reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Stopciu - podobno skaza moze tak pózno dac objawy.
A co do Twojej teorii - wczesniej dawałam NAN, a dopiero potem przeszłam na bebilon, wiec mozliwe, ze masz racje:tak:
Jeszcze kilka dni koziego i bede sprawdzac.

Testów nie robiłysmy.
 
reklama
Stopciu - podobno skaza moze tak pózno dac objawy.
A co do Twojej teorii - wczesniej dawałam NAN, a dopiero potem przeszłam na bebilon, wiec mozliwe, ze masz racje:tak:
Jeszcze kilka dni koziego i bede sprawdzac.

Testów nie robiłysmy.

uu to ja nie wiedzialam,ze skaza moze tak pozno ujawnic sie ..... Jak pobierasz teraz krew Zosi na zelazo to moze przy okazji zrob testy Ig.Zawsze troche na kieruje, czy wykluczy alergie.
Mam nadzieje,ze szybko dojdziesz do tego skad ta wysypka...Powodzenia!!!
 
Witam po nieobecności czasem udało mi sie Was poczytać!!
My na szczescie zdrowi oprócz przekletych alergii.
Julek raczkuje ,a raczej sie posuwa,śmiesznie to wygląda.Wstaje puszcza sie tylko patrzec jak bedzie biegał .
Ma trzeciego zęba właśnie dziś zobaczyłam ,że wybił sie do końca ,a czwarty już w krotce z tego co widzę.
A po za tym robi mi awantury np.o laptopa jak go nie dopuszcze to sie rzuca ,trzepie i drze,aż granatowy sie robi.:szok::szok::szok::szok:
Już sie boję!!!:baffled::baffled::baffled::baffled:

CO jeszcze Jedna KOMUNIA opękana jeszcze dwie.
Mielismy jechac do Poznania i juz poraz kolejny o tydz wyjazd przesunięty ,ale nie z naszego powodu ,może do konca roku dojedziemy:wściekła/y:.

Karol ma kolego rok młodszego ,a ja w końcu mam z kim pogadać przyjechała do tesciowej i posiedzą jeszcze z 2tyg. to nam sie nie nudzi przynajmniej.:-)

Basen mi zamknęli więc zaczęłam chodzić na siłownie i to powarznie ,ale słabo sie czuje bedac na tej diecie poniewarz po wysiłku siłowym organizm woła WĘGLOWODANÓW ,a tu lipa nie ma.
Musze coś z tym fantem zrobić ,urozmaice ja .

U nas własnie deszczyk w parapet pogrywa.

Aniu życze miłego wyjazdu !

KAMILKO ciesze sie ,że wyjazd sie udał i jak tam miedzy WAMI ??

STOPI mów do LENY po POLSKIEMU;-),ona sama załapie inny jezyk jak bedzie miała stycznosć .Dzieciaki to zdolniachy .:tak::tak::tak::tak:

MELASZEK ,DMUCHAWCU wcale nie jestescie chore ja tez uwielbiam wieszać pranie ,schody myć ,wogóle sprzatać .
Bo pozniej wiadać efkty choć nie na długo ,a w małej klitce to bardzo szybko zanikają!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

MELASZEK napewno podejmiesz dobra decyzje!

ŚCISKAM WAS MOOOCNO DZIEWCZYNY I CAŁUJĘ GORĄCO KAŻDĄ Z OSOBNA!!:tak::tak::tak::tak:

MIŁYCH SNÓW......:-)


 
Kurcze nie mam pomysłu na lekcje na jutro:-:)-:)-:)-(

W ogóle zdołowałam sie tym spotkaniem dziś, bo myslałam,ze sie czegos dowiem, ale za bardzo nikt nic nie wiem :baffled: Narazie nie bedzie managera,bedzie jakiś zastepca z innego miasta, raz na m-c wpadał , potem zrobią konkurs, i klops polega na tym,ze osoba, która by sie najbardziej nadawała, dostała jakis plan naprawczy( bo nie zrealizowała planu kwartalnego) i ona sie nie moze narazie strac o stanowisko, bo nie miałby kto ja rozliczac z tych planów, SZOK, to co sie dzieje w naszym banku mnie przerażą, zamknęli juz 30 placówek, bo ludzie nie splacają kredytów, i ogólnie od 1 kwietnia trudniej jest o kredyt z powodu zaostrzenia kryteriów , więć mniej klientów, dziewczyny boją sie o pracę, bo tak mało stabilnie sie zrobiło. I postanowiłam,ze zaczynam sie rozglądac za nową pracą.

