na płacze) to czasem z bezsilności się śmieję i mówię: to może ja też usiądę i będę płakać???


Kupiłam wczoraj Złociste Nuggetsy Kamisa, do rozrobienia z wodą i w tym panieruje się filety z kurczaka, wypróbuję dzisiaj na obiad czy dobre.

Ewelad, widok mojego M po pracy: na jednym przedramieniu wisi Hania a w drugiej ręce pilot i tak chodzi po pokoju i TV ogląda. masakra...

W ogóle dzisiaj mi się śniło, że M gdzieś popił i ze złości na niego strzeliłam mu butelką w łeb:-D:-D:-D:-D:-D:-D rano mu opowiadałam, to śmiał się, że nawet we śnie sie na nim wyżywam.
 
Maruśka coś z tymi naszymi maluchami jest na rzeczy-zmówiły się, ale jak? :-D hydrozagadka, a my dzisiaj szczepienie i też się boję, jak zareaguje mała ( o swoją reakcję też się obawiam znając moją skłonność do melancholii w takich sytuacjach:-D), a z kłotni jednak mogą płynąć korzyści jak słusznie zauważyłaś-wstępuje we mnie wtedy demon porządkowo-kucharski:-D
Ewcik no ja do koleżanki też nie pojadę jednak, bo pada, więc wyciągnęłabym D, bo koleżanka przygotowała kilka par bucików dla Małej na teraz, a właśnie miałam kupowac, więc byłyby jak znalazł,ale ten foch na D może być przeszkodą- o my biedne:-)

sprzątanie zakończone, bestia się budzi- ma wyczucie dziołcha:-) poza tym mam kupę prasowania, bo dostałam ostatnio mnóstwo ciuszków takich większych-od koleżanki i sąsiadki-jeden łądniejszy od drugiego i do tego same grubsze tzn spodenki, kurteczek kilka, buciki, więc git:-)
 
Ja tez sie witam :happy2:
nocka okey ale za to Gabi wstal z goraczka ,nos zapchany ,lekki kaszel ...
ja z bolem glowy i katarem
David lekki katarek ma
to tak ,jesien idzie wiec sie zaczyna :baffled:
pogoda za oknem sloneczna a my kiblujemy w domu przez goraczke starszego ..
ale choc nadrobie prasowanie i dom sobie ogarne porzadnie .

jasia.b ja podobnie jak agatha jak dwojka placze to zastanawiam sie czy usiasc kolo nich i tez zaczac ryczec .
czasem smieje sie z tego ale czasem jak wyja naprawde fest najchetniej zamknela bym sie w szafie :crazy:

maruska,ewelad nie narzekajcie prosze !!na bank kasze manna przed snem dzieciakom podajecie :-D
agatha ja nie podaje cebion multi tylko devikap.

dziewczyny gdzie sie podziala emih,aisim,atabe ??pisalam sms wczoraj do atabe i cisza nie odpisala :baffled:

co robicie dzis na obiadek ??bo ja weny tworczej cos dzis nie mam ;-)*\
zamowilam bliety mojej mamie na 21 pazdziernika -ale sie ciesze !!!juz zapowiedziala mamie ,ze uciekam z M w jeden weekend pobalowac ........oj chyba sie zaleje w trupa :-D:-D

milego dnia !
 
ehheheh Vanilka, ale przyjemności czekają na Ciebie w październiku! fajnie, że mama przyjeżdza.
nie, nie narzekam, synek jest łaskawy.
a na obiad nic chyba, jakoś nie mam na nic ochoty. mam ochotę na zrzucenie 10 kg.....
 
Vanilka nie śmiałabym narzekać:-) a jak mamcia przyjedzie, to nie wiem, czy się na weekendzie balowania skończy:-D na obiad jarzynowa i może naleśniki z czekoladą, bitą śmietaną i pomarańczkiem-ale jeszcze nie wiem, czy mi się chce:-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie panie:tak:

My na razie w domu bo pada i nie robią i jak dla mnie git bo by mi się tu za duże zaległości narobiły:-D Niunia mi na rękach zasypia:tak:

ewcik moja się huśta ale jak widzę że się wierci po 10min to ją zabieram od razu żeby jej nie znienawidziła:-D Póki co to ją tam sadzam kiedy jest w dobrym nastroju i nie na długo ale i tak to dla mnie pomoc bo w 10min jak się człowiek spręży można zrobić mnóstwo rzeczy :-D I nie pozwalam tam zasnac.

