reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Vanilka no az ci zazdroszcze:tak:
teraz to juz ci to zleci jak nie wiem co.
moze ktoras cie jeszcze wyprzedzi;-)
ciekawa jestem co mnie za tydzien w szpitalu powiedza
 
vanilka oj ja też Tobie zazdroszczę...już wiesz kiedy zobaczysz synka i to jest tak niedługo:-D
magdzia trzymam kciuki,powodzenia.
 
Vanilka: świetne wieści! Własnie przysazłam sprawdić czy czasem się nie zameldowałaś?! :-D Ale szybko... teraz to czas jak z bicza trzasnął Ci minie (albo i na odwrót ha ha- bo i tak bywa... :eek:) A masz już wszystko dla syneczka?

Ewelad- i dobrze zrobiłaś: LEŻEĆ!!! ;-):tak:

Kama- fajnie że do nas zaglądasz- mimo wszystko... TRZYMAJ SIĘ :tak::tak::tak: Niedługo i ty będziesz tulić maleństwo i reszta świata będzie tak trochę bardziej "przez mgłę"...

Atabe- no łączę się z Tobą w bólu Kobieto: ja właśnie spaliłam M-kowi spodnie bo zostawiłam położone żelazko wychodząc do wc- chyba im większy ten brzuch to mózg bardziej ściśnięty :sorry:
 
vanilka to jeszcze tylko 3 tygodnie!!

magdzia
o obronie zapomnisz szybko :) Broniłam się w styczniu i mam wrażenie jakby wieki minęły od tego czasu :)

robię dzis obiadek. W planie był gulasz, ale zapomniałam, że mięsko trzeba najpierw podsmażyć i od razu wrzuciłam do gara, tak więc nie wiem, co z tego będzie. Dobrze, że pizzeria i kebab pod blokiem są...

Kurcze, kupiłam na allegro już chyba wszystko, co trzeba i nudzi mi się. Uzależniłam się już od licytacji... i co ja mam teraz robić całe dnie?
 
mnie też stresowało, ale niestety nikt mnie nie wyręczy, więc trzeba działać...
Ale nie ma tego złego.. ja mam w domu specjalistę. M zawsze da radę naprawić to co mi nie wyjdzie ;-)
Największe problemy mam właśnie z przygotowaniem mięsa,,,
Ale... kotlety z kurczaka to moja specjalność :-D

Vanilka - zmieniałaś suwaczek po wizycie w szpitalu, czy sam przeskoczył na ostatni poziom wtajemniczenia ?
Ale malutko Ci już zostało ;-) Z drugiej strony ja dłużej spokojnie pośpię :-D
 
reklama
Do góry