reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Beatka - masz racię, ja tez tylko powiedziałam koledze z którym pracuję i nikoomu wiecej w pracy! Też powiem po nowym roku!. Raczej się nie przejmuję bo umowe mam na stałe.

Dzisiaj samopoczucie 7 na 10 nie jest najgorzej ale ciągle chodzę głodna i ciągle bym coś jadła!! I jakoś mi tak zimno brrr.
 
reklama
Dzisiaj samopoczucie 7 na 10 nie jest najgorzej ale ciągle chodzę głodna i ciągle bym coś jadła!! I jakoś mi tak zimno brrr.
Ja dziś odwrotnie, po wielkim napadzie głodu od tygodnia dzis mnie odrzuca, ale tez mi zimno- mam dreszcze... I jakies natręctwo skórne mi sie ciągle pałęta- mam wrażenie że drażni mnie każdy materiał i swędzi cała skóra :wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny
Byłam w poniedziałek u ginegologa było widac narazie sam pęcherzyk wiec kazała mi przyjść za dwa tygodnie 30.11. USG pokazało 6 tydzien ciąży.
Ja natomiast czuję się fatalnie mdłości mam koszmarne najgorzej że to nie są poranne mdłości tylko całodniowe i chodzę osłabiona. Mam nadzieję ze nie będę zwracać bo przy dziewczynkach to był koszmar. 
 
Cześć dziewczyny:-D Od wczoraj chodzę taka jakaś zamyślona,przeraża mnie trochę to co pokazują w telewizji na temat tej grypy :-( Już kilka śmiertelnych przypadków :-( Z moją małą byłam wczoraj u lekarza,miała 39 stopni gorączki:szok: ale okazało się,że to tylko zapalenie gardła,już dochodzi do siebie:happy: Niech ta fala grypy już przejdzie:wściekła/y: ale niby ma przejść za jakieś 3 tygodnie,a później wrócić w lutym-marcu:-( a szczepionki to ja się boję...:no:
 
Cześć dziewczyny, u mnie nie za dobrze. Wczoraj wieczorem dopadły mnie straszne wymioty, opadłam z sił, bo nawet na wodę nie mogłam patrzeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ogólnie nie mogę nic jeść, normalnie nic i nie wiem już co mam robić:no: Ciągle chce mi się ryczeć przez te mdłości i wymioty. Mam poczucie winy, że nie dostarczam dziecku żadnych witamin...nic mu nie dostarczam bo wszystko zwracam:eek: nie wiem jak to będzie...
 
witam

a jak sobie tak przelecialam przez Wasze wypowiedzi to wsciekle zazdroszcze, ze mamy, tesciowe moga Wam cos upichcic, bo ja tu sama z mnostwem obowiazkow...i brak czasu na leniuchowanie:shocked2::-D...dopeiro teraz udalo mi sie zasiasc do kompa
do tego mam tez problemy z niezdecydowaniem na jedzenie...:sorry:i lekkie mdlosci a fuj:confused2:
Ja tez tu sama:-:)-(

Witam dziewczyny ;-)
Cala noc przespalam ale nad ranem jakis bol brzucha :/
W Polsce tez dzisiaj tak wietrznie ??Bo w Angli szok :szok:Oby drzew nie powyrywalo :szok:;-)
 
Cześć dziewczyny, u mnie nie za dobrze. Wczoraj wieczorem dopadły mnie straszne wymioty, opadłam z sił, bo nawet na wodę nie mogłam patrzeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ogólnie nie mogę nic jeść, normalnie nic i nie wiem już co mam robić:no: Ciągle chce mi się ryczeć przez te mdłości i wymioty. Mam poczucie winy, że nie dostarczam dziecku żadnych witamin...nic mu nie dostarczam bo wszystko zwracam:eek: nie wiem jak to będzie...

Atabe nie martw się ten kiepski okres minie!! Nie miej wyrzutów e dzidzia nie odpowiednio jest odżywiana, ona czerpie z tego co Twój organizm już posiada!!
Zobaczysz będzie niedługo lepiej!!;-)
 
Ja tez tu sama:-:)-(

Witam dziewczyny ;-)
Cala noc przespalam ale nad ranem jakis bol brzucha :/
W Polsce tez dzisiaj tak wietrznie ??Bo w Angli szok :szok:Oby drzew nie powyrywalo :szok:;-)

U nas piękna jesień chociaż z rana troszkę padało, ale teraz znaczna poprawa!!
A jak zamopoczucie Vanilka??
 
reklama
Kurde ,a tutaj tak wieje :/
Samopoczucie jak narazie ok ..a jak u Ciebie ?:happy:

U mnie jako tako! Mdłości dokuczają mi jedynie rano po przebudzeniu, a później dopierow wieczorem więc jakoś sobie radze! Apetyt dopisuje, ale samopoczucie jakies takie do bani! Wszytko robię wolniej, jestem rozkojarzona i jakaś taka mułowata i to mnie strasznie wkurza:-)
 
Do góry