reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Nosz kurde tak zaczął trzaskać i wiercić że się obudziła, mógłby poczekać aż M będzie, ja teraz będę sama ganiała z niewyspanym i złym dzieckiem na rękach:wściekła/y: Te chłopy są bez wyobraźni normalnie:angry:
 
reklama
Jedyneczka oj tam oj tam :-D a tak serio Kris mial hustawke przez pol roku od 2 miesiaca zycia i zasypial i w niej i w lezaczku i przy cycu, a Laura jest jeszcze lepsza bo potrafi nawet na macie sama zasnac ;-) takze nie zgodze sie, ze jak dziecko nauczy sie zasypiac w hustawce to potem nie umie bez bujania :sorry2:
dla mnie hustawka to jest najlepsze wybawienie :tak: przewinieta, najedzona, myk do hustawy 5 minut i spi :-p
 
witam:-)

nocka wspaniałą- Liliputa spała od 21 (pobiła kolejny rekord- zjadła przed snem 180!!!) do 6.30, zjadła i dalej spała do 11.30, nastpnie odwiedziła mnie przyjaciółka z czasów liceum jeszcze, więc mała towarzyska pogadała, pochichrała się i teraz znou śpi:-) pogoda u nas do kitu, więc ze spaceru chyba nici póki co:baffled:

Ewcik no i nas lody dopiero kruszeją, ale niestety jak już załapię nerwa, to jestem zawzięta:zawstydzona/y: z przebieraniem to norma- u nas też tak się zdarzało, dopóki parokrotnie nie pokazałam D niedociągnięć (znowu oczywiscie go krytykując:-D)-postraszyłam, że mała moze się odparzyć od tego-dotarło, takie obszycie zasłon nie powinno chyba dużo kosztować, bo to prosta robota; a zręczność hmmm- właśnie D nalewając sobie picie zrzucił szklankę i to tak, ze rozjoobał płytkę w kuchni:wściekła/y: brak słów, więc nic nie powiedziałam-po prostu wyszłam zapalić; miłego grilka, na powietrzu moze Marcepanek będzie spokojny:tak: co do kupek, jeśli jest ich kilka i przelatują przez pampka, tzn zostaje po nich niewielki ślad, to moze być biegunka:sorry2: ale ja doświadczenia nie mam, więc raczej poradzą inne mamusie
perla moja też usypia w huśtawce i nie przenoszę, oczywiscie nie za kazdym razem, ale jak uśnie to nie rozbudzam- to byłoby nierozsądne z mojej strony:-D patrzę, kto to pisze, bo nie poznałąm Cię z nowym avatarkiem- w dechę:-D:-D:-D też mam takie zdjątko-pamiątka po hallowen party parę lat temu:-)
pinowate też walczę z prasowaniem, tzn włączyłam żelazko i nadrabiam bb:-)
ewa no uwagi M bardzo na miejscu, nic tylko palnąć w łeb;-) a z kupką, jeśli nie jest niespokojny, to chyba może tak być, a ja metod innych nie znam-dziewczyny coś podpowiedzą zapewne
Mruczka super nocka!!! przekonywać M, zeby zamiast sprzątania zrobić coś innego- to dla mnie czysta abstrakcja- mój z tych, co to, jak mawiała babcia- gófna nogą nie popchnie:-D
jedyneczka nie wkręcaj sobie nic, pewnie jak się chłop wyrwał 'na miasto', to był w szoku;-) ale profilaktyczny foch nie zaszkodzi:-D chociaż mnie nie słuchaj, bo ja mam takiego nerwa na D, że pluję jadem na cały męski motłoch:happy: raz robiłam kopytka-były takie sobie, a sprzątałam po tym 2 h, więc od tej pory garmażerka z pobliskich delikatesów:zawstydzona/y: ale przywaliłaś-ale fakt,dobry look na czas focha to podstawa:-D:-D:-D D miało nie być, ale strzelanka nie wypaliła-dobrze mu tak:happy: a obiadu też nie planowałam w zw z tym, więc ewentualnie pan mcdonald zrobi:-)
 
