reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam
Dołączam do Lipcówek 2010 :) Po 3 miesiącach starań chyba wreszcie się udało. Teścik wyszedł pozytywnie :DDD Chodź dzisiaj wypada termin miesiączki ja już czuję, że jej nie będzie...mam przeczucie po prostu.

Termin porodu według OM wstępnie na 30.07.2010. Do Gina na USG jestem zapisana na 15 grudnia, dość późno ale chcę na pewno zobaczyć bijące serduszko :)
PS
Będę mamą drugi raz. Mój synek ma prawie 4 latka. Dzisiaj z nim rozawiałam i już prawie, prawie! chce mieć dzidzię w swoim domu :p Zobaczymy jak to będzie po porodzie :)

Pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Witam porannie :-)
Olyv- pozwól że jako pierwsza złożę Ci na forum gratulacje :-)

Dziś mam kiepski poranek, nie sąsiłam że mdlości potrafią wybudzić przed 6. Kilka minut po juz ściskałam (poraz pierwszy)czule sedes. Fuuuj. A myślalam że jednak mi się upiecze :eek:
mammi: Nie wiem dziewczyny co sie ze mna dzieje.Wczoraj klulo mnie w podbrzuszu, a dzis na odmiane od ponad 3 godz. kluje mnie serducho.
Ktoś pisał, że to nerwobóle, jeśli kłuje cię po lewej stronie a nie centralnie, to tak prawdopodobnie jest i nie ma się co martwić- mówie to z autopsji :tak:
Beatka25: W I ciąży byłam nie do zniesienia. Mam zapowoiedziane przez męża, że jak się tak będę zachowywać i w tej ciąży to on się wyprowadza :-D Żartuje bo by nie wytrzymał bez nas ale zdaję sobie sprawę, że byłam okropna i teraz staram się by było inaczej z podkreśleniem na staram:-D
A mi się wydaje, że w pierwszej ciąży byłam do znisienia, ale teraz?- jak bomba zegarowa chodzę. Już kot przestał wchodzić mi w drogę, M zaczyna, ciekawie kiedy córeczka zacznie omijać mnie łukiem :sorry:
 
Cześć dziewczyny
Dziś zapowiada się miły dzionek idziemy cała familia do kina na Opowieść Wigilijną-dziewczyny to już doczekać się nie mogą.
U mnie samopoczucie troszkę lepsze, i mam nadzieję że tak pozostanie.
Życzę Wam miłego weekendu. Wiem że rzadko piszę ale to przez samopoczucie moje-ale czytam Was na bierząco.
 
U mnie ostatnio poranne mdłości przeszły :-D:-D:-D. Co prawda dzięki temu potrafią pojawić się w okolicach południa :-p. Jak na razie jest dobrze moje samopoczucie troszkę się poprawia albo po prostu się już przyzwyczaiłam:-D:-D:-D
 
witam - ja wciaz nie czuje sie najlepiej:shocked2:;-) totalne rozbicie..i na szczescie dzis lzejsze mdosci...ale mam totalne odrzucenie od jedzenia i nie wiem co robic...bo moge nic, a nic nie jesc...a jak patrze na jedzenie, to wowczas mdlosci siegaja zenitu!...kuchnia smierdzi mi jedzeniem, wiec nawet nie wchodze!...uciazliwe to..
 
i ja się witam w sobotni porane!!
Niestety muszę siedzieć dziś w pracy, ale obiecałm sobie że od przyszłego roku ani jednej soboty!!!
U mnie samopoczucie dziś na plusie chociaż problemy były z wstaneim przed 6:00 ale jak mus to mus!! Poza tym ok: czasami mdłości!! A dziś obudziłam się z bólem piersi. Też tak macie że najbardziej bolą Was po boku?? Czasami czuję że robią się takie strasznie twarde.

R.usalka, Emih - musimy myśleć że będzie juz niedługo lepiej, a mdłości, rozdrażnienie, senność, zgaga itp. pójda w niepamięć i będziemy się cieszyć urokami ciązy i dumnie kroczyć po zniemi z wypiętym brzuchem:-):-):-)

Olvy - serdecznie gratukluję i witam w naszej w naszej ":wspólnocie" Haha ale zabrzmiało jakbyśmy jakąs sektą były:-D

Patipaula - a Tobie zycze udanego rodzinnego wypadku!! Podziel się wrazeniami po filmie, bo też się wybieram i chciałabym wiedzieć czy warto!!:happy:

Udanego dnia lipcóweczki!!
 
Hej Lpicóweczki
nie odzywałam się przez pare dni, bo jakoś humoru zabrakło, ale wasze posty czytam na bierzaco. Dzis odebrałam swoje wyniki: morfologia, mocz, toksoplazmoza - wszystko ok. wizytę u gina mam za tydzień i mam nadzieję, że zobaczę wtedy bijące serduszko. Moja 4 letnia córka nie może doczekac się dzidziusia, chce, żeby Mikołaj przyniósł go pod choinkę. Narazie nie mówiłam jej o fasolce, chyba nie chcę zapeszać. Z rodzinki to wiedzą o tym nieliczni: ja wygadałam się siostrze i mamie, a pój mąż po kilku piwkach bratu. Reszta nie wie.
Dziewczyny kto z Was jest z Podlasia???Ja jestem z Sokółki.

Białystok:-) Ja czytałam, że w Sokółce były porody w wannie..Nadal tak jest?
 
Czesto łapią takie nerwobole ...moze to to ??

Dziewczyny ,a jak u Was z sexem ??:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Bo ja uciekam przed M:-Dzero ochoty ...

U mnie różnie, ale jak mi się samopoczucie poprawiło, to i ochotka przyszła:-) Trochę mnie rozprasza w trakcie seksu to, że jestem w ciąży, tz. martwię się czy aby na pewno nie zaszkodzi, choć niby wiem, że jak nie ma przeciwwskazań to można długo, prawie do porodu...ech, zapytam gina na wizycie.
 
reklama
Witam w piękny sobotni poranek!:-D Dziewczyny i mnie dopadły mdłości :wściekła/y: weszłam dziś do kuchni zrobić sobie mała kawkę i śniadanko,otwieram lodówkę i mnie odrzuciło!Zawsze jedząc śniadanie myślę:"Co by dziś zrobić na obiad?" a dziś na samą myśl o smażonym mięsie jest mi niedobrze :szok: A myślałam,że może mnie to ominie,naiwna jestem,co?:tak::-D Widzę,że lipcówek przybywa i przybywa-SUPER!!!!
Olyv gratuluję fasolki!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry