reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hej dziewczyny;-)
Wiem, ze się opuściłąm jeśli chodzi o aktywność na forum, ale poprostu opadam ostatnio z sił...kompletnie nic mi się nie chce, najczęściej kompa nie odpalam, bo wolę poleżeć:zawstydzona/y: mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni, bo póki co jestem stracona dla męża i świata...mam nadzieję, ze zrozumiecie i wybaczycie;-)
Co do zasłabnięć, to ja mam wogóle tendencję do takich rzeczy i często w kolejce, albo w tramwaju czuję, ze "odlatuję" robi mi się ciemno, gorąco, a potem jestem cała mokra! okropne uczucie:wściekła/y: A najgorzej jak się w takiej sytuacji jest samemu, wtedy szybko staram się usiąść i głęboko oddychać- najlepiej na dworze. Mnie męczą okropne mdłości:eek: troche mi pomagają słone paluszki, ale nie zawszew niestety. Miłego dnia dla wszystkich
 
reklama
mammi: Wczoraj dwa razy zrobilo mi sie slabo.Dzis rano kucalam, wstalam moze troche za gwaltownie i zaslablam tzn.Zrobilo mi sie ciemno przed oczami, nogi sie pode mna ugiely.Tesciowa mnie podtrzymala.
Mammi, No cóż, niestety łączę się z Tobą i Isabell w niepokoju związanym z omdleniami. U mnie tez się zaczęły, już dwa dni miałam takie że co wstawalam to zimny pot na czole, czarno przed oczami, niemożność zlapania oddechu... W poprzedniej ciąży miałam tak samo. Kilka razy zemdlałam (zresztą opisywałam przy tym wrażliwośc ludzką). Lekarz wówczas powiedział że to prawdopodobnie skutek braku żelaza (anemii) więc dostałam dodatkową dawke (dlatego istotne byłyby jednak badania krwi)... Ale omdlenia w ciąży spowodowane są również ogólnym osłabieniem spowodowanym tym iż nasze organizmy zamieniaja się w malą fabrykę, poprzez zmiany cisnienia itp itd. :wściekła/y:
 
A najgorzej jak się w takiej sytuacji jest samemu, wtedy szybko staram się usiąść i głęboko oddychać- najlepiej na dworze.
Własnie, przeraża mnie fakt, że tak sobie zemdleje będąc sama z córką w domu, na spacerze itp.... a tu ani M, bo najczęściej w drodze ani innej rodzinnej duszy na miejscu :-(

Sara211- malinki, czosnek i cytryna w cieplej (nie gorącej) herbacie, ale niekoniecznie wszystko razem ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny;-)
Wiem, ze się opuściłąm jeśli chodzi o aktywność na forum, ale poprostu opadam ostatnio z sił...kompletnie nic mi się nie chce, najczęściej kompa nie odpalam, bo wolę poleżeć:zawstydzona/y: mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni, bo póki co jestem stracona dla męża i świata...mam nadzieję, ze zrozumiecie i wybaczycie;-)
Co do zasłabnięć, to ja mam wogóle tendencję do takich rzeczy i często w kolejce, albo w tramwaju czuję, ze "odlatuję" robi mi się ciemno, gorąco, a potem jestem cała mokra! okropne uczucie:wściekła/y: A najgorzej jak się w takiej sytuacji jest samemu, wtedy szybko staram się usiąść i głęboko oddychać- najlepiej na dworze. Mnie męczą okropne mdłości:eek: troche mi pomagają słone paluszki, ale nie zawszew niestety. Miłego dnia dla wszystkich

nie jestes sama ..ja zapadlam chyba w sen zimowy ...
mam wyrzuty bo troszke zanidebuje moje dziecko ...wszystko robie od niechcenia ,na sile :-(maz tez zaniedbany :/
 
hej dziewczynki!!
widzę że jak na razie to ani jedna z nas chyba nie tryska optymizmem!! Albo sennośc, albo zgaga, albo omdlenia, albo wszytko wkurza!!
Miejmy nadzieję że to wszytko się zmieni po nowym roku, bo minie nam I trymestr i zaczniemy się wszytkie cieszyć i dostrzegac uroki ciąży!!:-):tak::-)

Co do omdleń to moja przyjaciółka będą w ciązy średnio 2 razy w tygodniu fikała koziołka!! Lekarz mówił jej że to jest normalne i może się zdarzyć!! Także trzymajcie się, bo napewno takie omdlenia miną!!
Nie wydaje mi się do końca aby było to spowodowane anemią. Ja osobiście mam niski poziom hemoglobiny (jak już pisałam niedawno wyszłam z anemii) obecie mam 12,5 hemoglobiny a norma to 12 wiec wcale nie za duzo!! i takei osłabienia i omdlenia mi się nie zdarzają
Ale osobiście polecam biofer - suplement żelaza z kwasem foliowym (bezpeiczny i dozwolony w ciąży)!!!:-)
 
i ja dolanczam do tego narzekania,leniwa sie ostatnio zrobilam jak nie wiem co,przeraza mnie fakt ze w nastepny weekend sie przeprowadzamy:eek:a ja jeszcze nic nie spakowane i nawet najmniejszej checi nie mam zeby zaczac.
ja dalej zmuszam sie do jedzenia,mdli od czasu do czasu szczegolnie wieczorem:szok:
a najgorsze ze na 14 do pracy a chc:szok: mi sie ze ho:sorry:
 
Nie wydaje mi się do końca aby było to spowodowane anemią. :-)
Być może masz rację, aż z ciekawści spojrzałam w swoja kartę ostatniej ciąży i miałam hemoglobiny 9,3. Może anemia tylko ten stan pogłębiła, ja na codzień mam niecałe 12 i nie mam omdleń, a jednak w ciąży są normą... Bralam Sorbifer.

Kama1086- przeprowadzki nie zazdroszczę, przeprowadzałam sie juz tyle razy że mam dreszcze na samą mysl :szok:
vanilka: mam wyrzuty bo troszke zanidebuje moje dziecko ...wszystko robie od niechcenia ,na sile :-(maz tez zaniedbany :/
Też mam wyrzuty i wrażenie że zaniedbuje dosłownie wszystko (z córką nie mam siły się bawić, obiady jakieś na szybko bez główkowania, w pracy- robi się stos papierów...) męczy mnie to że nie potrafię wycisnąć z siebie 100%
 
Ja mam w pracy to samo - kiedyś energii tyle że tryskałam nią na wszystkie strony, a teraz totalna jakaś olewka!! A to sie zrobi później to nieważne!! Tylko będzie to trzeba nadrobić niestety!!
Ale wierzę że ta energia i power wróci!!:-)
 
Ja mam w pracy to samo - kiedyś energii tyle że tryskałam nią na wszystkie strony, a teraz totalna jakaś olewka!! A to sie zrobi później to nieważne!! Tylko będzie to trzeba nadrobić niestety!!
Ale wierzę że ta energia i power wróci!!:-)


oby nam wszystkim ta energia wrocila inaczej bedzie ciezko:eek:
 
reklama
dobrze ciezarowki ja uciekam do pracy niestety ale innego wyjscia nie mam.
wam wszystkim zycze mile spedzonego popoludnia a wszystkim leniuszkom milego leniuchowania.
 
Do góry