reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Hej Dziewczyny!

Pogoda spacerom nie sprzyja, więc chyba wybiorę się samochodem na jakieś wyprawkowe zakupki, tylko z kanapy wstać mi się nie chce....

Atabe - udanych poszukiwań!
A wszystkim udanego dnia życzę!
 
hejka

ja sobie leże i pilnuje podłogi, kurka tata zrobił dość gruba wylewke pod panele i nie chce za bardzo schnąć, więc na zmiane włączam farelke i okno:eek:
piszecie o puchnięciach, u mnie krytycznie nie jest na szczęście,ale kostki to też mam już codziennie spuchnięte i coraz częściej puchną już w ciągu dnia a nie tylko wieczorem więc duzo leże, no i obrączki i zaręczynowego nie noszę już ze 2 tyg,bo wtedy ledwo ściagłam

mam wyrzuty sumienia ze tylko słodycze jem w tej ciąży zamiast się zdrowo odżywiac,wiec nakupowałam owoców i wcinam, nawet eMkowi kazałam wziąść ze sobą klucz do barku co mnie nie bedzie kusiło po słodkie:tak:

vanilka udanej wizyty w szpitalu, Ty się cieszysz że słońca nie masz a my tu pragniemy żeby świeciło choć troche:tak:

kasiamaj ja w ciąży nie chodze bo właśnie boje się bakterii a jestem podatna dośc na infekcje, przed ciążą to chodziłam często gęsto, najlpeiej się chodziło na 6 przed pracą, obudziłam się w tej wodzie od razu,brakuje mi basenu ale boję się

louise ja tak zrobiłam z proszkami,ze kupiłam tylko do koloru,bo mam same kolorowe ciuszki,no może 2 bluzeczki białe i jakieś śpioszki białe w kolorowe napisy, więc porobie pranie w proszku do koloru,tylko zrobię sobie np kupke takich kolorowych ubranek i tych mniej kolorowych i już :-) dzieki za pozdrowienia od miluszki,jak jej będziesz odp to tez ją oczywiście pozdrów i życz zdrówka

emih ale masz babcie:szok: niezła kobita,niezła

atabe moją kryjówką była lodówka,szczególnie chlebek pieczony z czosnkiem smalcem mi nie smakował (teraz uwielbiam) więc zawsze lądował pod lodówką, do dziś pamiętam miny rodziców jak zmieniali lodówkę…..:cool2:

misslena fajnie że mała obrucona,no to tylko teraz czekac na rozwiązanie, a te kilo w tą czy tamtą…no co Ty
 
Huraaaaaa!:-D znalazł się!!! wiecie gdzie mi się schował?! w korytarzu w takiej wielkiej skrzyni wiklinowej zawinięty w koc :sorry: ale jak on tam wszedł to nie mam pojęcia;-)
 
A ja jednak poszłam do parku-posiedziałam na lawce ,gazetki poczytalam i ledwo przyszłam -ta rwa to mi daje w kość.Chodzę jak kaczka przez to........................
Teraz posiedzę w domku juz do konca dnia :)
 
Misslena- to faktycznie dobre wieści że maleńka się obróciła- gratuluję :tak:
Atabe: ZWYCIĘSTWO! Nie mniejszy sukces niż u Missleny, a że bardziej przyziemny?- cóż... Ja do dziś (w tej ciąży) kilku rzeczy ciągle znaleźć nie mogę :eek:
Anetka- że też dałaś sobie odebrać bez walki klucz do barku?- podziwiam!- ja może i rano bym oddała, ale po południu na klęczkach bym błagała o zwrot :sorry:
Atabe, Anetka- mi niestety babka przy stole siedzieć kazała i wynieść jedzenia się nie dało :eek: Pozostawał głód albo odruchy wymiotne przy niestrawnych rzeczach :eek:
 
emih ja też nie mogłam odejść od stołu, dlatego załadowałam ile się dało do buzi i pędem do łazienki, a tam do wirówki:-p

jejku jak ja się nudze...........
 
reklama
Do góry