Mąż rozmawiał ze szwagierką i jest ona wstanie sie Filipkiem zajmować, za 400 zł miesiecznie, wiec nie tak duzo, ona jeszcze rok nie bedzie pracowac, poza tym znalazłam juz fajną oferte w necie do takiej duzej firmy na stanowsko referetna admin ze znajomościa fr, ang. i niem,( niemieckiego nie znam) ale generalnie w naszych okolicach mało osób zna francuski,wiec moze mam szanse.......

Justynko fajnie,ze zajrzałaś, bo pusto i smutno mi bez Ciebie:-( Mi tez zamkneli basen, juz sie umowilam na aerobik na przyszły tydz. z kol. nie wiem jak dam rade na tym aeroboxingu, ale spróbuje, moze mi sie spodoba:tak:
Podziwiam,ze dajesz rade z ta dietką!!!!

Aniu, miłego pakowania( ja akurat lubię) no i udanego pobytu:tak::tak::tak::tak: I oby juz zadna krosteczka nie wyszła u Zosi

Beatko ,słoneczka życzę:-D:-D:-D I moze Marisska jakiegoś centa chce wydalić, albo funta:szok::-D:szok: No i witamy Marisskę w klubie szczerbolków( to jest nasz juz pięcioro, Julka,Lenka, Marisska, Kacperek(Patry) i Filipek


No miłej nocki
Ja nadal nie mam pomysłu na lekcje:-(
 
Hej Mamuśki!!

Ja tak jak zawsze - jestem i znikam.... :-p
Z M. chcemy, próbujemy, odbudować nasz związek.... Teraz brak czasu na BB. (wybaczcie:zawstydzona/y:;-))
Jestem jak zawsze dobrym duchem ale Stopcia-Karolcia póki co rządzi na lipcu!:-):elvis:
 
Witamy przedpołudniowo.

Mała śpi, więc mam chwile, tym bardziej że zupka już wstawiona dla niej, a dla nas mięsko się odmraża na spagetti. Prania nie robie bo wczoraj poprałam.

No i znowu jestem tu pierwsza, gdzie się podziewacie? Na spacerkach? Jeśli tak to super, bo u mnie pogoda beznadziejna!

Witaj Justysia po nieobecności, u mnie i u M jak narazie dobrze od czasu jak wróciłam od mamy, oby już tak zostało, za to z teścową bez zmian, ale ja to olewam. Fajnie że masz z kim pogadac :tak:

Maylah i jak? znalazłąś jakiś pomysł na lekcję? Powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy. W tamtej gdzie wymagają 3 języki, a Ty znasz 2 to juz wielki sukces :tak::tak:

iwon3004 powodzenia :tak: wiem w czym rzecz, u już ostatnia deska ratunku była potrzebna-psycholog ;-)

No nic, narazie się żegnam....
 
Witajcie:)
Dziekuję Wam za zyczenia powrotu Mikołaja do zdrowia:):) Jakos wraca do normy, wrócil mu apetyt więc idzie ku lepszemu.
Wirus Rota to straszne pskudztwo!!! Cudem sama sie nie zaraziłam, a byłam z małym 24 na dobę.
DMUCHAWIEC piszesz o uczuleniu Zosi, byc może to alergia na zywnośc w słoiczkach ( tak jak wspomniała STOPI). Moja znajoma miała podobnie i troche czasu upłyneło zanim doszła do przyczyny wysypek u swojej córeczki.
Co do dzieciaczków"dwujęzycznych" to troszke Wam zazdroszczę. Maleństwa szybko łapią języki a obcowanie od małego dobrze rokuje na przyszłośc.
Mam pytanie do Was , czy często maleństwa Wasze mają chrypke? Mikołaj wczoraj pól dnia "chrypał" najbardziej z rana i wieczorem.
Obawiam sie czy przez ta szpitalna wizyte i osłabienie organizmu znowu nic sie nie przywlekło.
Pozdrawiam i zycze miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
Witam!
U nas leje nic sie nie chce dopiero teraz ubrałam sie w szmatki domowe.
Łóżko dalej nie poscielone Julek zasnął ,niech śpi moze nie bedzie marudził.
Mam nadzieje ,że choc podwieczór przestanie padać bo w domu cały dzien chyba zwarjuje razem z dziećmi.

