reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

agatha, vanilka sorry, miałam napisać o tej chuście, ale Mały mnie rozkojarzył:-p otóż moje drogie chustę mam taką Chusta do noszenia dziecka, tkana splotem skośno-krzyżowym - Lilak - rozmiar L - LennyLamb.com bardzo fajna jest:tak:

ewelad gościu od huśtawki wczoraj zadzwonił, mówi, że widocznie tak działa ta huśtawka, bo u nich też tak działała, że na jedynce prawie tak samo buja jak na piątce:baffled: może coś w tym jest, bo wydawało mi się, że facio szczery taki.. powiedział, żebym poszła do jakiegoś sklepu i sprawdziła, jak nowa huśtawka się zachowuje i jeśli faktycznie inaczej, to mam się z nim kontaktować..

ja pikole, znowu mam nerwa na m.. otóż zaraz przyjdzie koleżanka, której długo nie widziałam i rzecz jasna chcemy pogadać, więc fajnie by było, jakby on w tym czasie zajął się Marcepanem, a ten w tej chwili sobie wybył w najlepsze:wściekła/y: i na dodatek Mały właśnie się obudził.. szlag:wściekła/y:
 
reklama
Cześć dziewczyny

U nas noc nawet ok, z jednym budzeniem o 1.30, a potem 6.10. U nas dzis było obcinanie paznokci u rąk i nóg. Zajęło mi to godzinę, bo nie dał sobie obciąć, wyrywał nóżki i rączki.
Andrzej dostał mi jakiegoś uczulenia na oku. Oko całe czerwone, przemyłam rumiankiem trochę zeszło, jeszcze wapno wypiłam. Podam mu zaraz cyca. Wczoraj zjadłam całe pudełko malin, może od tego.
Agatha ja podaje Andrzejowi zwykły cebionu. Kurcze muszę jakieś ubranko do chrztu zamówić, ale nic mi się nie podoba.
 
też zaplanowałam na dziś pedicure młodego i w związku z tym muszę go przebrać w coś bez stópek i poczekać aż zaśnie, bo na żywca to się nie da
 
czesc laseczki! :-)
Vanilka, Maruska
tez bym chciala 10kg zrzucic... ale jak to zrobic przy karmieniu cycem:-( mam dzialajaca na mnie dietke ale zastosuje ja pewnie dopiero luty-marzec :sorry2:
AgatkaNatalia a kiedy chrzciny?
milego dzionka
 
jednak mi się zachciało, więc robię naleśniki-mniaaam

jedyneczka no ja też palę na klatce na 'tarasie'-czytaj balkonik o szerokości 30 cm, tak na jedną nóżkę, a i z pisiem chętnie wychodzę-też w oczywistym celu:-D koszt remontu masakryczny:no: właśnie też miałąm oglądać wczoraj te modelki, ale z racji cichych dni w naszym domostwie D zarządza ciszę nocną o 22, a mnie się już tv nie chciało włączać:-D a tak poza tym, to fajnie, ze zawinęłaś do domku, bo bez Twojego posta z rana czuję się nieswojo:-)
Ewcik mnie w tym pierwszym mailu też koleś tak napisał, mnie to nie przeszkadza, więc niech mu tam, no to najgorsze przy fochu, że nie ma jak ustalić takich rzeczy, bo trzeba z dumą obnosić swojego focha:-D ale ma to swoje dobre strony, bo działa obustronnie, D wczoraj miał wizytę u dentki na 16-umówioną tydzień temu, ja oczywiscie pamiętałam i normalnie bym mu 3 razy przypomniała, żeby w tel sobie zapisał i jeszcze potem pewnie kolejne dwa razy przed wizytą-jak rasowa sekretarka,później miał iść do koleżanki kompa jej naprawić, ale że kosa, to siedziałam cichutko i patrzyłam, jak nadchodzi 16, oczywiscie zapomniał i dopiero jak koleżanka zadzwoniła 0 16.30, to się zjarzył i mówi-k..., czy ja nie miałem iść do dentysty na 16, moją odpowiedzią był złośliwy uśmieszek wredoty:-D znowu by było, że go 'krytykuje', to niech albo po męsku znosi moja krytykę i czerpie korzyści z tego, ze organizuję mu prozaiczne czynności, albo niech cierpi-to jest pakiet:-)
agatka ja dzisiaj na śpiocha elegancko Lilce wszystkie obcięłam, bo na 'żywo' nie ma szans, już kilka razy próbowałam, ale tak wyma****e łapkami i girkami, ze się spocę tylko, a jednego paznokietka ciachnę, bo się boję
Maruśka ja to samo, tylko strój nieodpowiedni-stopy niedostępne:-)
 
