reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka

mały dziś jakiś wyjątkowo grzeczny, wszystko go interesuje,najbardziej lampy jak sie go nosi na rączkac,jak przewija to się patrzy na tapete w kwiatki,,a jak marudził i go dałam do łóżeczka i puściłam karuzele to mnie szokło,bite 50 min się na nią patrzał,śmial do niej,gaworzył, a przewaznie tylko zerknął i nic wiecej

ewelad jestem jestem :) ale louise,emih,atabe,dzameny,magdzi to juz chyba dawno nie było?
tweenie co za babsztyl,człowiek sie martwi o zdrowie dzieciaczka a ci lekarze to szkoda gadac,musiałabyś iśćdo kogoś innego
 
reklama
Ashika dała mi w końcu receptę na bebilon pepti.

Zjadłam własnie płatki z mlekiem ryżowym - paskudztwo. Chyba z moim mlekiem byłoby lepsze:-D
 
ewelad M właśnie dzwonił że księgowa mu powiedziała spoko majonez , tylko innymi słowami:-p nie mogłam sobie odmówić i odrzekłam " a nie mówiłam":-p:-D No 250 to już coś, musi być piękne;-)

ashika elektrony, dobre, ale musieli mieć miny:-D

justaa ja z Emi od urodzenia chodziłam a właściwie przyjeżdżał lekarz Krzypkowski Tomasz, z Będzina jest, super lekarz wg. mnie i jak coś to znów do niego uderzę. Ma b. dobre opinie, ponoć 70 zł teraz bierze.

Ja porządkuje w kuchennych szafkach przed chrzcinami już bo muszę sporo dokupić a miejsca brak:baffled: i obiad, ziemniaki i kotlety z indyka w cieście naleśnikowym:tak: a jak M wróci jadę do auchan po krem pod oczy (ewelad pie....e auto:-D) i żarcie bo niiiiiic do jedzenia w lodówce i o głodzie jestem:dry:
 
ja tez jestem :))Ewelad dzięki za troskę kochana.
Mała nam dała wczoraj popalić-nie sapała do 2 nad ranem-poprostu w dzien się wyspała i od 19 zaczęła marudzenie
Ja dzisiaj ledwo żyje-ta pogoda mnie dobija i jeszcze niewyspanie.
Zaraz biorę się za prasowanie bo już tego tyle,że nie ma gdzie trzymać.
Moja napewno będzie miała niebieskie oczy ,bo obydwoje z M mamy niebieskie-więc kolor oczu ma Julka pewny.
Tweenie no co za lekarka-masakra-ale ważne ,że Oleńka jednak przybiera na wadze!!
Ashika hehe-ale się usmiałam z synka,dobre ma chłopak podejście,chce się konkretów dowiedziec!
Jedyneczka no to super obiad planujesz mniam mniam-my dzisiaj KFC :))a jakiś konkretny krem z Vichy kupujesz?działa??Bo tez by mi się przydał.
 
Z ta skaza bialkowa to czeski film, u mojej najstarszej corki tez stwierdzili 10 lat temu skaze bialkowa a rok temu robilismy testy na allergir i co wyszlo - ze nie ma alergii na mleko tylko na kurz. No i ma AZS :-(
 
ja chcę na spaceeeeeeerrrrrr

coś mam nerwa dzisiaj, więc posprzątałam, przytępiłam trochę zmysły śmierdzielem do mycia kibla, zrobiłąm obiad z 2 dań-szaleństwo czyli:-)

Ashika Twój natychmiastowy oddzew odznaczam jako wzorowy!!! akwarium dzisiaj kolejny raz zdało egzamin-tzn mała maruda ścięła przy nim eleganckiego komara, a słonowodne też nam się marzy-piękna rzecz, ale niestety ze wzgl na koszty w sferze marzeń póki co, a co do sprzętu, to bardzo chętnie-w wolnej chwili (tak, wiem, poniosło mnie z tą wolną chwilą:-D) zalukaj co tam masz za skarby i napisz,dogadamy się i moze sprawię prezent mojemu D-jak zasłuży ofkors, pytanie Twojego starszaka mnie powaliło na cycki-nauczycielkę zresztą pewnie też-rzeczowy gość z Niego:-D
justaa kupę kasy słone akwaryjko-to fakt, jak urodzę jeszcze z 5 dzieciaków i mi Paśtwo nawali becikowego, to sobie sprawię też:-D a mieszkanko też mam malutkie, ale akwarium musiało być:-) masakra, co piszezs z tymi wynikami i lekarzami- człowieka traktują jak głupa, a sami nie lepsi, skoro dla jednego ok, dla innego nie bardzo, to jakieś dziwne, bo to kaurat nie jest kwestia uznaniowa, ale może tylko mi się wydaje:no:
anetka moja też dopiero teraz zaczyna 'korzystać' z karuzelki i huśtawki w pełni-chichra się i wpatruje
jedyneczka decyzja jak najbardziej słuszna-wóz sobie nowy sprawisz, ale oczęta Twe-bezcenne i niepowtarzalne:-)
madzik też się znalazła-pięnie, prawie wszystkie zguby się znałazły:-)
 
A moj m wlasnie wrocil z lasu z pelnym koszem i reklamowka grzybow, takze czeka mnie operacja grzyb:-D. Musze je pomrozic , bo jak narazie to moge zapomniec o ich zjedzeniu :sorry2:
 
Mam takie szybkie pytanko do dziewczyn, które dostają macierzyński z zusu- ile było obsuwy?? Kurcze nie dostałam kasy i nie wiem, ile będę czekać:-(
 
my po dzisiejszych bioderkach musimy się zgłosić za miesiąc do kontroli, bo za mało odwodzą się te bioderka, coś tam stawia opór:baffled: mam na noc go szeroko pielchować i kłaść za dnia na brzuszku-ale on nie lubi, więc pozostaje nam wiązanie w chuście, bo tam dziecko ma nóżki jak żabka i o to chodzi..

tweenie strasznie drogie u Was szczepienia:szok:ja za rota płaciłam wczoraj 280 zł, a pneumokoki 190zł

jedyneczka no to mam nadzieję, że Marcepanowi też się takie niebieskie zrobią-bo my z m też niebiesko-oczni;-)

ewelad kochana, dzięki za troskę-byliśmy dziś na bioderkach, wczoraj szczepienia, weekend u rodziców, także nie bardzo miałam czas wpadać, ale starałam się być:tak:poza tym m ma teraz wolne, więc ciągle mi wypomina, że non stop na kompie siedzę:-D


mruczka ja dostałam macierzyński za lipiec gdzieś na początku sierpnia, więc w sumie bez poślizgu

a nasz Marcello normalnie chyba zaczyna gaworzyć, niesamowite dźwięki z siebie wydaje:-D jak jest podekscytowany to normalnie "gada" z nami:-D
 
reklama
ewelad tylko nie mysl ze ja tez sie ciebie slucham ;-) jak bede miala chwile zerkne :-) fajnie by bylo jakby sie komus przydalo a i ja bym miala troche mniej gratow na strychu :-)


mruczka nie pomoge niestety


Maksiu dzis ulal albo raczej zwymiotowal bo chlusnal ostro i w tym melku byly takie jasniutko zolte slady czy to mozliwe ze to zolc?? :szok: i czemu tak :baffled:
 
Do góry