reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

I jeszcze do Alusi.

Mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze. Przepraszam, że to napiszę, ale tak mnie naszło właśnie. Nie chcę nikogo urazić.
Nie jestem sobie w stanie nawet wyobrazić takiej sytuacji.
Ale bałabym się jeszcze czegoś. Jeśli facet śpi z innymi kobietami, to kto wie, co może do domu przywlec. Ty karmisz, karmiłaś albo będziesz karmić no i jesteś w ciąży. A takie historie niestety się zdarzają. To nie dotyczy tylko marginesu jak kiedyś sądzono. Uważaj na siebie po prostu.
 
reklama
Agnieszka u nas sucha skóra na nóżkach i policzkach okazała się skazą białkową ... wyleczyliśmy ja specjalną maścią robioną specjalnie w aptece więc może zapytaj pediatry.
 
Dzięki dziewczynki za odpowiedzi z katarkiem i z ząbkami, jesteście kochane!:-)

Ada- muszę w takim razie kupić tą maść rozgrzewającą. Muszę zapytać czy możemy już używać, bo Mati za tydzień skończy 6 miesięcy. Maść majerankową mamy, smarowałam tylko pod noskiem. Ale jutro pójdzie w ruch też na klatkę piersiową albo na plecki :tak: Pamiętam, że Twój Kacperek też w ostatnim czasie już 2 razy był chory:confused: Biedne te dzieciaczki. Niech już ta zima pójdzie w ch...

Ewcia- nie bierzemy żadnych witaminek:baffled: Lekarka nic nam takiego nie mówiła, a ja myślałam, że jak karmię piersią, to nie muszę mu nic dawać. Ale Ty przecież też karmisz piersią, więc chyba też mogę... A te witaminki są bez recepty?

Agnieszka- Inaczej wyglądasz na tym zdjęciu w avatarze:-) I jak Cię zobaczyłam na nk, to jakby całkiem inna osoba:-D Fajna z Ciebie laseczka:tak:

Jo-anna- to dobrze wiedzieć z tymi ząbkami. Widziałam jakieś szczoteczki chyba w rossmannie. Ale te z Nuka są ładniejsze i wyglądają na lepsze, więc chyba takie kupię. A jak Twój szkrab reaguje na czyszczenie? Bo mój raczej nie będzie zachwycony:-p
 
Czesc dziewuszki!
Ojj dawno mnie tu nie bylo, dopiero wczoraj wrocilam do Anglii po miesiacu pobytu w Polsce:tak: Nie dam rady was nadrobic i nawet nie probuje wiec nie jestem na bierzaco w temacie co u was slychac:-( mam nadzieje ze wasze pociechy zdrowe i wy takze:tak:
musze sie przyznac ze Bardzo sie za wami stesknilam!!! ale nie mialam czasu by do was zagladac, teraz gdy juz jestem w domku to napewno bede regularnie sie udzielac na forum. Zdarzylam zauwazyc ze mnie "poszukiwalyscie" to BARDZO milo z waszej Co do NK i moich zdjec to ktoregos dnia zorientowalam sie ze ktos skasowal moje wszystkie zdjecia:szok: wkurzylam sie bardzo i zastanawiam sie jak to mozliwe:shocked2:dlatego narazie nie bede dodawac tam zdjec, a zdjecia Mariski dodam tylko na BB bo tu jakos bezpieczniej.
Mala podroz zniosla dobrze, troche bylo mi ciezko leciec sama samolotem z mala ale dala se rade:tak:;-) a pobyt w polsce troszke rozbestwil mi coreczke:baffled: ale nie jest tak zle, mala zdrowa i to najwazniejsze. Super tak bylo siedziec z rodzicami wieczorkiem, chodzic na spacerki z mama bo tak dawno ich nie widzialam. plakalam jak bobr jak odjezdzalam no ale coz sama wybralam zycie dak daleko od rodzinki. Mezus przygotowal domek na nasz przyjazd, wypucowal wszystko co sie dalo, super ten moj facet. Oj tesknilam za nim strasznie! Mala bardzo urosla przez ten czas, nabyla nowych umiejetnosci i jest tak ruchliwa ze ledwo mi starcza sil. a i zapomnialam dodac ze Mari wreszcie ochrzczona, teraz juz jakos lzej mi na sercu:)

mam pytanie, ostatnio mala malo pije mleka, gdzies wyczytalam ze powinna wypijac tak z 600 ml a ona pije 300, max 400ml do tego je obiadek no i widac ze przybiera na wadze. Kiedys pila po 150-180 a teraz 90-110 max nie wiem czy to normalne? ale przeciez nie bede jej wpychac mleka na chama:baffled:
buziaki
 