Hello!
Mały coś dziwnie się zachowuje po tej szczepionce wczoraj cały wieczór płacz marudzenie, potem cała noc przespana do 5.30 bez żadnej przerwy:szok: i dzisiaj do rana marudzenie, płacz... teraz zasnął i mam chwilę czasu. Pogoda u nas beznadziejna więc ze spaceru nici.
Vanilka - czyli oby do października, ja na obiad robię spaghetti z paczki oczywiście do tego tylko mielone i cebulka.
eweland - co za danie naleśniki z bitą, czekoladą - PYCHA.. jak w najlepszej kawiarni ale mój to takie danie tylko w piątek ewentualnie zaakceptuje tak to musi być mięcho :)
jedyneczka - ty palisz i karmisz cycem?? mnie tak ciągnie do palenia...
agatka-natalia - mój był ubrany do chrztu w jeansy i do tego koszula biała w błękitny prążek wszystko z H&M do tego biała czapeczka z daszkiem i białe skarpetki. I przynajmniej jeszcze te ciuszki wykorzystam, a wyglądał ładnie. A pazurki obcinam na śpiocha.
perla - co to za dieta?? muszę jeszcze 4 kg zrzucić a waga już w miejscu stanęła.

Ja na mojego M nie mogę narzekać wręcz przesadza w drugą stronę czasami to nawet mam wrażenie że jak by miał cycki to ja już do niczego nie byłabym potrzebna i u niego to nigdy nie płacze i zawsze się uspokaja jak u mnie się rozryczy:wściekła/y:
 
Ewa ta dieta jest bardzo restrykcyjna wiec przy karmieniu odpada... :-( nazywa sie "dieta kopenhaska" (albo "mayo") trwa 2 tygodnie (nie mozna dluzej) i mi udawalo sie zrzucic ok 6-7kg, :tak: ale i wiecej ludzie daja rade... 8 i 14 dnia mozna zjesc na kolacje co sie chce wiec czlowiek tym zyje i wyobraza sobie co wtedy zje i jakos leci ;-)
 
Ello


ewa ja bym tej lekarce tez co nieco na zywca sciagnela, nie jestem facetem ale na sama mysl cos mnie na dole boli :wściekła/y: nie lubie jak ktos dotyka moje dzieci nawet lekarz a jak starszaka kiedys lekarka chciala postraszyc ze jak nie otworzy buzi to mama wyjdzie i zostanie z nia sam to od razu uslyszala ze mama nigdzie nie wyjdzie a ona ma natychmiast przestac straszyc dziecko porozmawialam z nim i sie udalo a pani doktor nakopalabym do tylka za podejscie do dzieci, teraz z mlodym tez jak cos malo delikatnie to zwracam uwage, albo mowie wrecz to nie lalka, bo niektorzy lekarze to tak popadli w rutyne ze pasowaloby ich ostro trzepnac zeby do pionu wrocili



jasia b nie cierpie gotowania i nie wyremontowanej kuchni z wieczie gotujaca obiad babcia i narzekajaca jak ja to meczy, ale ona cale zycie glownei obiady gotowala bo nie pracowala wiec musi miec minimum dwie surowki do obiadu i na szybko nic tylko od podstaw to co ja poradze. Zamowie DHL do ciebie po prowiant :-)


agatka natalia rozmowy nie polecam dzis znowu pobudka co 2 godz byla i nawet po kapieli nie dospal do polnocy co bylo norma :-( i dalej nie spi tylko sie buja chwilowo bo mama zarzadzila przerwe na bb:-)
m jak rasowy samiec moj jak zmienia pieluche to zuzyta laduje pod lozeczkiem a chusteczki zostaja otwarte


ninia :-) dobre Maksiu mial juz nie raz wysmarowana poope kremem na uczulenie do buzi zamiast tym poopianym coz dla tatusia tubki sa prawie identyczne (jedna biala druga niebieska)


tiffi wspolczuje tych wieczorow, strasznie pozno panna Zuzanna chodzi spac. Podziwiam cie ze po takim dniu dlluuugggiiimmm jeszcze masz sile na bb :tak:


agatha moj m tez tak dziecko wisi na jednym rameiniu a on w lapka wgapiony to go ofuknelam ze nie dosc ze caly dzien go nie ma dziecko to jeszcze dziecko olewa, a jak mlody podrosnie bedzie pamietal i dopiero wtedy zobaczy dumny tatus co to znaczy olewka, chyba sie przestraszyl tylko nie wiem czy mlodego w przyszlosci czy mnie bo juz tak nie robi. Tym bardziej ze kiedys powiedzialam do dziecka "ten pan co nam wanienke do kapieli przynosi jutro bedzie wczesniej" wtedy sie obruszyl. Jesli chodzi o klate to nic nie robie, nie zawsze dziala, ale staram sie go trzymac po lewej stronie bardziej bo tak mi sie wydaje ze bicie serca go uspokaja. On w ogole tulasny jest wczoraj strasznie plakal i wszedzie zle a jak wzielam na rece jak do karmienia przytulilam mocniej cisza i za chwile spal cos jednak jest w tej bliskosci.