Dmuchawcu moja siora pracuje w chipsach i moga jesc dowoli Tobie by tam pasowało:tak:.
Jak coś powiedz teraz sezon na ziemniaki beda potrzebować:-D;-).

Melaszek ,a jak z tĄ DZIAŁKĄ już coś działaćie w tym kierunku??
A z kredytami cięzko sie zrobiło choc nie wiem jak było wczesniej .

VIEV my nie mamy chrypki ,a jak kiedyś sie pojawiła to było zapalenie gardła.
Poszłam do lekarza po kilku dniach bo mu nie przychodziło dostał BACKTRIM i PULMEO i po 3 dawkach było lepiej.
Pewnie po wirusie organizm osłabiony ,a do tego wszystko pyli .Wiec wiosna nigdy ciekawie nie było ,przynajmniej u nas ,ale tez nie zle !

IWON nic nie pisałaś ,że sie WALI,życze powodzenia i abyscie patrzyli w ta samą stronę .

Melaszku ,a z dietka nie wiem jak długo dziś zjadłam już płatki na mleko bo brakuje mi siły.
a TAk w ogóle to mój organizm domaga sie o tone sałaty .
W tamtym tyg. a basenie nie miałam siły machać:szok:,normalnie sie przeraziłam.
Naczytałam sie tez troche negatywnych rzezy o tej diecie i juz sama nie wiem co o tym mysleć.
Myśle tak ,że bede jadła to co do tej pory i doloze troszke weglowodanów,aby miec sile na silowni.

dziecko mi sie obudziło....:baffled:

 
Czesc

My pakujem sie i ruszamy na Mazurk, ale IWONKO obiecuje bede czuwac nad Lipcem :-) :-)

Jeszcze raz dzieki za info o jezykach obcych. Moj i loska podstawowy jezyk to polski, ale przez te ciagle wyjazdy chce,zeby Lena nie miala problemu porozumiewania sie z innymi dziecmi, wiec pomyslam nad wprowadzeniem angielskiego (prawie wszystki zabawki ma w tym jezyku).Zreszta znajac nas - nigdy nie wiadomo gdzie na stale zamieszkam.... w jakim kraju.........

JUSTYNKA sie pojawila :-) super!! gratki z okazji raczkowania

VIEW ja tak strzelilam z tymi sloiczkami, bo mnie juz nic nie zaskoczy na co dzieci moga zle zareagowac :-) :-)

MAYLAH to powiem Ci szczerze,ze masz opiekunke do dzidzi naprawde po niskich kosztach!!!!! super!!!!!!
 
reklama
A tutaj znowu kryzys?

Witam mamuski :tak:

Stopi jak tylko masz ochote to ja bym czytala malej ksiazeczki, wierszyki, piosenki, skoro i tak masz zabawki po angielsku to malutka szybciutko zalapie

Jak juz bylo o najbardziej szczerbatych to pytam kto jest rekordzista w druga strone? Orsi jak tam twoj rekordzista? My powoli gonimy bo mamy juz 8 zebolkow :-)

Maylah gratuluje znalezienia ewentualnej opiekunki, zawsze szwagierka pewniejsza niz jakas obca osoba

View moj tez nie ma chrypki, tylko raz sie pojawila jak maly byl chory wiec zdrowka zycze

Piszcie cos bo weny nie mam pozatym i tak zapomnialam co mialam napisac:-)
 
Do góry