ewelad e to się teoria z tym jedzeniem musi mijać z prawdą bo ty mi wyglądasz na taka ognistą kobitke:-D Ja latem palę na tarasiku a zimą w piwnicy. Jak nie mielismy jeszcze pieca z podajnikiem to M miał labę bo chętnie chodziłam dokładać do pieca:-D


dzamena no to ja tez współczuję z tym centralnym:-p

ewcik może coś zjadłaś ale nie martw się takim jednorazowym incydentem, zobaczysz jakie będą następne.

mysza to super z wyjazdem i że rodzice przyjadą:-)

agatha też oglądam, bardzo lubię ten serial:tak: Wiesz tak się wystraszyłam że mała może w ten ochraniach buźką się wcisnać że ściągnęłam tymczasowo i załozyłam go od zewnątrz żeby nie wiało jakby co:-p

ninia widocznie wam było pisane:-D Będę się śmiać jak samą mnie to spotka:-p:-D

jasia he he skąd ja to znam, nieraz M Wychodził z Julka w kapciach:-D

ninia ja mam na baterie ale dopiero 3 dni a w dodatku baterie używane więc nie wiem na jak długo starczają. Dobry patent na prąd. My mamy fischera 3w1 uzywaną kupiłam. Myslałam o tej którą pokazałas ale nie znam firmy i obawiałam się trochę:sorry2:
A kolorki nie nam się maja podobać:-DTa zielonkawa mi się widzi;-) Moja jest taka niebiesko-zielona , nawet oki ale zabawki też i niestety mała je olewa czemu się się nie dziwię, wyglądają "nudno":-p

maruska to pieknie rośnie chłopaczek;-)

kacperek nie mozna na celulit czy wyszczuplajacych tych mocnych, pytałam w aptece. Dobrze przeciez twoja niunia waży,ważny jest przyrost ;-) A ile ma wzrostu?

ewcik moja pospała wczoraj 7 i potem jeszcze 3 h, jak nigdy, pewnie dlatego że ze mną w łozu bo M nie było i spałysmy w trójkę z Emi:-p Ale za to wczoraj u teściowej spała ze 3 razy po 10 minut, nawet na spacerze i padła dopiero 23:-p I spała jak zwykle czyli 4 i 3h, dopiero teraz ja unynałam:tak:

pinowate połozne mówiły w szpitalu że super jest medela elektryczna.

ashika jak to ma bys taka szafa - garderoba przepastna to swiatło dobra rzecz, uprzyj się i tyle:-D

tetina dobrze ze Oliwka taka chetna do szkoły, dobrze to wrózy;-) Ja po macieżyńskim zaległy urlop tylko i do pracy albo rok posiedzę w domu a wówczas poproszę szefa żeby mnie zwolnił coby na zasiłek iść tylko nie wiem jak to zorganizować bo nie może mnie tak od razy po macierzyńskim zwolnic jesli to nie grupowe np. zwolnienia:baffled:

jasia zdrówka dla Julci:sorry2: Ponoć jak maluchy teraz się wychoruja to to je uodparnia na póxniejsze lata ale nie wiem czy to prawda. Moja też często łapała przeziębienia i przetrzymywałam ją w domu wówczas kurujac domowymi metodami co zawsze prawie pomagało. Ale Cię wzięło na gotowanie:-D Ja to bym mogła ale to wszystko zjeść:-D

ewcik ewelad za samo olewanie im się nalezy be komentarz. Wpienia mnie takie podejście gdziekolwiek że kupujesz to traktują Cię jak księżną a potem zlewka a nie sztuka sprzedać i oby klient był zadowolony jak wszystko oki tylko aby był zadowolony mimo ewentualnych problemów:-p

mysza nie da się nie kochać tych obesrołków:-D Ja miałam nadzieje Nadinke zmieścić w Emi ubranko bo tez nie przepadam za koronkami i miała welurkowe spodnie, taka a'la pelerynke do tego ale z rekawkami i beracic, super wygladała. Ale Nadia jest większa i chyba gatki beda za krótkie, chyba że za rybaczki ujdą:-D Ja planowałam fotelik uzywany do karmienia ale wolę najzwyklejszy z ikea ale nowy, juz się zraziłam:crazy:

