reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Jak chodzilam panstwowo do gin to u nas w przychodni bylo tak, ze ciezarne mialy pierwszenstwo przed innymi i zawsze jak powiedzialo sie, ze cos jest nie tak np. plamienia lekarka przyjela w tym samym dniu.
Joaszka rozumiem, ze jestes delikatnie piszac wkurzona, bo w koncu po co odprowadza sie skladki skoro final jest taki, ze nawet w ciazy czlowiek nie moze dostac sie do lekarza.To lekkie przegiecie.Moze sprobuj znalezc lekarza, ktory przyjmuje panstwowo i prywatnie.Pierwszy raz idz prywatnie, jak zalezy Ci na czasie, a pozniej juz z ubezpieczenia.Wiem, ze to spory wydatek, ale nic innego do glowy mi nie przychodzi.
Chodza za mna caly czas sledzie.Normalnie nigdy ich nie jem.Tez macie takie dziwne zachcianki?

no na szczęście, jak napisałam, udało mi się na NFZ, w rozsądnym terminie. Ale co się nadzwoniłam i nadenerwowałam to moje.
zachcianek brak;-)
 
reklama
Cześc lipcóweczki.....

dobra, a teraz proszę mi powiedzieć jak u Was?
u mnie brzuszek tak dziwnie boli, tak jakby mięśnie bolały
wcale nie latam sikać
piersi lekko powiększone i bolą tak jakby po bokach
no i odrobinę jestem zmęczona
a mój Z już zauważył tą ciemniejszą linię na brzuchu, ale ja jej nie widzę.....
 
Cześc lipcóweczki.....

dobra, a teraz proszę mi powiedzieć jak u Was?
u mnie brzuszek tak dziwnie boli, tak jakby mięśnie bolały
wcale nie latam sikać
piersi lekko powiększone i bolą tak jakby po bokach
no i odrobinę jestem zmęczona
a mój Z już zauważył tą ciemniejszą linię na brzuchu, ale ja jej nie widzę.....

ja się zaczęłam martwić brakiem mdłości...czytam na ten temat, a tam piszą, że to nie dobrze, bo za mało tego hcg Beta ( od tego mdłości) i może to powodować,że ciąża niezbyt dobrze się rozwija....:-(Bolą tylko piersi. I zgaga dokucza+ bieganie do kibelka jak kot z pęcherzem:-)
 
joaszka ja tez nie mam mdłosci myslisz ze to oznacza cos złego>? słyszałam ze wiele dziewczyn je unikneło i urodziło zdrowe bombelki wiec?:-)Moze poprosu sie ciesz ze ciaza przebiega bez sensacji, nie wszystkie tak fajnie maja
 
Ostatnia edycja:
Może przestanę czytać te mądrości w necie?:-) Co ma być to będzie.
Troszkę jestem przeziębiona. Robię gorącą herbatkę z cytrynką i do wyrka.
Miłego wieczoru Mamuśki:-)
 
witam - ja dzis mialam ciezki dzien...moja Klaudia sie rozchorowala na dobre...jutro ide ponownie do lekarza...bo nie wiem, czy czasem z przedszkola nie przytargala szkarlatyny- bo dzis Panie rozdawaly ulotki, ze panuje...i nie mam pojecia jak sie to ma do ciazy...osiwieje :sorry:

Tez nie mam mdlosci..tylko jak sie dzis zdenerwowalam, ze nie zdaze do lekarza, do szkoly(chodze na angielski), ze nie napisze wypracowania itd...to mnie tak, jak siadlam za kolko zaczelo rwac na wymioty..blech...

Powiedzialm o tym, ze czuje sie rewelacyjnie w tej ciazy, oprocz tego, ze mam teraz wieksze piersi, czasem pobolewaja i swedza:-D i jestem taka...no rozdrazniona, to zasmiala sie, ze moze to tak na synka?...bo skoro inaczej(nie mowila, ze to zle!..i trzeba nam sie cieszyc, ze czujemy sie dobrze!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Powiedzialm o tym, ze czuje sie rewelacyjnie w tej ciazy, oprocz tego, ze mam teraz wieksze piersi, czasem pobolewaja i swedza:-D i jestem taka...no rozdrazniona, to zasmiala sie, ze moze to tak na synka?...bo skoro inaczej(nie mowila, ze to zle!..i trzeba nam sie cieszyc, ze czujemy sie dobrze!!!:tak::tak::tak:

Rusakl zazdroszcze, ze tak dobrze znosisz ciaze.
U mnie masakra, caly dzien jestem bym spala, jestem bardzo zmeczona, mdlosci, zoladek podchodzi do gardla :eek:. ALe podobno tak to jest z blizniakami, objawy sa dwa razy silniejsze... Oby wytrzymac do 2 trymestru, powinno byc juz lepiej.
 
Do góry