reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

A tak wogóle to się zastanawiam, czy moje dziecko za dużo kropel nie bierze- Biogaja, SS, krople koperkowe, witaminy... Może nadmiar jakoś obciąża przewód pokarmowy:baffled:
 
reklama
Mruczka moja mama przyjezdza do mnie na tydzien do Hamburga. Jak bedzie wracac moge jej dac ten lefax to Ci wysle. Tyle, ze to potrwa.
 
Byłyśmy na spacerku i było przyjemnie choć chłodno bo byłam na bosaka a tu 16 stopni:-p
Nadinka nawet chwilę nie spała i nawet nie płakała więc sukces. Wogóle dziś taka spokojniutka, lezała na łóżku a ja wyprasowałam 3 koszule!:-D Teraz siedzi z M a ja na 19tą do gina.

justaa ja polecam vichy, loreal wypełniacz zmarszczek pod oczy a teraz mam taki biały z ziaji i też jest widzę dobry, ładnie wygładza po nałożeniu a taniutki bo nie całe 20zł jak dobrze pamiętam:tak:ale vichy chcę też kupić teraz tylko ja taki mocniejszy dla pań z retinolem a dla dziewcząt są delikatniejsze:-D Mój też nic nie sprezentował a wręcz stwierdził że niby za co:baffled: Baran jeden:-p

ewcik a czemu?

mruczka moja jak nie spi też daje czadu na spacerach więc zatykam ja smoczkiem, na szczęście na spacerach go przyjmuje. A Karola nie lubi? A od kiedy dokładnie ma kolki? Emi miała przez 2 miesiące, może więc wam się niedługo skończą?:sorry2:

cynamonka jak ja zaczynam mówić do M że kiedyś........... to on sam dopowiada "wiem wiem ale wtedy to ja cię zdobywałem i do łózka ciągnąłem jak to facet:-p:baffled::-D I mówi że jestem niepoprawna romantyczką:zawstydzona/y: A ja myślałam że on też:dry::-p

ashika no byłam w szoku jak wstałam która godzina:-D

Ja się pochwalę że Emi dziś przyniosła z polskiego 5 od nowej pani:tak:
 
witam się już po spacerku. Mała znowu walnęła kupsztala. Oczywiście, jak matka lepiej zabezpieczyła boki, to teraz wypłynęło górą. Kolejny śpiworek się moczy. Nie wiem pod czym ona dzisiaj będzie spała. Przynajmniej M zrozumie, że muszę pilnie zakupić coś na allegro :-D
Mruczka - właściwie to musisz posprawdzać skład tych cudów, bo się okazuje, że one wszystkie mają w sobie to samo. Na szczęście nie wchłaniają się w układ pokarmowy, więc nie zaszkodzą, a pomóc mogą. Koperek faktycznie może szkodzić, ale czy ja wiem...
Jedyneczka- nie zaszczepili małej, bo nie przekroczyła jeszcze 5 kg. No więc szczepię dopiero 8 października. Dzisiaj dostała tylko drugą dawkę wzw.
 