ashika racja z butami, ja wręcz w domu tylko w skarpety Emi odziewałam antyposlizgowe bo im mniej w butach tym mniejsze ryzyko płaskostopia. Może lepiej swojego więc mleczka dolej, nie wiem czy bym tak nie zrobiła jak juz koniecznie musiałabym z mlekiem:-D Rękawice kochana ubieraj do szorowania. He he, dobre z tym lego:-D

ewelad ja się skusiłam bo nowa 400 a uzywana do 200zł, wylicytowaliśmy w sumie za 160zł więc róznica spora ale nigdy więcej:-p

aneta szkoda ciuszka no.

jasia uśmiech czyni cuda, to prawda, widzę po mojej;-) Przy Emi byłam kłębkiem nerwów z różnych powodów i teraz wiem że napędzałyśmy się nawzajem:-( Ale teraz jej to starm się wynagrodzić;-)

agatka he he:-D Mój tak samo kiedy z Małą zostaje, jeden burdel:-D Bo on nie dałby rady mówi przecie przy dziecku:-D a ja mu na to ze ja przy małej zamiatam myje podłogi, gotuje prasuje zmywam wieszam pranie :-p

ninia dał czadu twój M z kremem:-D eh te chłopy:-p

tiffi to miło że was przyjęła babeczka na usg. Moja w dzień tez prawie nie sypia ale w deszczowe dni zauważyłam lepiej więc dzis mam nadzieje na większy luz.:-p

ewelad ja dzis nie gotuję bo nie mam na szczęście z czego:-D Takie pustki że M musiał mi rano po rogala lecieć na śniadanie i dżem:-D

agatha to też pieknie sypia:tak: moja chyba nie kuma że to jej o co lata wokoło bo ostatnio machała, walnęła się w czoło, chwila zastanowienia i w płacz:sorry2::-D ale pozera je czasem to może w końcu skuma że to jej:-p Z zakupami dałaś he he skąd ja to znam:-D Ja na zime sie miałam obkupic ostatnio a kupiłam 2 pary rybaczków :-D
My tylko D3 i K mamy zalecone. Moja coraz częściej na spacerach wcale nie śpi no ale juz nie ryczy od razu chociaż tylko wytrzymuje z 10 minut bez smoczka:-p Czyzbyś miała do M jakieś nieujawnione żale:-D Mojemu się dziś sniło że poszłam do kina z szefem i się obraził cięzko na co ja że chyba jeszcze zazdrosny o mnie troszke:-)

ewelad fajnie z tymi ubrankami, ja muszę zakupić cieplejsze.

Jak pisałam fachmani dzis nie robia chyba że przestanie padać to pojadę do mamy. Emi tata zabiera ze świetlicy i do ortodonty jadą , ten aparat nas czeka a tym samym wydatek z 1000zł:baffled: ale jak mus to mus. Wczoraj byłam u tesciowej cały dzień ale było bardzo miło bo to fajna kobitka jest, taka móda duchem:tak: Była tez córa szwagierki 2 letnia, cudna gadułka, normalnie boki zrywam jak cos palnie:-D Oczywiscie koszt remontu się zwiększył do 8000:szok: mówię do M jak się dogadał z gościem przez telefon skoro on mówi że z jakimiś tam scianami a tesc na miejscu mówi że to koszt bez tych dodatkowych scian. :baffled:Mógł przełozyć o 1 dzień robotę i się dogadać konkretnie a nie tak że znów jego nie ma i na tescia zrzucił bo mnie tez nie ma, eh szkoda gadać:-p Wczoraj wieczorek ogladalismy top-models , ja wywaliłam uda z celulitem a M brzuszek piwny i komentujemy - ta za chuda, ta za gruba, ta ma boczki a ta celulitis:-D Żywcem żesmy laski zjedli:-D Az M w końcu mówi - ale się z nas krytycy znaleźli od siedmiu boleści:-D
 
reklama
agatha co do raczek to moj David tez od jakiegos czasu pcha je do buzki ...smieje sie jak widze Jego wielkie oczy i zdziwienie jak patrzy na swoje raczki :-):-)
 
Do góry