reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Tiffi, Perła, Cynamonka dzięki- znalazłam w aptece internetowej. Koperek odstawię:baffled:
Jedyneczka- ma od 2 tygodnia. Smoka nie trawi nawet na spacerku. Gratulacje córy:-)

Jak nie ma kolki to i tak popołudniami strasznie marudzi i się pręży z powodów brzuszkowych. Może iść z nią do gastrologa?

mruczka, ja chodzę do dr Michalskiego, jest pediatrą neonatologiem, może on Wam pomoże? sporo mam mi go polecało i faktycznie jest dobry
Marek Michalski (Neonatologia), Bardzo Dobry pediatra, Wrocław - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl

jesooo, ale mam zmęczkę, młody nie lepszą. kończyła mi się od paru dni buteleczka lefaxu i jakieś takie małe dawki wpadały do mleczka (taka moja hipoteza). efektem była dziś 4 godzinna kolka, z przerwami 15-30 minutowymi na drzemkę i zebranie sił na dalszą walkę (młody), ja nie miałam okazji się zregenerować. teraz się regeneruję winkiem, a na najbliższe nocno/poranne karmienie wstaje tato. ja będę miała kaca.....:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wieczorowo:-)

u nas nocka fantastyczna-Lilka usnęła o 21 i wstała o 6.30:szok: tatuś się przebudził o 3, bo mała kwękała delikatnie, poszedł się orzeźwić chłodną wodą do łazienki żeby rześkim być przy karmieniu, wrócił a dziecko śpi:-D po tej wspaniałej nocy nadszedł wspaniały dzień, bo o 8 dalej kimanko do 10, a że przestało padać, więc wyrwałyśmy na spacer-do 15 kimanko w wózku, następnie szybka urodzinowa wizyta u teściowej, kolejny spacer i spanie do 19, kąpanko i bejbe znowu śpi od 20:szok: aż się boję nocy, ale póki co-chwilo trwaj:-D

Ewcik no szkoda wolnego M, zwłaszcza że chyba pogoda ma być ok, tylko 400km to daleko trochę, może z częstymi postojami? a już czytam, ze jednak nie, a moze gdzieś bliżej na weekendzik?ja też musze uzupełnić garderobę jesienną Lili, oglądałam kombinezony w mothercare, ale 150 zł to przegięcie, więc chyba dam się skusić koleżance, która gdzieś obok siebie ma lumpka z super ciuszkami dziecięcymi i tanioszka, biedny Marcyś z tymi kolkami:-(a 9 żyć dla M, to mało:-D
tweenie no to fatalna noc-wymęczyła Was, może to rzeczywiście mleko, moze innej firmy spróbuj?
Ashika no chwali się taki pęd do wiedzy-oby synkowi zostało:-)
Mysza no to jak obracałaś M, to nieobecność jak najbardziej zrozumiała:-D ja też mam kocioł szczepionkowy-idę w przyszłym tyg i chyba jednak wszystko:baffled:
justaa dobrze że mnie uświadomiłaś z tym becikowym , bo bym zaszła w ciążę a tu takie rozczarowanie:-D
jedyneczka no nieźle pospałaś, a mój D mi dzisiaj propozycje matrymonialne robił, ale ja mówię nie-moze kiedyś, gdzieś spontanicznie, na wakacjach, póki co trzymam się twardo swojego staropanieństwa:-) gratki pierwszej 5 Emisi:-)
tiffi mój w pracy też ma akwarium:-)
Maruśka zdrowie-ja się regenurę drineczkiem:-)
 
Mysza to dziwne bo nasza tez nie miała 5 kg tylko 4,5 i ją zaczczepili :)A ile teraz Ninka waży?
My juz po spowiedzi i po tych naukach-w niedziele chrzest :)
Ewelad,Maruśka ja tez popijam winko-zdrówka dziewczyny!!
 
Ashika co do kombinezonu to na allegro widziałam jeszcze jeden taki sam-w opcji kup teraz 60 zł-może sprzedająca opuści cenę. Moja starsza córka miała z tej samej kolekcji dwuczęściowy w rozm. 74, a potem w następnym sezonie 86 i byłam super zadowolona, a potem jeszcze sprzedałam ten 74 za coś za ponad 200 zł-więc nawet jeszcze zarobiłam,
Podziękuj synowi, bo gdybyś licytowała to pewnie bym go nie kupiła.

Jedyneczka coś w tym jest, że nasze dzieci z tego samego dnia-moja Marta też dzisiaj super grzeczna- jak nie spała to nie płakała wcale-jedynie troszkę wieczorem przy kapaniu, bo głodna już była, zasnęła bez protestów-oby pospała do rana. Gratulacje dla Emi-więcej 5 życzę

Ja dzisiaj wieczorem prasowałam-trochę mi się tego nazbierało-ciężko mi się zawsze wziąć za prasowanie, ale jak już uruchomię żelazko to jadę ekspresowo.

Aktualnie robię wprawkę dla Julci do przedszkola-bo z racji tego że tak nagle to na nas spadło nic nie miałam-pozamawiałam na allegro trochę rzeczy-mam nadzieję, że dojdzie jak najszybciej.
 
Jedyneczka - ja mam nadzieje ze moja wyrosnie z tej atopowki, bo jak patrze sie na jej przedramienia to mi sie plakac chce.


Ja to tak czasami mysle ze ja mieszkam w afryce a nie w Danii. Tutaj doslownie nic nie ma:angry:. Na kolki to moge zapomniec ze w aptece dostane, herbatek zadnych dla dzieci nie ma:wściekła/y:, no oprocz rumianku. Mleko tylko Nan innego nie ma:wściekła/y:, Sokow nie ma zadnych dla niemowlakow :wściekła/y: zostaje tylko opcja - zrob to sam - :-D. A dania w sloiczkach to tylko chyba 4 rozmne dania. Na szczescie mieszkam blisko niemieckiej granicy i moge czasami podjechac do Reala, a tam sie czuje jak w polsce:-D. Jak prawie 6 lat temu urodzilam synka to sie pytalam lekarki co moge jesc a co nie, to zrobila wielkie oczy :szok:bo nie wiedziala o co mi chodzi. Mowie jej o diecie dla karmiacych to powiedziala mi ze moge wszystko jesc nawet chilli :szok:. Kuzwa naszczescie mam teraz polska lekarz ;-) I wie o co kaman:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry