reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Joaszka na przeziebienie polecam kromke chlebka z maslem i zgniecionym wczesniej czosnkiem.Nie kazdy go lubi i zapach ma nieszczegolny, ale za to skutkuje.Czosnek to naturalny antybiotyk.:tak:Zdrowka zycze:-)
Tak, czosnek to naturalny antybiotyk, tylko nie zapominajmy, ze dziennie nie można zjeść więcej niż 2 duże-3 ząbki surowego (może "spalić" dziąsła, przełyk, podrażnić poważnie żołądek) ale gotowany (z mlekiem) czy pieczony- w każdej (podobno) ilości :-)
 
reklama
Popieram nowy watek.Na jednym wszystkiego zmiescic sie nie da.Na innych forach przyszlych mamus tez maja osobne watki na temat wizyt u gin, zdjec USG.
 
i ja sie witam z rana:)
mnie tez chyba jakies przeziebienie dopadlo gardlo boli jak fiks.
dzisiaj juz nie jestem taka zmeczona jak wczoraj bylam ale spac i tak dalej mi sie chce.
do wszystkiego potrzebuje podwojnie czasu a co dopiero bedzie jak brzuszek urosnie:eek:
 
Emih masz racje z iloscia czosnku.Zdarzylo mi sie raz z nim przesadzic-pieklo w przelyku strasznie przez ponad godzine.
 
nutella piekane zdjecie,sliczne kruszynki widac ze dobrze im u mamusi;)gratuluje jeszcze raz tego podwujnego szczescia:)))
 
Hej

Nutella super zdjecie !! Gratuluje dwoch bąbelkow.

Kochane Jak sie czujecie, jak samopoczucie??? Ja to jestem wiecznie spiąca. HII A poza tym to nic mi nie dolega i czuje sie super:-)
 
Hej

Nutella super zdjecie !! Gratuluje dwoch bąbelkow.

Kochane Jak sie czujecie, jak samopoczucie??? Ja to jestem wiecznie spiąca. HII A poza tym to nic mi nie dolega i czuje sie super:-)

u mnie poza gardlem i tym ze spac mi sie chce to tez ok,czasem tylko ten bol brzucha mi dokucza ale pojawia sie tylko na chwile i pozniej zanika-tez tak macie?
 
Witam Porannie:-)
Zaraz do pracki lecę. Zmartwiona jestem- przeziębiłam się, Męczy katar, kaszel mniej. Martwi mnie, że mam dreszcze, ale nie jest mi zimno tylko gorąco. Gorączki nie mam...
Nie wiem czy do lekarza iść...jak zadzwonię teraz, to może na jakąś 15 zapiszą, a i tak przyjmą o 17 jak to w przychodni. I będę siedzieć z tymi zarażonymi ludźmi w przychodni...Może spróbuję po pracy do wyrka od razu, gorącą herbatkę z miodem, wapno...Jutro wolne, więc może do czwartku się wykuruję?
Poradźcie dziewczyny co w ciąży na przeziębienie brać.

Miłego dnia:-)

Joaszka ja też jestem przeziębiona lekarka rodzinna powiedziała mi że na początku ciąży to ona nie przepisze mi nic chyba że na moją odpowiedzialnoiść!! Zaleciła wszytko co naturalne: sok z malin, herbata z miodemi cytryną, płukanie gardła szalwią, syrop z cebuli i cukru i nic poza tym!!
Gdyby ból gardła się nasilał powiedziała ze doraźnie 1 paracetamil i nic więcej!!
Ja nie ryzykuję i nawet tego paracetamolu nie biorę!!
 
reklama
Do góry