reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Juluszka - mnie nawet nie chodzi o przeciwbolowe leki tylko o "cos". No bo Monia ma jeszcze miesiac czyli lepiej zeby zatrzymac akcje (bo rozwarcie i skurcze to taka mini "akcja", czy tak?). Zatrzymac akcje mozna na wiele sposobow - nie jestem lerzem wiec nic nie mowie. Albo jesli chca zeby rodzila to moze niech ja poloza i tez zrobia "cos". Ja po prostu nie moge czytac i sluchac jak lekarze kaza bezmyslnie kobieta cierpiec i czekac na niewiadomo na co... Ze jakos to bedzie...

Ech, mnie sie serce po prostu kraje ze XXI wiek a Monia ma cierpiec bo ... ? Ja wiem ze bol jest wspisany w porod i takie tam ale ja tutaj nie widze sensu tego cierpienia i tej niepewnosci... Nic to, ja dzis nadal nie w sosie, choc wrocilam z boskiego pedicure i jakos mi lepiej. Poleze chwile i zmykam do gina na kontrole, zobaczymy co tam slychac u mlodego...

Usciski dziewczynki
 
reklama
Witajcie Kochane!
Naleza mi sie porzadne baty za to ze mnie tak dlugo nie bylo... wiec mozecie sobie pouzywac:-p :-D

U mnie nieco zamieszania, totez mnie wcielo, ale wszystko u nas (u mnie i Dzieciaczka) wporzo - przynajmniej mam taka nadzieje - dowiem na kolejnej wizycie - 9 czerwca - tym razem juz w miejscu gdzie bede rodzic, a nie u mojej ginekolog. Mam takie wrazenie ze brzusio mi sie nieco obnizyl - albo po prostu urosl, bo jak siedze to mam go na kolanach heh i musze sie niesmacznie rozkraczac. Poza tym to co Wy - skurcze, bol krzyza, no i z powodu mojej nieszczesnej anemii - podwyzszone tetno i slabo mi blee... ale wszystko jest do przezycia - jeszcze miesiac i kilka dni i juuuuuuuuzzzz Malenstwo bedzie :-D nie moge sie doczekac:-) czasem lapie mnie jeszcze faza paniki przedporodowej, ale w dniach gdy mnie nie lapie - jest OK :-) gorzej jak zaczynam sie bac:szok:

A widze, ze tu na forum duuuuuuzo sie dzialo...
Przede wszystkich GRATULACJE dla Hanii i Miglak oraz dla Kasiurki i Natanielka - kochane cudownie ze wszystko sie uklada i macie juz swoje Slicznosci na swiecie - trzymam za Was mocno kciuki - teraz juz musi byc tylko z gorki!!!
Monia - trzymaj sie twardo - dasz rade - za Ciebie tez trzymam kciuki!!!

No a cala reszto Ciezarowek - trzymajamy sie rowniez :-D
udanego dzionka!!!
 
Witajcie Kochane!!

Ja znow po dlugiej nieobecnosci :-:)-( Lekarz zabronil mi cokolwiek w domku robic wiec caly czas leze:wściekła/y::wściekła/y: Juz mam tego dosyc :-:)-( Dzisiaj bylam znow na kontroli i sie okazalo ze mam SYNKA w brzuszku!! Bylam w szoku jak pokazal mi male jajeczka:szok::szok: !! Tyle czasu mowiono mi ze coreczke bede miala...juz sie nastawilam...pokupowalam kilka ladnych ciuszkow,imie juz bylo..a tu niespodzianka!!:szok::szok::szok:

Teraz siedze na Ebay i Allegro i szukam dla chlopczyka cos...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane!!

Ja znow po dlugiej nieobecnosci :-:)-( Lekarz zabronil mi cokolwiek w domku robic wiec caly czas leze:wściekła/y::wściekła/y: Juz mam tego dosyc :-:)-( Dzisiaj bylam znow na kontroli i sie okazalo ze mam SYNKA w brzuszku!! Bylam w szoku jak pokazal mi male jajeczka:szok::szok: !! Tyle czasu mowiono mi ze coreczke bede miala...juz sie nastawilam...pokupowalam kilka ladnych ciuszkow,imie juz bylo..a tu niespodzianka!!:szok::szok::szok:

Teraz siedze na Ebay i Allegro i szukam dla chlopczyka cos...

to i tak się ciesz, że masz jeszcze troche czasu na przemyslenie imienia i w ogole chlopiecych spraw:-) moja szwagierka tak została zaskoczona tylko tydzień przed porodem, wiec nie miała tak dobrze:sorry:
 
Witam :-)

My dziś kończymy miesiąc. Nie wiem kiedy zleciał mi ten czas. Tyle się działo, że nie zorientowałam się, że to już czerwiec. No a dziś dostałam informację od pani doktor, że jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy to Hania wyjdzie ze szpitala do końca tygodnia!!! bardzo się cieszymy z tego powodu.

AsiaJan86 to normalne, że możesz teraz spać/leżeć tylko na jednym boku. Twoje maleństwo ma już swoją ulubioną senną pozycję i wszystkie inne są be. Ja prawie przez pół ciąży nie mogłam spać na prawym boku, bo mała strasznie fikała i kopała.

Monia musisz jakoś wytrzymać. Wiem jaki to straszny ból...

agnieszka...24 a to Ci niespodziankę maleństwo zrobiło ;-) Dobrze, że teraz a nie w dniu porodu. Masz czas się przygotować ;-)
 
Witam!
dzis troszke leniwy dzien pospalam no i wzielam sie za mycie podlog potem gdy siadlam zlapal mnie tak strasznie sliny skurcz ze az mialam ciarki na plecach, chyba maly głowką nacsnal mi na dno macicy bo wlasnie czulam taki wielki ucisk:eek:

MIGLAK- super wiesci :)))
 
Miglak strasznie się cieszę. Super wieści nam przyniosłaś. Cały czas trzymam kciuki za Hanię.
Ja obiad gotuje ale tak jakoś na raty. Nic mi się nie chcę. Robię botwinkę i nie mogę smaku zupy znaleźć i chyba pół butelki octu już wlałam. Ja lubię kwaśne a Dawid słodkie. Lepiej jak on sobie dosłodzi.
 
Dzisiaj bylam znow na kontroli i sie okazalo ze mam SYNKA w brzuszku!! Bylam w szoku jak pokazal mi male jajeczka:szok::szok: !!

hehe jajko z niespodzianka ;-)
to ci nowina :-)

No a dziś dostałam informację od pani doktor, że jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy to Hania wyjdzie ze szpitala do końca tygodnia!!!

gratuluję dobrych wieści - to naprawdę super :-D
 
reklama
agnieszka to masz niespodzianke...

Milgak super wiesci...

Adaaa uwazaj na siebie i daj sobie spokoj z tymi podlogami...
 
Do góry