reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie Mamuśki:-)

Ale jestem zła:wściekła/y:obdzwoniłam pół Białego, żeby umówić się do gina na NFZ.
Nie stać mnie na 150 zł prywatnie. A tu jedna pani w rejestracji radośnie mówi, że termin na 8 stycznia....do dwóch nfz to nie szło się dodzwonić (pindy w rejestracji pewnie kawę piły). Do jednego nawet na 18 by się dało, tyle że to jedyny najbliższy termin, a ja wtedy pracuję. I nie będę się zwalniać, bo nie chcę, żeby od razu wiedzieli. Prywatnie to tak szybko, że nawet dziś. I panie w rejestracji-sam miód. Ach ten nasz cudny kraj i NFZ....do tego w pracy wnerwili.


http://www.suwaczki.com/


no wlasnie- ja to nie wiem czy mam sie smiac, czy plakac...poprzednia ciaze przechodzilam prywatnie- tak jak piszesz- 4 lata temu placilam za kazda wizyte 120 zl- plus prywatnie badania- porod by w normalnych warunkach rodzic- w prywatnej klinice na dolnym slasku...
Teraz mysle, ze zdecyduje sie na porod w UK..no i ha! dzis mialam spotkanie z GP(cos jak lekarz rodzinny)- um. mnie na 27 listopada na wizyte z polozna...oczywiscie bez usg- ponoc- pobranie krwi i zmierzenie tetna- 15-min rozmowa o samopoczuciu i pouczenie co i jak.................................... bez komentarza.......Gp powiedziala, ze jesli ona dobrze kojarzy to usg jak nic sie nie dzieje, zrobia mi ok 20 tyg:szok::-D...chyba, ze pojede do szpitala i poiwem, ze mnie brzuch boli...cos tam niepokoi...
NIe wiem ...masakra musze dopytac inne kumpele,ktore tu rodzily...

aaa i z objawow...czasem pobolewa mnie podbrzusze jak na @...i krzyz...ponoc macica sie rozciaga:sorry:?
 
reklama
U mnie objawow az nadto-zmeczenie, chumory,zachcianki i te okropne mdlosci.Faktycznie ma sens okreslenie poranne mdlosci bo mnie mecza glownie przed poludniem, chyba, ze cos mi zasmierdzi -wtedy o kazdej porze dnia konczy sie w kibelku.:eek:
Martwi mnie tylko to, ze podbrzusze mnie lekko pobolewa, ale kilka z Was pisalo, ze tez tak ma i ze to normalne wiec staram sie nie wkecac sie negatywnie.
Poszlam dzisiaj po kombinezon dla Szymonka.Kombinezon wybralam w ciagu 10minut, a na malenkich ciuszkach 56-62 spedzilam ponad pol godziny.Normalnie tak mnie rozczulily, ze M musial mnie odciagac.Zmykam zaraz do spania, bo rano trzeba wczesnie wstac.Dobrej nocki
 
Rusakl zazdroszcze, ze tak dobrze znosisz ciaze.
U mnie masakra, caly dzien jestem bym spala, jestem bardzo zmeczona, mdlosci, zoladek podchodzi do gardla :eek:. ALe podobno tak to jest z blizniakami, objawy sa dwa razy silniejsze... Oby wytrzymac do 2 trymestru, powinno byc juz lepiej.


wiem co znosisz...z moja Klaudia w pierwszej ciazy tez tak mialam...jak dowiedzialam sie o ciazy w polowie pazdziernika...to do grudnia------------------slowo..powtarzalam - niegdy wiecej dzieci...tak zle sie czulam.........:sorry:
 
nutella- wzruszyło mnie to twoje usg!! one sa po prostu przesliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde!!!! :-) greatuluje jeszcze raz!!!
 
aaa i z objawow...czasem pobolewa mnie podbrzusze jak na @...i krzyz...ponoc macica sie rozciaga:sorry:?[/QUOTE]

Mnie krzyz tak boli że dzis ledo się ruszam!! Jeśli przez to macica się rozciąga to moja juz jest chyba rozciągnięta na maxa!!!:happy::-):happy:
 
reklama
Do góry