Agatka_natalia -"jogurt z cząbrem"-zastosowałam taki skrót myślowy i nie pomyślałam, ze to może być niezrozumiałe- normalny jogurt naturalny i wsypuję do niego cząber i mieszam- napisałam to tak jakby taki jogurt można było kupić w sklepie
 
witajcie laski
Ja wczoraj spotkałam się z koleżanką na ploty i winko :))Fajnie było,ale dzisiaj słaba jestem niestety i lekko przeziębiona....
Julka dzisiaj 4 razy przekreciła się z brzuszka na plecki-to chyba jakiś mały wyczyn :)))
Dzisiaj siedze cały dzien w domu w dresie bo pogoda do bani-mała tez jest marudna i nic nie spi w dzien.
Mysza moja je Nan Ha i tez jej słuzy poki co to mleko,to odpoczniesz trochę u mamy-fajnie
Perla moja tez spi w hustawce -jak tam zaśnie to jej juz nie przenoszę
Dziewczynki mam pytanie jak czesto dajecie maluszki na brzuszek i na ile?moja tak z 5-6 razy na dzien po 5-10 minut-ale teraz skubana umie się przekrecac na plecy.
Wieczorem obejrze Opole i lulu-muszę odespać wczorajszą noc :)))
 
Witam sie mamuski z wami, u nas pogoda do bani, ale z malutka bylo trzeba wyjsc chociaz na 1 h. Malej chyba ta pogoda tez nie pasi bo jaks marudna jest. Kilka dni temu zauwazylam ze lubi zasypiac przy wlaczonym odkurzeczu albo maszynie do obierania kartofli:-D , dziala to na nia jak balsam. Smieje sie ze teraz bedzie chalupa odkurzana 6 razy dziennie:-D. Tak sobie poczytalam was na temat tych hustawek uzywanych i troche sie martwie bo po przeanalizowaniu wyboru stwierdzilam ze lepiej dolozyc troche wiecej kasy i kupic drozsza uzywana na prad. Takze kupilam na allegro uzywana, i tak sie zastanawiaam w jakim stanie do mnie ona trafi:happy:. Mam nadzieje ze bedzie czysta:happy2:
kupilam taka .:
HUŚTAWKA FISHER PRICE BUTTERFLY GARDEN PAPASAN (1220181828) - Aukcje internetowe Allegro

Az mam stracha ja zobaczyc, a dopiero ja zobacze za 2 tyg, bo moj jedzie do polski w tym czasie. Juz robie liste zakupow:-D Marzy mi sie kapusta kiszona i redsik jablkowy:-p

Moja starsza coreczka ma jutro urodziny konczy 11 lat i zazyczyla sobie ze jeden z prezentow ma byc stanik:szok:, przeciez ona ma tam dwa pieprzyki:-D, no ale powiedziala ze jej kolezanki z klasy juz nosza i ze ona tez musi miec. Nawet zaczela rozmawiac o @:szok:. Boze moja malutka coreczka juz nie jet taka malutka:szok:. Az sie boje jak nadejdzie ten dzien jak dostanie @ :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Jedyneczka-tak ciasto robię tak samo jak ty- ale dzisiaj coś ziemniaki były nie za dobre i ciasto się lepiło-dałam chyba za dużo maki i knedle wyszły dość twarde
Zjadłam przed chwilą 4 zobaczę jak mała na nie zareaguje-oby jadła dopiero nad ranem.

Marta mi się przeziębiła-ma katar-zaraziła się od Julki- w nocy zerwałam się na równe nogi, bo mi się zaczęła dusić od kataru, bo jej spływał do gardełka. I jadła o 4.30- a normalnie śpi do około 6.00, i w ogóle coś dzisiaj była głodna i jadła tak co 2 godziny-wyszło nam 7 karmień.

Pokłóciłam się z M-teraz się odzywamy do siebie tylko służbowo-żeby Julka się nie zorientowała. Wkurzył mnie w południe-jak Julka poszła spać to on też na wyrko-a ja ręce w mące od tych knedli,a tu Marta zaczyna coś marudzić- to mu powiedziała swoje- szkoda pisać.

Miłej nocki
 
witam nocą:-)
właśnie zakończyliśmy miniparty, tzn ja, D, kuzynka Liliputa(śpiąca) i syn kuzynki-nastolatek:-) podrinkowaliśmy i wszamaliśmy pizzę-jak za starych dobrych czasów:-D, poszłąm do kuzynki na chwilkę, a nastpnie na spontanie zawinęliśmy do nas do domku, wykąpaliśmy komisyjnie małą i zaczęliśmy akcję party:-)

Mysza Liliputa wcina Enfamil premium
madzik odsypiaj balety:-) moja na brzuszku kilka razy dziennie po kilka-kilkanaście minut
ninia zaczyna się chyba czas trudnych tematów z córą-panieneczką
Jasia jak twarde te knedle, to wyślij-ja tam grymaśna nie jestem:-D mój D został z małą jak poszłam do kuzynki i rżnął twardziela, bo ja przy wyjsciu służbowo 'jakieś pytania?', on , ze nie, więc wyszłam i nie dzwonił, ale jak po godz zadzowniłam, to wyczułam ulgę, ze mógł się zwierzyć ze swej niedoli, no i oczywiście 'mała nie chce spać':-D i dobrze, z tatusia przećwiczyła:-D
 
reklama
ello



jasia b mam krem ale atoperal baby i w ogole cala ta serie mu wlasciwie sprawilam bo maja tez szamponik np a on ma glowke tez do pielegnacji a kremem jak posmarowac wloski ???


