reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
zgadzam się z wami że domowe sposoby są na lekkie przeziębienie :-). Ale chyba bez sensu brać antybiotyki tylko na katar i ból głowy ;-) U nas też jest straszna ta epidemia grypy, nawet szpital zamknięty tzn. nie ma odwiedzin :no: Trzymajcie się dziewczynki i wracajcie szybko do zdrówka :tak: :-)

Ano racja.Przesadzac z antybiotykami nie wolno.Pozniej wcale nie dzialaja.A juz na pewno nie wolno ich naduzywac w ciazy.

Nie wiem dziewczyny co sie ze mna dzieje.Wczoraj klulo mnie w podbrzuszu, a dzis na odmiane od ponad 3 godz. kluje mnie serducho.Nigdy nie mialam z nim zadnych problemow.Cisnienie mam w normie 117na85.Puls tez ok.Co to moze byc???????:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ano racja.Przesadzac z antybiotykami nie wolno.Pozniej wcale nie dzialaja.A juz na pewno nie wolno ich naduzywac w ciazy.

Nie wiem dziewczyny co sie ze mna dzieje.Wczoraj klulo mnie w podbrzuszu, a dzis na odmiane od ponad 3 godz. kluje mnie serducho.Nigdy nie mialam z nim zadnych problemow.Cisnienie mam w normie 117na85.Puls tez ok.Co to moze byc???????:szok:
Czesto łapią takie nerwobole ...moze to to ??

Dziewczyny ,a jak u Was z sexem ??:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Bo ja uciekam przed M:-Dzero ochoty ...
 
Ja to tylko na przytulanki mam ochote i nic wiecej.Nawet myslalam mojemu lubemu na mikolaja dmuchana laleczke kupic:-D
Mam nadzieje,ze nikogo nie urazilam tym zartem:sorry:
 
U Nas też kiepściutko,ale to dopiero początek, na razie kilka dni posuchy, ciekawe kiedy małżon się upomni :-D.

Z tego co wiem (tak bynajmniej w pierwszej ciąży praktykowałam) kwas foliowy przez I trymestr, a od 12 tygodnia witaminki :tak:, zresztą morfologia "powie" czy jest wszystko OK czy jakieś niedobory.

A mam jeszcze ciekawe zestawienie preparatów witaminowych dla ciężarnych, tam jest skład i dzienne zapotrzebowanie, zaraz poszukam i postaram się wkleić :tak:.
 
Hej Lpicóweczki
nie odzywałam się przez pare dni, bo jakoś humoru zabrakło, ale wasze posty czytam na bierzaco. Dzis odebrałam swoje wyniki: morfologia, mocz, toksoplazmoza - wszystko ok. wizytę u gina mam za tydzień i mam nadzieję, że zobaczę wtedy bijące serduszko. Moja 4 letnia córka nie może doczekac się dzidziusia, chce, żeby Mikołaj przyniósł go pod choinkę. Narazie nie mówiłam jej o fasolce, chyba nie chcę zapeszać. Z rodzinki to wiedzą o tym nieliczni: ja wygadałam się siostrze i mamie, a pój mąż po kilku piwkach bratu. Reszta nie wie.
Dziewczyny kto z Was jest z Podlasia???Ja jestem z Sokółki.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
Jeden dzien mnie nie było, a czytania was na pół godziny, ale taką lekturę zdecydowanie wole od kiepskiego repertuaru w TV :tak:

Mi wywaliło brzuch na maxa (dla mojej skóry). Już co prawda chyba trzeci dzień, ale mam wrażenie że skóra mówi "nieee: :confused2: choc podejrzewam najwyklejsze problemy dróg pokarmowych to i tak wyglądam a conajmiej 4 miesiąc :tak: Mdłości troszke przeszły, okazuje się że kawałek zalanego wrzątkiem korzenia imbiru (+ew, herbatka) naprawdę pomaga :tak:

Witam nowe lipcóweczki!!!

Moja ciąża jest dla nas wielką niespodzianką, bo 2,5 miesiąca temu poroniłam :sad: ale mamy nadzieję że tym razem się uda :-) narazie wszystko jest ok :laugh2:
Angeelika, ja równiż stracilam aniołka we wrześniu, ale na złość przeciwnościom próbuję mysleć wyłącznie pozytywnie :tak:
Oj przydalby mi sie tez fryzjer.Chocby farba, ale korci mnie zeby cos wiecej zmienic. (....)
Mowi sie przeciez, ze kobiety w ciazy wygladaja kwitnaca:-)Oby jak najdluzej.
Tylko te ch....wypryski, ktore od tygodnia wyskakuja jak grzyby po deszczu psuja cudowny efekt zafasolkowania:wściekła/y:
Mammi, Aisim, ja też kręce się przed lustrem chcąc zmieniać kolor bądź z dlugich zrobić krótkie a M tylko puka się w czolo ;-) Ale podobno kobieta ma ochotę na zmiane fryzury gdy zaczyna się jakis nowy etap w jej życiu :szok: A co do wyprysków, pieknej cey itp, jest przesąd że dziewzynki odbierają mamom urode a na chlopca wygląda sie kwitnąco... Ja narazie widze tylko u sibie zmiany w postaci worów pod oczami po nieprzespanych nockach :wściekła/y:
 
Do góry