reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dziewczyny my juz po sniadaniu tzn ja ,Filips,i Maks bardzo im smakowało,przez louise musiałam robic jajecznice bo tak mi smaka narobiła
keejt pessar załozyli ale co to za tabsy co dwa dni?ja miałam załozony w poprzedniej ciazy i nie było zle,agatha nasza ma załozony
co kupy ewcik moze ty masz jakies uczulenie na tesciów,nie oczywiscie zartuje ja jak wyjezdzam to przez pare dni kompletnie nic nie robie i sie mecze poprostu strasznie mnie stresuje jak mam sie dzies w obcym kiblu załatwic
 
reklama
jestem :-) musialam niestety isc do 3 sklepow bo zawsze w jakims czegos nie bylo :-p

ja nie miałam zbytnio czasu na denerwowanie się nieznajomością płci bo a to egzaminy, praktyki, pisanie pracy ..... i jakoś tak minęło :-D:-D teraz jak będę mam więcej czasu to do poniedziałku oszaleje :wściekła/y::wściekła/y: jutro jestem na praktykach więc jakoś zleci ale weekend...
 
witam kochane:-)

po śniadanku, wczoraj kuzynka wpadła z flasią i pogadałyśmy, potem dołączył D i zrobili tę flasię, z drinkowymi toastami 'za tych co nie moga' :-D

Ewcik to fajnie-wizytka z babcią niecierpliwą:-)
magdzia może się w końcu promotor zlituje nad przyszłą mamusią i odpuści, żeby sprawnie poszło-tego życzę! no i już za odkrycie plciowej tajemnicy dzieciaczka trzymam kciuki:-)
anetka moja kumpelka też suszarką uspakaja-nawet pod łożeczkiem ją trzyma :-D a zprasowaniem to mnie zawstydziłąś okrutnie- ja po remoncie , czyli od 1,5 roku, prasuję wyłącznie koszule D, resztą 'trzepię' po praniu, naciągma i inne takie techniki leniwca żelazkowego stosuję, także szacun dla Ciebie:-)
 
dziewczyny my juz po sniadaniu tzn ja ,Filips,i Maks bardzo im smakowało,przez louise musiałam robic jajecznice bo tak mi smaka narobiła
keejt pessar załozyli ale co to za tabsy co dwa dni?ja miałam załozony w poprzedniej ciazy i nie było zle,agatha nasza ma załozony
co kupy ewcik moze ty masz jakies uczulenie na tesciów,nie oczywiscie zartuje ja jak wyjezdzam to przez pare dni kompletnie nic nie robie i sie mecze poprostu strasznie mnie stresuje jak mam sie dzies w obcym kiblu załatwic

Dzamena, nie wiem czy dobrze rozszyfrowałam pismo lekarskie na recepcie ale chyba Nystatyna dopochwowa. Wydaje mi się że to jakies zabezpieczenie przed infekcjami. Jak kupie to poczytam na ulotce.
 
Cześć dziewczyny...
Ale zimno...

Oczekiwanie- u nas też wróciła zima- odprowadzałam małą do przedszkoal a tu w połowie drogi ze słonecznego dnia zrobiło się szaro, buro, wiatr wyrwał mi parasolke, potem deszcz i ŚNIEG!- mojej K parasolkę połamało- MASAKRA (dobrze ze wogóle parasolki wzięłam, tj że oglądałam prognozę bo nic nie zapowiadało takiej AKCJI!!!!

Keejt, przykro mi że masz pessar, ale jak trza to trza... Dzamenka nasza miała w poprzedniej, a teraz ma Agatha...

Louise- te chłoooopy- gorzej niż baby! Ja ze swoim też dziś ucięłam "intelegentną" gatkę tak, że do tej pory nic nie rozumiem :rofl2: Widzę że agresorka masz od rana, a wczoraj wieczorkiem to Dzamena gryzła? Dobrze że dalej mieszam to mnie nie chapła ;-) Ps. Dzamenka, jak ty się czujesz? Też wchodzi Ci na krtań? Czy alergia? Ja niestety nos zapchany od 3 miechów (zatoki) i na noc biorę otrivil- choć niby nie powinnam :no:

KAma- to nie przeciążaj się w tej pracy! A może spotkanie z ludźmi dobrze CI zrobi? :-)

Jedyneczka- MAjka nie ma pajączków- bo źle w kadrze by wyglądała, a poza tym ile trzeba byłoby godzin poświęcić na malowanie tych pajączków :rofl2:

Tweenie, ja też nie lubię zakupó dla siebie. Dla M i cór- uwielbiam- najlepiej przez net- to mnie odstresowuje, ale dla mnie mogłaby robić siora bo M się "boi" :rofl2:

Anetka- faktycznie z tymi imprezkami fajnie- szczególnie nam siedzącym w głowie smutno bo głodnemu chleb na myśli :rofl2: Wybaw i najedz za nas :tak:

Miluszka- co do szczepien, to pewnie zdążymy na ten temat rozmawiać później, jak się nam dzieciaczki urodzą. Ja kupowałam te skojarzone żeby nie kłuć po kilka razy- 4 lata temu był to koszt 200zł za jedno a trzeba zrobić bodajże 3 w ciągu roku. Ale dokładnie już nie pamiętam. Bezpłatne są tak samo skuteczne tym że cześćiej trzeba kłuć dziecko. Lekarze proponują szczepienia przeciw ratawirusowi. Nie robiłam. Przeciw pneumnokokom też- choć trochę żałuję.
POczytaj.
http://www.zdrowie.med.pl/szczepienia/szczep_05.html

Ewelad- ale masz "dowcipnego" mężusia ;)]

Ewcik- zabiegańcze, ja CI źle nie wróżę ani życzę, ale tak pobiegasz jeszcze trochę i też ci się na dodatkowych lekach i ograniczeniu ruchu skończy, zobaczysz!
 
Ostatnia edycja:
Hej :happy:
wstalam sobie o 9 -cala nocka przespana jak milo :tak:

tiffi Dokladnie,co za czasy nastaly ...

Miluszka Dzieki .Kiedys pisalam o tej koszulce .To jest niby koszulka do spania ;-)w sklepie byla na dziale pizam ,ale ja ja nosze na codzien bo szkoda mi do snu ;-)

kama Jak Ci sie tak rano wstawalo dzisiaj ??

louise Oj ten Twoj M :-D

oczekiwanie ze co zima wrocila ?:szok:
u nas kolejny cieply dzien .
 
nie ide do żadnego sklepu, pada deszcz,wieje, już tylko 5 stopni na termometrze, zrobie jajka z sosie koperkowym,właśnie wyciągnęłam sosik z zamrażarki a jutro to spagetti:tak:
idę spowrotem do łóżka jeszcze na godzinke :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Brrr ale zimnica:szok:Nigdzie nie wychodzę dzisiaj:no:
Wyspałam się-hura!!Spalabym dłużej, ale głód mnie obudził...
Tiffi popękały nam dwie ściany działowe, a że mieszkanie jeszcze na gwarancji to deweloper będzie to naprawiał. Czekam na niego z niecierpliwością, bo potem zaraz wkroczy ekipa remontowa właściwa i dopiro kupię łóżeczko, wózek itp.:-)Jeśli mi jeszcze jakaś kasa zostanie...:baffled:
 
Do góry