reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Kama ty tak Patrycji nie polewaj ostro bo jak sie ubzdryngoli to erotyczne sms bedziemy mały do rana spania nie będzie a ja do robotki bym sie chciała przespac no i stary w domu jest to zazdrosny o smski będzie:-D
W złosci mnie nie udezył nie wiem co mu odwaliło bo raczej nie bije.Przebierałam mu pieluchę nachyliłam sie a ten mnie trzask:-pgadzina mała.
 
reklama
Stopi u nas ogólnie nigdy problemów nie było ze spaniem. Wieczorem zawsze go odkładałam i wychodziłam, niedługo po tym słodko spał. Ale teraz nauczył się z kojca wychodzić. Więc przenieśliśmy go do osobnego pokoju i na normalne łóżko. I trzeba poczekać aż uśnie bo inaczej z łóżka ucieknie. Ale nie ma śpiewania, rozmawiania, wygłupów itd cisza i tyle. A ja jestem praktycznie niewidoczna hehe, myślę że niebawem nauczy się że jak go odłoże do łóżka to ma nie wychodzić tylko spać. A w dzień to już wyższa szkołą jazdy. Oduczam go usypiania w wózku. Kłade się na łóżku, on obok mnie i oglądamy filmy aż uśnie.. Czasem trwa to godzine..
A fochy ma coraz większe i paskudniejsze. Drze się jak opętany. Wiec dzisiaj go wyniosłam do pokoju. Myslę że to skutkuje. Dzisiaj pokazówkę u babci zrobił. Więc posadziłam na pufie która w kącie stała i kazałam siedzieć dopóki się nie uspokoi. Starał się uciec ale go przytrzymałam. I za chwilę był spokój.

A ze złości czasem podlatuje i ugryzie :eek:

Tylee was tutaj że nie nadażam odpisywaać i gubie się z myślami :confused2: I zdania kupy się nie trzymają :sorry:

Kamcia lej śmiało!! ja mam mocną głowę. Pamiętacie jak pisałam że wypiłam lampkę do wina pełną wódki na weselu w lipcu?? I nawet się nie skrzywiłam?? Więc taki advokat mi nie straszny :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej stopciu,hej mes:-)No coraz to więcej babeczek super:tak:
Mes to jednak zrezygnowałas z oduczania od cyca bo widze ze ostro cycujecie w dzień i w nocy.
A ty Pati to widze ze lubisz nocne pranie
 
No to dziewczyny przygotujcie się na erotyczne smsy od Pati bo ona chyba już za dużo wypiła i kto wie czego można się spodziewać, no a że już się gubi z myślami to swoją drogą :-D:-D;-);-);-) advokat na spricie to może za mocny, co? :-D:-D


==============
Właśnie, witamy kolejne strażowiczki

==============
Dziewczyny, ja się odmeldowuję, ale bez obaw, butlę zostawiam otwartą, tylko dopijcie żeby nie wywietrzała :-D No i się nie krępujcie..... I pamiętajcie-co złego to nie ja :-D

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Kamcia ja z mężem robie nalewki ze spirytusu. Syrop np malinowy mieszam ze spirytusem w proporcji pół na pół. Dobre do herbatki, hehe pali w gardle strasznie. Moja mama tez advokata robi ze spirytusu i jeszcze mnie nie pokonał :-D A erotycznych smsów dzisiaj nie będzie bo kaski na telefonie brak :-( Inaczej już dawno byście smsy dostały !! :-D
 
PATRA moja niestety musi spac w lozeczku zamknietym.. bo inaczej zamiast zasnac by uciekala i bawila sie :-).. wow a Wy juz na normalne lozeczko przeszliscie.. brawo!! :-).
 
Ciągle coś mi wypada (tak sobie tłumaczę) z tym oduczaniem od cyca a to mała przeziębiona a to jutro i tak leci dzień za dniem. Teraz męża nie ma bo na kursie cały miesiąc i nie ma kto jej usypiać wieczorem. A jak mnie czuje to się drze że sisia chce a ja dla świętego spokoju, żeby szybciej usnęła to daję. Też się chcę wyspać bo rano do pracy ale nie mam już siły czasami.
 
Patra ja też mam ciągle konto puste, ale wchodzę na konto bankowe i szybko i łatwo doadowuje a że to proste i wygodne to kasa ucieka
 
dziewczyny pilnujcie straży dalej, ale ja niestety dezerteruję, bo muszę jeszcze się wykąpać, i trochę w pokoju ogarnąć, a jutro budzik znowu o 5.45 zadzwoni, no chyba, że mała się wcześniej obudzi, bo ostatnio to wstaje właśnie ok 5.30-6.00, więc choć troszkę chciałabym pospać,
miłego wieczorku, przy butelce adwokatu od kamlotki wam życzę, a później kolorowych snów, no i do zobaczenia jutro po pracy ;-);-);-)
 
reklama
Kamcia chcialam Ci wyslac erotic sms przez neta ale masz chyba zablokowane przychodzenie wiadomosci z bramki. Przynajmniej taka mi sie pojawiła informacja!!! Za to Beacia na pewno dostała!! :-D:-D:-D

Stopi mi Kacper żeby z kojca nie wychodził to na górę bym musiała jakąś klapę dać :-D

Ja chyba tez bede się ewakuować bo advokat się kończy :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry