reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Cześć Dzieweczki!

A właściwie dobranoc:tak:. Dziś to ja niezbyt sie udzielałam, ale nie było jak. W sobote sprzatam generalnie domek, a i nocka była straszna wiec wszystko w zwolnionym tempie robie.

No ale na chwilke musiałam wpaść, no nie?
Zeby Wam chociaz buziaka dać:-D
-Mmmmła!
Dobraj nocki!
P.S. Ja też mam tylko Was na tym świecie:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-DAnka ty jesteś niesamowita,a tekstami zaczynasz walic jak Justa:-D
I JA IJA też jestem samotna,a koleżanka codziennie sobie koło mnie przejeżdza po szesnastej jak wraca z pracy i dupa jedna nie zajedzie,no ale fakt o czym my bysmy gadały,:-p
DOBRANOC:-)
 
no to widzę, że chyba będę dziś pierwsza :-):-):-)

u nas nocka ok, na szczęście Monia dalej przesypia całe nocki, jak zaśnie o 21-21.30 to wstaje razem z moim M ok 7.00, dziś coś się jej spać nie chciało bo już od 6 gaworzyła w łóżeczku.

czy u was też tak zimno?? u mnie o 4 rano było -20,8 st, ale o 7.00 było już -22st a teraz jest -21,5st no po prostu jest zimno,:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niech już wiosna przyjdzie!!

miłego dzionka życzę

Justysiu wszystkiego najlepszego dla synka z okazji ukończenia 6 miesięcy
Juliuszku dużo zdrówka i radości

my jutro świętujemy
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie :-)

U nas nocka ok. Koło 5 pobudka, ale zdecydowałam, że podam młodemu cyca... coś tam podoił i poszedł dalej spać... a dopiero o 8 butla i oboje jesteśmy szczęśliwsi, bo nie muszę martwić się o ciepłą wodę :-p i ciszę coby Tomka nie obudzić...

My dzisiaj na 14 do brata na urodzinki się wybieramy, więc mnie nie będzie. Dopiero wieczorkiem coś może naskrobię jak wrócimy :tak:

Miłego dnia! i trzymajcie się ciepło w te mrozy. U nas -20 :cool:
 
witajcie , nocka znośna, przebudzała się mała o 3, 4, 5, 6, o 7 juz wstała i gaworzyła do 8 robiąc kupkę a ja jeszcze podrzemałam. W nocy jada ostatnio o 4 dopiero i potem o 8 nie chce nic, o 9 też, dopiero ok 11 jest głodna, a tak chyba być nie powinno no nie?

zmykam ululać córcię, może i ja się zdrzemnę z nią. Całuski kochane,
p.s. ja też mam Was praktycznie, koleżanki dzieciate za granicą, kila w mieście ale one się boją wyjść na spacer jak jest -5 nawet, więc spaceruję sama, do domu chodzić nie chcą bo dzieci mają niegrzeczne a mieszkają na 3,4 pietrze to ja wózka wnosić tak wysoko też nie mam ochoty , a poza tym wolę WAS !!!:tak::tak::tak:
 
witam niedzielnie
podczytuje was ale jakos wenki brak.
u nas nocka nawet spoko, maly wstal o 6 a tak mi ciezko bylo wstac:-), ale i tak nie mam co nazekac, inni maja gorzej:-).
jejeku niech ten mroz juz popusci troche, bo nawet na spacer od 3 dni nie chodzimy.
widze ze nie tylko ja taka "samotna", jak nie mialam Oskara to kolezanki caly czas przez dom sie przewijaly albo spotykalysmy sie, a teraz od wielkiego dzwonu, jak ja sie nie odezwe to cisza,tylko te co maja dzieci mnie odwiedzaja. duza czesc to nawet mojego malego nie widziala, ale mam je gdzies pewnie zaczna sie odzywac jak same zajda.narzucajaca sie nie jestem i nie bede caly czas wydzwaniac do nich.

mam pytanko o ktorej dziewczyny kompecie swoje malenstwa wieczorem i czy codziennie? bo ja o 21 i jakos maly ostatnio zle to "znosi" i chyba przelozymy to na wczesniej o jakies 30 min.
 
Hej Basienka ja swoją małą to już przed 19 kąpię. Dłużej by nie wytrzymała. O 21 to ona już dawno śpi. Fakt że budzi się z 2 czy 3 razy w nocy ale karmię ją dalej piersią. Butelki za cholerę nie chce z mlekiem bo soki pije
 
Cześc matki-wariatki!
U nas noc w miarę. Pobudka o 1, 4 (butla), od 6 chciał sie bawic, mąż przed 8 wstał żeby się nim zająć a ten padł w łóżku ze mną i wstaliśmy przed 10 :-p My juz po obiedzie, mały teraz spi.
Co do kąpieli to mamy ją codziennie o 19. Kacper juz sie tak nauczył że po kapieli jest pora na dluzsze spanko. To rutyniarz wiec kąpiel musi byc i basta :-p
 
reklama
mam pytanko o ktorej dziewczyny kompecie swoje malenstwa wieczorem i czy codziennie? bo ja o 21 i jakos maly ostatnio zle to "znosi" i chyba przelozymy to na wczesniej o jakies 30 min.
Basiu u nas kąpiel jest ok 20.30-20.45 czasami nawet i po 21.00, po kąpieli Monia dostaje butle i śpi zazwyczaj do ok 7.00 kąpiel jest raczej codziennie, może raz na 10 dni gdzieś nam kąpiel umknie.
 
Do góry