reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Kurcze napisalam post.Wyslalam go ,a tu go nie widac.Cuda jakies.Moze z jakichs przyczyn zostal usuniety przez moderatora.Albo internet znowu szwankuje.Przenosny mam niestety w Playu :(

Tak,czy siak napisalam wczesniej, ze podobnie jak Irlandia 1981 ciagle jestem rozdrazniona i wszystko mnie denerwuje.:wściekła/y:
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim chorym lipcoweczkom.Wypoczywajcie dziewczyny:tak:
 
reklama
Domowe sposoby są bardzo dobre przy lekkim przeziębieniu. Normalnie faktycznie jakaś epidemia jest, teraz to wszyscy chorują po kolei :(
Ja leczyłam się dwa dni domowymi sposobami plus occidoccocillum i lipomal. Niestety, te dwa dni spowodowały,że infekcja rozwinęła się na dobre. Byłam strasznie chora, wizyta u lekarza i niestety antybiotyk okazał się konieczny i bardzo skuteczny. Dziś czuję się już naprawdę dobrze. Dziewczynki jak Wam się troszkę przeciągnie to przeziębienie to lepiej idźcie do lekarza, bo naprawdę z tymi infekcjami to teraz nie ma żartów. Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i żebyście nie musiały tak cierpieć jak ja :-)
Pozdrawiam!!!

Zgadzam sie w 100% z przedmowczynia:tak:Babcine, domowe sposoby pomagaja tylko przy leciutkim przeziebieniu.Przy grypie moga tylko wspomagac inne leczenie.Jak Szymonek mial 3 mc-e rochorowalam sie.Karmilam go cycem wiec Bralam tylko Oscillococinum i prawie sie wykonczylam.Doszlo do tego,ze mialam 40 st.goraczki.Ostatecznie poszlam do lekarza.Dostalam ochrzan,ze tak dlugo zwlekalam bo Powiklania grypy moga byc powazne.Skonczylo sie na antybityku.Poza tym czytalam ostanio gdzies w necie,ze w zwiaku z z ta nowa grypa i wzrostem zachorowan na stara kobiety w ciazy i niemowleta powinny odrazu zglaszac sie do lekarza.Nawet gdy objawy nie sa duze.
 
hejka

Przede wszystkim zdrówka wszystkim chorującym życzę. Mrozik by nam się przydał żeby te wszystkie fafoły latające w powietrzu wybić
nutella moja kuzynka właśnie jest w ciąży z bliżniakami. Dwujajowe, 22 tydz. i dwa chopy:-D

irlandia ja też wkurzona chodzę. W I ciąży byłam nie do zniesienia. Mam zapowoiedziane przez męża, że jak się tak będę zachowywać i w tej ciąży to on się wyprowadza :-D Żartuje bo by nie wytrzymał bez nas ale zdaję sobie sprawę, że byłam okropna i teraz staram się by było inaczej z podkreśleniem na staram:-D

vanilka my miałyśmy swój wątek na noworodku od początku naszych ciąż. Jak urodziłyśmy i dzieciaczki miały chyba z 6 msc wlazł nam na wątek troll i musiałyśmy się przenieść. Szkoda nam było wątku ale no cóż tam już atmosfera była kiepska wiec nie miałyśmy wyjścia.

I pytanie łykacie już witaminy czy nadal kwas foliowy. Co lekarz to mówi co innego. W pierwszej ciąży od początku łykałam witaminy, moja siostra natomiast do 12 tyg. kwas foliowy a potem witaminy. A u Was jak?
 
Ostatnia edycja:
zgadzam się z wami że domowe sposoby są na lekkie przeziębienie :-). Ale chyba bez sensu brać antybiotyki tylko na katar i ból głowy ;-) U nas też jest straszna ta epidemia grypy, nawet szpital zamknięty tzn. nie ma odwiedzin :no: Trzymajcie się dziewczynki i wracajcie szybko do zdrówka :tak: :-)
 
Beatka25, to nie ja tylko Nutella będzie miała bliźniaki. Mi jeszcze nic na ten temat nie wiadomo... Chociaż nie miałabym nic przeciwko :-D
 
reklama
Do góry