reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

aaa i z objawow...czasem pobolewa mnie podbrzusze jak na @...i krzyz...ponoc macica sie rozciaga:sorry:?

Mnie krzyz tak boli że dzis ledo się ruszam!! Jeśli przez to macica się rozciąga to moja juz jest chyba rozciągnięta na maxa!!!:happy::-):happy:[/QUOTE]

To ja też mam już chyba rozciągniętą na maxa, bo plecy to mnie tak bolą, że ani siedzieć, ani leżeć nie moge:eek:
 
reklama
ja nie..czuwam nad Klaudia...budzi sie co chwile ..marudna, ze wszytko ja boli...

wlasnie wstawilam pranie, wzielam prysznic:-D...oj zupelnie inna ta ciaza(poczatek) niz Klaudkowa:-)..
 
Witam się z rana.
Nutella super zdjęcie bąbelków, gratuluje!!!
Ja wczoraj z mężem pojechałam na zakupy, a jak wróciliśmy to kolacja, kompanko Piotrusia i już sił na nic nie miałam.
Pisałyście o objawach ciąży...u mnie mdłości porannych brak...ale są popołudniowe, jak mnie wczoraj w sklepie naszło to myślałam tylko czy jakiś woreczek w torebce mam, ale na szczęście przeszło...tak samo miałam w pierwszej ciąży...więc pewnie kolejny chłopak będzie...takie mam przeczucie. A i z objawów to jeszcze sutki mi wariują-najgorsze, że ja Piotrusia przestałam karmić piersią jakieś 3 miesiące temu i teraz czuje jakby tam już znowu produkcja ruszyła...mam nadzieje że nie i nie będę musiała te 9 miesięcy z wkładkami laktacyjnymi chodzić...a najgorsze jest jak Piotruś płasze a mnie tak sutki rwią... to tak nie miałam w pierwszej ciąży.
Zmykam bo pociecha się śniadanka domaga a i mnie w brzuchu burczy więc i ta najmłodsza też by coś zjadła:)
 
Czesc dziewczyny.:-)
Ania_Pestka, ja rowniez mam jeszcze laktacje i wlasciwie ostatecznie odstawilam synka dopiero jak dowiedzialam sie o tej ciazy.Co prawda karmilam go rzadko, ale jednak.Piersi mnie strasznie bola, mam nadzieje, ze niedlugo przejdzie.Takie uroki ciazy;-)Gorsze jednak jest to, ze moj maly chce ciagle na rece, a ja boje sie go nosic.
Ale slodkie te 2 fasoleczki na zdjeciu USG.Nie moge sie juz doczekac kiedy zobacze moje:tak:
 
Witam Porannie:-)
Zaraz do pracki lecę. Zmartwiona jestem- przeziębiłam się, Męczy katar, kaszel mniej. Martwi mnie, że mam dreszcze, ale nie jest mi zimno tylko gorąco. Gorączki nie mam...
Nie wiem czy do lekarza iść...jak zadzwonię teraz, to może na jakąś 15 zapiszą, a i tak przyjmą o 17 jak to w przychodni. I będę siedzieć z tymi zarażonymi ludźmi w przychodni...Może spróbuję po pracy do wyrka od razu, gorącą herbatkę z miodem, wapno...Jutro wolne, więc może do czwartku się wykuruję?
Poradźcie dziewczyny co w ciąży na przeziębienie brać.

Miłego dnia:-)
 
witam - i mnie lekkie przeziebienie dopadlo-ale walcze i nie daje sie!
poki co pomaga mi herbata malinowa z sokiem malinowym, cytryna i miodem
a do ssania tabsy homeopatyczne - homeovox- w poprzedniej ciazy mi lekarz polecil i od tamtej pory tylko nimi lecze gardlo:tak:
 
Cześć dziewczynki!
Na przeziębienie, jak pisze R.usałka... a szczególnie maliny polecam :tak:
Nutella- PODWÓJNE GRATULACJE i podziękowania za zdjęcia- jakoś tak rozczulająco się zrobiło na forum gdy je ujrzałysmy :-) Może założymy nowy wątek?- wizyty u lekarzy, USG, opinie lekarzy itp...
ja się zaczęłam martwić brakiem mdłości...czytam na ten temat, a tam piszą, że to nie dobrze, bo za mało tego hcg Beta ( od tego mdłości) i może to powodować,że ciąża niezbyt dobrze się rozwija....:-(Bolą tylko piersi
WIesz, z tego co słyszałam i z autopsji słyszę- mdłości to objaw indywidualny i nie wiedzieć czemu- genetyczny (jak mama miała to i ty też będziesz tak ciąże przechodziłą) U mnie w rodzinie nikt nie miał mdłości, ja zaledwie kilka dni w poprzedniej ciąży- a dzieciaczki porodziły się zdrowe :-)
 
reklama
Joaszka na przeziebienie polecam kromke chlebka z maslem i zgniecionym wczesniej czosnkiem.Nie kazdy go lubi i zapach ma nieszczegolny, ale za to skutkuje.Czosnek to naturalny antybiotyk.:tak:Zdrowka zycze:-)
 
Do góry