reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Dziewczyny co dzisiaj gotujecie na obiadki ???Ja mam od wczoraj pomidorowke ale mysle co by tu na jutro kupic i zero pojecia :/ Co pichcicie ??:)
 
reklama
Vanilka, co do terminu- faktyczie... żeby lekarze "kopneli" się o 2 tyg to naprawde nie do wiary. Napisz co teraz ci powiedzą...
A na obiad dzis moja córa zażyczyła sobie spaghetti więc decyzja została podjęta odgórnie;-) Za mna jednak chodzi taki porządny gulasz wołowy i pewnie na jutro poczynię takowe zakupy :-) i ogórek kiszony :eek:
 
A ja gotuje krupniczek na zoladkach bo jakos drugie dania do mnie nie przemawiaja a raczej przemawiaja ale nie tak jak bym chciala:tak:.Wiec zupka na dzisiaj jest w sam raz.Buziaki.
 
No sama jestem ciekawa jak mi tutaj wylicza ...zawsze mialam nieregularne miesiaczki :/

Ja to musze zrobic porzadny obiad wkoncvu dla mojego M bo ciagle na zupach jedzie ..no niestety nic innego jesc nie moge choc bym chciala ...ale wiadomo chlop i zupy :/ dlugo tak mi nie pociagnie :-D
 
Dziewczyny co dzisiaj gotujecie na obiadki ???Ja mam od wczoraj pomidorowke ale mysle co by tu na jutro kupic i zero pojecia :/ Co pichcicie ??:)
Ja robię ziemniaczki+buraczki+kotleciki:tak: muszę się najeść mięska póki mnie od niego nie odrzuca:-D,za parę tygodni pewnie nie spojrzę na smażone mięsko:no: tak też miałam w poprzedniej ciąży,a jutro rosołek mam w planie:tak:
 
A u mnie jutro gulasz z piersi z kurczaka z sosem słodko kwaśnym i do tego ryż!! i jakaś sałatka ze świeżych warzyw))):-)
a dzis placki bo znów mam ochote!
 
Witam, witam i o zdrowie pytam:-)

Wy tu o jedzonku, a ja na "styropianie" (wafle ryżowe) jadę, bo mało co przechodzi przez gardło. Bannan jakiś ewentualnie, ser żółty i suche bułki. A rano budzę się z ssaniem w żołądku, a prawie nic nie mogę zjeść, bo odrzuca:-(Do tego mam strasznego leniucha.

A, a dziś w pracy, dowiedziałam się, że jeszcze jedna koleżanka jest w ciąży- tak jak ja w 7 tyg...ale to tak nieoficjalnie. Ja póki co, nic nie mówię. Powiem po 1 trymestrze, a co. Chyba, że wcześniej sami się domyślą:-)
 
Witam, witam i o zdrowie pytam:-)

Wy tu o jedzonku, a ja na "styropianie" (wafle ryżowe) jadę, bo mało co przechodzi przez gardło. Bannan jakiś ewentualnie, ser żółty i suche bułki. A rano budzę się z ssaniem w żołądku, a prawie nic nie mogę zjeść, bo odrzuca:-(Do tego mam strasznego leniucha.

A, a dziś w pracy, dowiedziałam się, że jeszcze jedna koleżanka jest w ciąży- tak jak ja w 7 tyg...ale to tak nieoficjalnie. Ja póki co, nic nie mówię. Powiem po 1 trymestrze, a co. Chyba, że wcześniej sami się domyślą:-)

Oj bidulko ale mi Cię żal! Mam nadzieję że niedługo Ci to minie!!:-)
 
Joaszka mam to samo:wściekła/y: mój obiad póki co to migdały i herbata. Mąż w pracy do wieczora a ja boję się wejść do kuchni, tak mnie odrzuca:eek:
 
reklama
Wogóle to ze mną same problemy są bo np. wczoraj miałąm ochotę na łazanki z kapustą i grzybami, pojechała wieczorem do sklepu i wszysko kupiłam, tylko późno już było i mi sie nie chciało robić, A dziś na samą myśl o łazankach robi mi się niedobrze:eek: a dwa dni wcześniej tak miałąm z pyzami- mama mi narobiła bo ją poprosiłam, no i leżą teraz w lodówce bo nawet nie mogę na nie spojrzeć:no: Normalnie zwariować można:szok:
 
Do góry