reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Dziewczyny mam prosbe, te co chca mi pomoc w wypelnieniu ankiety pls. podeslijcie swoje maile do mnie na PW. Na maila wysle Wam ankiety!!! DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IWONKO psychologia uczenia sie i pamieci + psychologia sportu. Wogole nie moje dziedziny, bo ja po psychoterapii i czesciowo klinicznej dziecka. Temat mam, ale jakos ja nie czuje psychologii uczenia sie i pamieci.... Tak jak poznawczej.... Wczesniej pisalam prace roczne z klinicznej i z osobowosci, to przynajmniej bylo bardzo ciekawe i mnie krecilo, ze szybko napisalam prace:-) Dzieki za checi pomocy, jak bede miala kryzys w pisaniu to sie odezwe do Ciebie!!!!!!!!! :-)
 
reklama
Karolcia - no to mnie powaliłaś teraz na kolana z tematem pracy. :szok::-p Ja zajmowałam się psychologią społeczną ale sport omijałam z daleka.... he he he
Ale dla odświeżenia własnych komórek poszukam czegoś w temacie.

A swoją droga Valijka by mogła wpaść na BB. W końcu to nasza Pani psycholog. :-)
 
Hej Laseczki

Adulko-wszystkiego naj dla Ciebie z okazji mini urodzinek

Dzięki dziewuszki za pocieszenie w sprawie teściowej. Ciężko będzie mi znalezc jakieś sensowne wyjście z tej sytuacji :no::growl:
Pisałyście jak to się nic nie chce jak sie nie jest na swoim, a ile ma się energii jak się swoje sprząta, no i teraz już wiem dlaczego mi tej energii brakuje

A poza tym to puściuteńko tu u nas, ale weekend w pełni, tylko nie zapomnijcie zegarków przestawic, ja juz to zrobiłam :tak: Nawet się cieszę, bo jak Mała zaczęła wstawac po 6 to teraz mam nadzieję że będzie wstawac po 7 zawsze

Alusia Jeśli to naprawdę synek to masz imię dla niego?
 
Witamy się nocną porą :-):-):-) Udało mi się Was podczytać, popisać i jak to z mojm pechem bywa wszystko skasować ... Brakuje mi już siły na ponowne skrobanie paluchami po klawiaturce czas powoli iść spać ;-)
Wszystkim minionym i dzisiejszym malusim solenizantom życzymy zdrówka, bezbolesnego ząbkowania i wesołego poznawania świata :-):-):-)
justysia85 to się usmiałam do łez z Twojego TŻ :-):-):-) w realu musiało to wyglądać naprawdę super :-):-):-)
stopi69 super, że już jesteście na miejscu całe i zdrowe :-):-):-) pozostaje Wam tylko pozazdrościć słoneczka i uroczych widoków :-):-):-)
Alusia8989 to maleństwo niezły żarcik mamusi wycieło :-) reakcja TŻ milusia :-) potrafi się chłopina czasami pokazać z dobrej strony :-):-):-)

No dobra uciekam spać :-) Miłego nadchodzącego dzionka i słoneczka dla wszystkich :-):-):-)
 
Cześć porannie:)
Beatko Ty to jak zawsze nocne pisanie uskuteczniasz:) Ja o tej godzinie przewalam się na drugi bok:)
Kamlotka ja też mam nadzieję, że zmiana godziny wpłynie pozytywnie na pobudki Karoliny i z godziny 5-6 będzie 6-7;)
 
i my się witamy niedzielnie ale pochmurnie

wczoraj też cały dzień pogoda brzydka, wiało, zimno i w ogóle nieprzyjemnie,
dziś pewnie będzie podobnie, chociaż z tego co widzę, to na razie jest o tyle lepiej, że nie wieje tak mocno.
my wczoraj byliśmy na roczku u mojego bratanka, i wróciliśmy dość późno i nim się z małą obrobiliśmy to tak jakoś się nocnie się już zrobiło, a że wisiała gdzieś nad nami w świadomości myśl, że trzeba wstać o godzinę wcześniej to jakoś parę minut po północy poszłam spać,
no i tak już któraś z was napisała, ja też mam nadzieję, ze moja córka teraz będzie wstawał o godzinkę później, bo te jej ostatnie pobudki ok 5.30-6.00 są już troszkę męczące

rodzinnej niedzieli wam życzę
nie wiem czy dam radę dzisiaj jeszcze do was zajrzeć, ale obiecuję poprawić się jutro, bo mam tydzień popołudniowy w pracy więc z rana piszę się z wami na kawkę, no i mam nadzieję, jutro w końcu wziąć się za porządki w domu, bo to chyba czas najwyższy
 
Witam wszystkie lipcóweczki :)
Trochę mnie tu ostatnio nie było ale mam gości od piątku z zamościa. Wyjeżdżają w poniedziałek. To najlepszy przyjaciel mojego m z narzeczoną. Jak będę miała czas to Was nadrobię.
U nas wszystko ok. Mała rośnie, zdrowa, ja mam lekki katarek, ale to w niczym nie przeszkadza. Wczoraj pierwszy raz od lipca 2008 wypiłam alkohol-jednego redsa malinowego. A jakiego dostałam kopa...hehe. Mąż stwierdził że jestem ekonomiczna i dużo do szczęścia mi nie potrzeba. I zaraz po piwie poszłam spać.

Stopi ja też chętnie ci pomogę w sprawie ankiety. Wiem jak ciężko jest zdobyć ankietowanych także zaraz prześle ci mój adres.

No i oczywiście wszystkim solenizantom składam najlepsze życzenia...zdrowia, rozwijania się książkowego i samych przespanych nocy:-)
 
reklama
Do góry