vanilka zazdroszcze tego pazdziernika, ale ja mam mame na miejscu i kicha :zawstydzona/y: bo ona ma jakies dziwne podejscie ze jak mam dzieci to juz nic mi sie nie nalezy :-(


ewelad no za taki obiad to ja mam juz zaslinionego laptopa :zawstydzona/y: te nalesniki powodzenia na szczepieniu


jedyneczka nie umiem w rekawiczkach :-(


perla ja mam dzialajaca dietke przy karmieniu zostal mi 1 kg do wagi sprzed ciazy a bylo 12 :szok: ale dieta taka ze nie polecam tym bardziej ze boje sie ze jak dieta sie skonczy to jak jak balon napuchne od dobrych rzeczy do jedzenia :-D




Wczoraj skonczylam skrobac siany, sama :-( bo m poskrobal chwile i stwierdzil ze juz mu sie nie chce, wiec poszedl ogladac tv. Doskrobalam do konca teraz musze posprzatac ten bajzel zeby sciany myc. Powinnam zrobic zakupy do domu ale mam gdzies obiad jest na zakupy pojade z m bo raz nie bede sie meczyc z wszystkim sama a dwa nie bede placic bo z kaska krucho chwilowo wiec musze pooszczedzac i zachomikowac troche ;-)
Ubralam sie dzis bardziej normalnie tzn porzucilam dresowe spodnie na rzecz dzinsow i od razu lepiej sie czuje :tak:
O mlody kimnal to ide przatac ten pokoj nieszczesny bo tam pylu jak diabli :-(
 
Vanilka tez pisałam przedwczoraj gdzie one są ale widac nikt nic nie wie:baffled: zdrówka dla was;-)

ewcik ale jak to wybył, musiał czy nie wiedział że ma zostać czy jak? Bo nie wiem czy go lojalnie z toba wykląć czy nie:-D

agatka ja obcinam zawsze na spiąco i jest luzik;-) jakby to z uczulenia myslę oba oczka by łazawiły:sorry2:

ewelad wierz mi że czułam się wczoraj bez bb jakbym na wagary poszła:-D To jury słabe według nas, bez polotu są:-p Dobrze mu tak z tym dentystą:laugh2:

ewa81 moja podobnie miała po szczepieniu, pewnie odsypiały niemiłe doznania;-) Nie palę teraz tylko mi się raz zdarzyło w nerwach czy dwa:sorry2: I strasznie niestety mi smakowały i poprawiły nastrój:baffled::-p
 
reklama
Ewelad ha,ha -o tym dentyście jak czytałam-to tak jak o mnie i o moim M-identycznie-ciekawe, że my kobitki to o wszystkim musimy pamiętać-mój to mi nawet mówi-umów mnie do dentysty- sam biedaczek pewnie nie zna nr telefonu
Ostatnio mi rzucił hasło, że nie ma już skarpetek- sam nie wpadł na to, że można iść do sklepu i kupić-ale niech zna moją dobroć-wczoraj mu 3 pary kupiłam


Ashika-biedna ty z tymi ścianami-M faktycznie się chłopak napracował-na TV zasłużył- mój to się już nauczył, że jak jest robota a on patrzy na TV to się krzywię-więc woli nie oglądać, tylko zrobić

Moi fachmani od kuchni już poszli-2 godziny im to zajęło-szafeczka wygląda super, poprawki zrobili-tak więc kuchnia wygląda jak nowa, ja już pomyłam podłogę i odkurzyłam- zawsze robi to M-ja nie lubię-ale pewnie się ucieszy jak wróci, że już posprzątane.
Kończę myć szafkę- zastanowię się co tam dać.

Obiadek mam z wczoraj-będziemy bogracz jeść.

Julka mi się rozłożyła całkowicie-M musi z nią do lekarza iść-ma katar potworny i kaszle-mam nadzieję, że Marta nie zarazi się od niej-chociaż troszkę katarku ma. W nocy Marta mi się dusiła-zerwałam się na równe nogi, na szczęście-wzięłam do pionu i przeszło. Teraz czekam, aż mi się obudzi bo jadła o 9.15-więc już prawie 4 godziny, ale pewnie jest zmęczona bo od 6.30 do 11.00 nie spała-gaworzyła i chciała rozmawiać, trochę tylko przysypiała.

U nas leje-paskudna pogoda i zimno, an szczęście wreszcie zaczęli grzać, więc w mieszkanku nawet przyjemnie jest.


Miłego dzionka wszystkim :-):-):-)
 
Do góry