Ostatnia edycja:
Niuta- kiedys pisalas,że dajesz swojemu małemu bakusie, i moj M mówi do mnie,że mam Kacprowi też kupywac zeby był taki jak Maksiu, on za kazdym razem jak jestem na baby boom pyta czy nie ma przypadkiem nowych zdjec Maksia, bo on jest taki zdolny, ale widze,ze tez nerwus jak Kacper :-p
u mnie tez noc nie zbyt przez te okropne zęby juz tak dlugo mu wychodzą i wyjść nie mogą a maly się meczy i wszystkie choroby przez to lapie.
p.s dodawaj wiecej zdjec Maksia,caly czas mialam Ci to powiedziec i zawsze zapominam,

Beata- ja uzywam programu photoscape jest wersja po polsku i jest bardzo latwy w obsłudze.
Kurcze nie wiem co napisać , troszkę się zawstydziłam jak mała dziewczynka! Ale dziękuję za pochwały dla Maksa!
Maks to faktycznie mały nerwus i szantażysta , wszystko próbuje załatwić krzykiem! A zdjęcia w wolnym czasie powklejam!

Przeczytałam , że niby to dzieci grubsze się wolniej rozwijają,- nie prawda! Mój Stasiu wagowo zawsze był po za siatką centyl ową siedział jak miał nie całe 5 miesięcy , raczkował jak miał 7, a chodził jak miał 9,5 miesiąca! I napewno nie jest wyjątkiem!
 
Beatko jak dobrze ,że jesteś z nami!!!! :-):-):-):-)No my się zamartwiałyśmy o Ciebie, Olcia zauważyła że nie ma zdjęc na NK i zaraz każda z nasz zaczęła snuć podejrzenia. A swoją drogą ciekawe jak to możliwe żeby ktoś Ci się włamał na NK.:baffled::baffled::baffled:
Super,ze Marisska dobrze zniosła podróż, a już dla Ciebie podziw z mojej strony, no bo samej w podróży i to jeszcze samolotem, szacun kochana!!!!
A co do mleczka, to u nas Filipek też mmniej już pije, bo tak ok 500 ml, no a powinien niby wiecej, ale jak przybi
era na wadze , to myślę że jest ok
 
Olcia wiem, że to może dziwne, ale Michał lubi jak mu czyszczę ząbki. Otwiera chętnie buźkę i się uśmiecha.
Może trochę go to łaskocze, bo wyraźnie sprawia mu to przyjemność :-)
 
Bardzo sie za wami stesknilam!!
mam pytanie, ostatnio mala malo pije mleka, gdzies wyczytalam ze powinna wypijac tak z 600 ml a ona pije 300, max 400ml do tego je obiadek no i widac ze przybiera na wadze. Kiedys pila po 150-180 a teraz 90-110 max nie wiem czy to normalne? ale przeciez nie bede jej wpychac mleka na chama:baffled:

my sie tez za Toba i Marisska stesknilysmy..cieszymy sie ze jest wszystko ok i ze sie odezwalas!!
I u mnie calkiem na odwrot z tym mlekiem....maly by zlopal i zlopal...jak mu daje (160ml wody +5 lopatek mleka-to jakies 180-190ml) to sie drze ze chce jeszcze....smakuje mu:-):-):-):-) z owocami mam to samo ale za to obiadki juz tak n ie bardzo mu wchodza....
 
No dzien doberek...tu 4:30 a ja nie moge spac...Dan wyszedl do pracy i jak wychodzil obudzilam sie i sie rozbudzilam...maluszek spi to moge sobie poklikac..ale z kim tu o tej porze??
 
reklama
/cześc cioteczki~!!
U nas jakoś leci. Wczoraj was wieczorem czytałam, ale miałam strasznego lenia, więc nic nie napisałam :-p . Idę z Kacprem zaraz do lekarza, bo mu sie pogorszyło. Noce niby są spokojniejsze, nie płacze i budzi się w miarę normalnie (o 4 a nie o 6 :dry:), jest wesoly i rozrabia ale katar ma już 7 dni, kaszel ma mokry i słysze ze charczy mu w piersiach :no: Oby to nie było nic poważniejszego...

U nas z mlekiem podobnie jak u Agnieszki. Mały by pił i pił. W ogóle to on by tylko jadł :-p

Alusia trzymaj się dziewuszko. Może niebawem bedziemy chodzić na wspolne spacerki, bo w lutym przenosimy sie na Gwarków w Żorach, a Ty jesli dobrze pamietam to chyba w Boguszowicach mieszkasz :-) A to daleko nie jest, jak skrótami się idzie. Przeszkadza tylko ta "autostrada":dry:. Znalezlismy tansze i ładniejsze mieszkanie. Te akualne chcemy zmienic bo ostatnio coś najemcy zaczęli kombinowac, ze chca juz je sprzedac a nas póki co nie stac na nie :no: Tym bardziej ze ja straciłam prace, a mąż dopiero zaczyna nową. Troche szkoda bo daleko od centrum ale idzie sie przyzwyczaic, za to bede mogla spacerowac do lasu, w poblizu jest tez basen :-p
 
Do góry