reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

fela hihi hamak fajna rzecz, poleżałabym sobie... pytanie co na to powiedziałby mój kręgosłup ;-)
o matko, dziś to padam z nóg, ale w końcu połaziłam sobie po mieście trochę...
 
reklama
Witajcie, wpadłam na chwilę, ale śliczna pogoda dziś, ymm:-):-)
Śniadanko potem do fryzjera lecę i w drogę:-)
Wczoraj chcieliśmy się potulić bardziej i mały zrobił mi taką górę na brzuchu, tak się wypiął, że miałam pół brzucha o kilka centymetrów wyżej:happy2::happy2: i nas po prostu rozbroił, i było po wszystkim:-D To już chyba przedsmak tego co będzie potem jeśli chodzi o te sprawy.
Życzę wszystkim miłego i wyspanego weekendu:-)
 
Czesc dziewczyny :-)
Ja dzis w lepszym nastroju :tak: Wieczorem jak zwykle meczylam sie zeby zasnac :-( Nawet sobie robilam oklady na nogi zeby mi ulzylo :szok: ale jakos dalam rade :tak: Na szczescie jak o 2 wstalam na siusiu to za oknem zaczynalo padac i wreszcie duchota poszla sobie w las :-D Normalnie zasnelam jak male dziecko zmeczone po calym dniu zabawy :tak::-) i tak do rana do 6 kiedy pecherz znow sie odezwal :blink:
Sloneczka dzis nie widac bo cale niebo w chmurkach i normalnie czuje sie swietnie :tak::-):tak: Jest co prawda dosc cieplo bo jakies 20 stopni ale nie jest duszno :-) Moze w szkole bedzie mi latwiej wytrzymac :confused:
Adddaaa gratulacje!!! :-):-):-) Dzidzia Ci pomagala ;-) i dlatego zdalas wszystko spiewajaco :tak:
Gabiaz nie martw sie ja tez nie potrafie ostatnio nic doprawic :tak: Jakos tak nie odczuwam braku przypraw bo wszystko mi smakuje :-)
Makro zazdroszcze Ci :tak: Ja mam zakaz od gina :-( ale zyje nadzieja ze pozwoli nam poszalec troche krotko przed porodem bo ten moj to juz grzeszy myslami :-D
Milego dnia lipcoweczki :-):-):-)
 
Witam!

Dzis u nas taka pochmurna pogoda,ale jest przyjemnie, ciepło,ale nie duszno...

Ciśnienie mam zerowe,wiec wypiłam kawkę, może pomoże.

Adddaaa gratuluję zdanych egzaminów, teraz przed tobą i nami kolejny egzamin z macierzyństwa:tak:
gabiaz ja dla odmiany przesalam często potrawy, co nigdy mi sie nie zdarzało

Wczoraj chcieliśmy się potulić bardziej i mały zrobił mi taką górę na brzuchu, tak się wypiął, że miałam pół brzucha o kilka centymetrów wyżej:happy2::happy2: i nas po prostu rozbroił, i było po wszystkim:-D To już chyba przedsmak tego co będzie potem jeśli chodzi o te sprawy.
Życzę wszystkim miłego i wyspanego weekendu:-)

Ale ekstra... przypomniał mi sie dowcip... w całości nie pamiętam,ale było tam o noworodkach, które ze soba rozmawiały i coś jeden mówił i "łysym" co do niego zaglądał... :-D

Miglak: Hania jest o kolejny dzie n starsza, a jak dalej bedzie taka dzielna, to niedługo dobije do magicznych 2000 gr i zagości w swoim łóżeczku w domu.:tak:

miłego dnia dziewczyny:-)
 
Witam się i ja.
Ostatnio chyba rozbraja mnie pogoda, bo nadaję się dosłownie chyba tylko na makulaturę. Wszystko mnie boli, problemy ze snem,skurcze jakieś zaczynają występować i tak w kółko coś.
Rodzina nam się powiększyła i zostaliśmy rodzicami. Mamy synka-Lejka. Lejek ma chyba 4 tygodnie, bo to przybłęda i dokładna data urodzenia nie jest znana. Daję poszaleć w nocy. Także oczy na zapałkę mam.
Życzę miłego dnia.
 
Cześć dziewczyny
Adddaaa- gratulacje co dwie głowy to nie jedna:) Masz szanse na to, ze Twoja dzidzia będzie naprawde zdolna. Kiedyś czytałam, że ciężarne, które w trakcie ciązy "ćwiczą" mózg ucząc się, rodza inteligentne dzieci. Coś w tym jest. Moja mama też zdawala jakies egzaminy w ciązy ze mną i ja już tyle szkół pokonczyłam, że rodzice się pogubili. W ciązy z wikim studiowałam, zaliczyłam dwie sesje a teraz mój bystrzacha jest prymusem. Ostatnio w olimpiadzie matematycznej zajął I miejsce w klasie i był wśród 4 wyróżnionych w całej szkole:)))...nie żebym się chwaliła:-D
A ja właśnie wróciłam z działki i przytachałam rabarbar bo coś mnie naszło, żeby zrobic tarte z rabarbarem....i świerzutki koperek..w sam raz do młodych ziemniaczków:)
 
witam się i ja:)

co do egzaminów o chyba faktycznie racja, bo ja tez z małą w ciąży chodziłam do szkoły i wszyscy sie dziwili, ze nagle tak zmadrzałam:) tylko jednego egzaminu nie zaliczyłam w terminie i czeka mnie poprawka 16 czerwca, ale może teraz "Junior" mi pomoże i nie bede musiala sie juz tym dłuzej martwic?:p
 
Witam brzuchatki
Dawno nie pisałam ale jakoś weny brak:sorry2: Na dwa tygodnie przed terminem zmieniamy dom. maz będzie miał mase roboty. A ja to będe głównie dyrygować:tak: Juz powoli zaczynam przygotowania,już sporo rzeczy sie pozbyłam z domku. Maż z pracy kartony przyniesie to popakuje malucha ciuchy i inne jego rzeczy. Ja na przytulaski może i mam ochotę ale boli mnie pachwina:hmm:Pozdrawiam wszystkie cieplutko
 
reklama
ufff witam dziewczyny...nadrobiłam was troszeczke:tak:witam po 2 dniowej przerwie..
u mnie ok pozatym ze..tez wstaje na siusiu po pare razy ale o dziwo troche mi sie lepiej spi tzn bezsenne nocki przeszły i wysypaim sie do południa:-)pogoda do kitu znowu leje o dparu dni:dry:...ale z duma chce sie pochwalic ze pokoik ciuszki i wszystko inne zwiazane z przyjciem mojegon syna zapiete na ostatni guzik:tak:wczoraj walczyłam z ostatnim prasowaniem ...:tak:
 
Do góry