agatka natalia ja na tych scianach odreagowywuje chyba, wczoraj jak wrocilismy to nakarmilam malego i poszlam szorowac te sciany i wyc do nich :zawstydzona/y: oj poszlam ostro musze powiedziec duzo mi nie zostalo


ewelad jak zapamietam to powiem nastepnym razem, na razie mamy ocieplenie stosunkow przemyslal i dotarlo chyba


pinowate mozesz pomidora ale ostroznie bo silnie uczulaja, zjedz plasterek jednego dnia i obserwuj potem dwa itd podobnie jak malemu dziecku wprowadzasz nowe pokarmy


ewcik wodniste - zjadlas cos tlustego (wg poloznej co mnie odwiedzala) udanego grilla bym zyczyla ale juz po nim oby bylo jednak fajnie


perla ale avatar ;-)


ewa udanego grilla mimo ze spoznione moze zadzialalo na kupke nie mam pojecia maluchom mozna dawac laktuloze ale niemowlakom nei wiem :baffled:


jedyneczka widze ze ty podobnie ja brudna na wojne z m tez nie ide a jak sie zanosi na gorsza to jeszcze o ubranie trzeba zadbac zeby widzial co traci :tak:
widze ze pieknie nas przedstawilas pinowate :-) a jasne ze same fajne i skromne w ogole smietanak towarzyska sie nam dobrala palce lizac :tak: ja nie oblizuje bo na bezmlecznej diecie jade :-D


perla popieram moj starszy glownie w lezaczku usypial bujany a potem nei bylo problemow jak podrosl teraz mlody tez w hustawce usypia bo nie wyobrazam sobie jzu powoli zycia bez niej a mamy ja tydzien zaledwie :tak:


jasia b tego czabru musze sprobowac kiedys ale to odlegla przyszlosc mam nadzieje. U mnie 7 karmien to norma a jak ma gorszy dzien to i 10 zaliczymy zazdroszcze tym mamuskom co moga sie wyspac tyle przy dzieciakach


ninia hustawka piekna


ewelad pogratulowac takiej komitywy z cora :tak::tak::tak:




Do bani kompletnie usnelam po 3 przed 5 sie obudzilam nie moge spac, po odbiorze rzeczy taty (odrobilam juz cale prasowanie). Zostalam potraktowana jak pies ktoremu rzucono ochlap i powinien z wdziecznosci lizac po rekach. Ojciec byl pasjonatem historii zbieral stare rzeczy mial kolekcje bialej broni helmow i ostrog mase ksiazek i wyobrazcie sobie ze wszystko co po nim zostalo zmiescilo sie w bagazniku hondy civic bez rozkladania siedzen i bynajmniej nie combi :sad: w tym 2 wieksze zegary nascienne. Nic nie moge zrobic a ona smieje mi sie w twarz i jeszcze dowiedzialam sie ze przeze mnie ojciec umarl. Nie ogarniam tego. Nie potrafie zrozumiec. Najchetniej zalalabym sie w trupa i napalila konkretnie do tego ale pewnie nic by nie dalo poza spaniem i byc moze kacem na drugi dzien. :sad:
Nie pisalam wczoraj bo wstalam i musialam zebrac moja rozwrzeszczana 2 do mamy nie wiem co im sie stanelo wczoraj ze obydwa marudne byly nie wiem ktory gorzej i tak mi zeszlo prawie 3 godz na wychodzeniu z domu :szok:
dzamena emih pelen szacun ze ogarniacie tyle dzieci
Dzisiaj odwiedza mnie kumpel z dziecinstwa z zona, ona jest w ciazy 8 miesiac ale dopiero po 15 i dobrze moze zdarze ogarnac ten remontowy burdello bo w naszym pokoju sajgon mydlo i powidlo chociaz sterta prassowania zniknela juz rano, coz ide dalej posprzatac (jakos dobrze mi to robi) moze teraz lazienke bo chlopaki slabiej spia to ich nie obudze szorujac kibel :eek:

Tak na wszelki wypadek jakbym sie nie pokazala pozniej milego dnia laseczki kofane

PS.
Jak sie do was napisze tez sie czlowiekowi robi jakos lepiej a jak sie poczyta to i weselej. Jak dobrze ze was mam :rofl2:
 
Do góry