perla u nas też były na początku wyniki w normie po wyjściu ze szpitala dopiero po jakimś czasie słabe
cynamonka chyba to ten lek, ale takie dzieciaczki dostają po pół czopka. Właśnie o to chodzi, że jak długo bilirubina się utrzymuje wysoka to może mieć to wpływ na układ nerwowy i mózg, dlatego właśnie taki lek. Często się go podaje
tweenie no właśnie my zawsze musimy mieć siłę, czas, chęć, moc i w ogóle silę robocopa. To jednak mała nie spadła na wadze, to dobrze. Ja chyba bym walnęła normalnie wielkie mi diagnozy, a przytarcie kocykiem w ogóle niezłe. Śluz w kupie moja też ma i neonatolog powiedziała że to normalne
jedyneczka mi babeczka powiedziała, że po szczepionce może być temperatura wtedy czopki, a bez szczepionki jak dziecko ma 38 to do lekarza. jesz naleśniki i co??
ale się wyspałaś, fajnie
ewelad mój też fan rybek w pracy ma akwarium bo tu nie ma gdzie, ale w domu pewnie mieć będziemy
ashika no jeszcze trochę w domu zostało, ale liczę że w październiku zamieszkamy oby. Fajne pytanie o elektrony uwielbiam takie dzieciaki M oja wczoraj też tak ulał że chlusnęło, też z żółtym ale czytałam, że tak może być
justaa to poziom bilirubiny nie jest zły, to znaczy jest spadkowy wiec nie ma się czym martwić. Co do wyników, norma że u dzieciaczków
spadają, chodzi o to by nie spadały bardziej
ewcik my w przyszłym tygodniu mamy bioderka
gregorka to twój M młodzian :-) wiesz z tymi datami przeprowadzki różnie jest już miał być czerwiec, potem sierpień, wrzesień, teraz październik
mruczka oj współczuję tych kolek, wiem bo sama miałam takie syreny, teraz jest lepiej, chyba trochę panujemy nad tym i znamy winowajcę -leki.
Znalazłam coś takiego:
SAB SIMPLEX NIEMIECKIE krople na kolkę ,
tel: 503 741 183 begin_of_the_skype_highlighting 503 741 183 end_of_the_skype_highlighting mail: mailto:emirkiewicz@op.pl
Dołączam ulotkę przetłumaczoną na j. polski.
Posiadam również LEFAX firmy BAYER.
Data ważności 12/2012.
Cena: 45zł

Dobra jestem, ale na jak długo tego nie wiem. Moje dziecko wczoraj spało w dzień 30min, wykąpaliśmy ją wcześniej w nadziei, że zaśnie ale gdzie tam poszła spać tradycyjnie po północy. Dzisiaj trochę lepiej bo spała kilka razy po 15 minut. Niestety nie śpi tak jak dawniej po 2-3h. Ciągle się wybudza, myślę, że to "zasługa" tych leków, nie dają jej odpocząć a przy okazji i mnie. Wczoraj było noszenie na rękach dzisiaj chociaż poleży sama. No i uskuteczniłyśmy spacer na spacerze spała dwa razy po 20 minut, potem przysypiała na chwilę i znów się budziła. Echhh. Zawinęłam z nią do pepco i zakupiłam bodziaki, chciałam rajstopy ale jakieś wielkie się okazały. Poza tym trochę śmigam na allegro, mój mąż padnie jak przyjdzie 7 paczek (ale może nie będzie tego świadkiem). M mimo, że dwa dni pracował w domu to jakoś wielkiego pożytku nie miałam. Teraz pojechał do domu zagruntować ściany w przedpokoju, jutro jedzie do biura pewnie wróci późnym wieczorem - bo korki. Poza tym jak te dni szybko zlatują, a dobre zawitała jesień i zrobiło się niemiło, zimno i w ogóle jakoś tak smętnie jak ten deszcz lał.
Moja właśnie spała 3 minuty, a ten posta zaczęłam pisać o 11-ej
 
Tiffi, Perła, Cynamonka dzięki- znalazłam w aptece internetowej. Koperek odstawię:baffled:
Jedyneczka- ma od 2 tygodnia. Smoka nie trawi nawet na spacerku. Gratulacje córy:-)

Jak nie ma kolki to i tak popołudniami strasznie marudzi i się pręży z powodów brzuszkowych. Może iść z nią do gastrologa?
 
jedyneczka bo nie było pomysłu, gdzie:-( a z dzieckiem tak przed siebie, bez pomysłu, to chyba nie bardzo.. w każdym razie przez to też poprztykaliśmy się z M.. ehh..

ale już jest mniej więcej ok, dzięki Marcepanowi hehe.. zawsze nas rozśmieszy;-) teraz M go uśta w foteliku samochodowym:sorry2: Mały to uwielbia.. i śmiać mi się chce, bo M nie zapiął go pasami, więc mówię, że jak go upuści, to go zabiję (M rzecz jasna:-D), na co M odpowiada: ja to chyba musiałbym mieć 9 życ, jak kot, bo za każdym razem mi mówisz, że mnie zabijesz, jak go upuszczę:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mruczka - a próbowałaś ją masować ? Moja dostaje bobotic i zaczęła normalnie robić kupy, ale też się pręży. Zazwyczaj godzinkę po podaniu boboticu rozmasowuję ją i wtedy się wypruka i jest spokój.
 
Do góry