reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

ja mam pustkę w głowie ;-)
nie mogę zapamiętać która pisała maturę a która miała egzaminy - wszystkim zdającym gratulacje i przepraszam, że nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja chyba przerabiam szare komórki na pokarm dla synka

ale się dziś wkurzyłam: zabrałam męża z pracy i pojechaliśmy się rozejrzeć za żelazkiem, wchodzimy do media i jeszcze nie zdążyliśmy minąć kas a tu alarm przeciwpożarowy :wściekła/y: i trzeba było wyjść... na szczęście marketów ci u nas dostatek ;-)

hihi ja tez nigdy nie wiem co ktora robi, gdzie kotra idzie na badania, normlanie skleroza jak nie wiem co !!!
ja dzis nie nadrabiam przyszlam sie przywitac i pozegnac, lece spac bo padam na ryjek , bużki dwupaczki
 
reklama
na początku witam się weekendowo :-):-)
piszecie o pustce w głowie, mnie też to dopadło, :zawstydzona/y::szok:
wczoraj miałam ochotę trochę posiedzieć nad krzyżówkami, które bardzo lubię, i takiej pustki jak wczoraj to nie miałam już dawno temu, :baffled::confused::baffled: tragedia po prostu, nawet nad najprostrzymi hasłami się zastanawiałam, aż mój się zaczął ze mnie śmiać :confused::baffled::confused:

co do pogody to u mnie dzisiaj sama nie wiem jak będzie, niby nie pada, ale całe niego w chmurkach i słoneczka to raczej spodziewać się dziś nie będę - chociaż czasami jakiś płomyk przez te chmurki się przebije.

ja również gratuluję zdanych egzaminów, a tym dwupaczkom, które mają jeszcze coś do zdania to życzę powodzonka

a wszystkim forumowiczkom udanego weekendu życzę
 
Witam sie sobotnio :] dzis dalszy ciag robienia ciast no i wizytacje gosci beda ! cyzli kupa luda i masa zamieszania hyhy. Ja bym poszla spac z miła checia a tu tyyyyyle roboty obym zdazyla ze wsyztskim, nielsubny dwoi sie i troi , najlepiej sie ma pies bo tylko siedzi i patrzy jak my latamy po mieskznaiu i sie zbijamy :] hyhy
miłej soboty zycze :*
 
również się witam sobotnio, chociaż widzę, że jak narazie pustki...
pogoda fatalna, aż się spać chce... najchetniej ostatnio w ogóle bym nic nie robiła, ale niestety mojego D nigdy nie ma w domu, a samo się nie posprząta:/

cóż miłego dnia zyczę lipcóweczki:)
 
Hej dwupaczki. Ja dziś też chodzę po domu bez sensu, nic mi się nie chce. Wzięłam się za sprzątanie ale jak widzicie chwila przerwy na forum, dawno tu nie zaglądałam.
Myślę sobie że już by mógł być ten lipiec, ciężko mi normalnie z dnia na dzień. We wtorek mam wizytę, jak na razie wszystko ok. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
 
Cześc Lipcóweczki!

Wczoraj zaliczyłam wizyte u Pani Kardiolog, wyniki opisałam na odpowiednim watku, napiszę tylko,ze humor po wizycie raczej dobry... bedzie dobrze!!!!

Spałam dzis dosyć dobrze i długo jak na mnie bo az do 9.30

Ostatnich kilka nocy nie biegam na siusiu w nocy, co też daję szansę na lepszy sen...

Wczoraj byłam po wizycie na poźnym seansie filmowym w kinie na premierze Wojny Polsko-ruskiej... no coż... cięzki film...schiza totalna momentami, ale mnie zmusił do zastanowienia, natomiast mój mąż stwierdzil,ze jest chyba za prosty,zeby zrozumieć o co tam na prawdę "kaman". Uwielbiam Szyca i Sonie Bohosiewicz,wiec mimo tego,ze film sie ciezko ogladało szczególnie,ze seans sie rozpoczął o 22.40, to ja osobiście nie załuje,ze poszłam. Książki Masłowskiej nie czytałam,ale jak był taki szał na nia to czyałam recenzje, a teraz po filmie najpierw poczytałam jeszcze raz o książce a potem o filmie i zgadzam sie z niektórymi wypowiedziami,ze Zulawskiemu chyba nie dokońca sie udało odzwierciedlić głębi powieści... Ale sie rozpisałam...

Dzis mam gościa i jeszcze zajęcia w szkole rodzenia- dzis cwiczenia "porodowe"- oddychanie, pozycje... i az 2 godziny... mam nadzieje,ze tam nie urodze...

Zmykam Kochane, bo roboty co niemiara, a czas leci....
Pewnie zajrzę do Was dopiero jutro wieczorem lub w pon.rano

buziaki i miłego week endu
 
Witam sie sobotnio :] dzis dalszy ciag robienia ciast no i wizytacje gosci beda ! cyzli kupa luda i masa zamieszania hyhy. Ja bym poszla spac z miła checia a tu tyyyyyle roboty obym zdazyla ze wsyztskim, nielsubny dwoi sie i troi , najlepiej sie ma pies bo tylko siedzi i patrzy jak my latamy po mieskznaiu i sie zbijamy :] hyhy
miłej soboty zycze :*

widze ze u Ciebie dzis tak jak u mnie :tak: małe zamieszanie na szczescie mama ze wszystkim pomagla :) i ja teraz sobie odpoczywam. zamiast latać :)
a wszystko to z okazji moich ostatnich nastych urodzin ohh jak to zleciało, no i sa to moje ostatnie urodzinki bez dzidzi, na 20 juz bedzie zupelnie inaczej, ale nie moge się juz doczekac :)pozdrawiam wszystkich i zapraszam na torta :-D
 
No to życzenia urodzinowe dla Ady.:-):-):-)

25imadw.jpg


Ostatnie naście - ojoj - piękny wiek to był.....
 
reklama
Witam się i ja. Ja dzis moze nie do końca dospana ale na pełnych obrotach.
Posprzątalim dzis wspólnymi siłami. Ja odkurzałam a ten Łoś jeden zmywał podłogi, bo jakoś przy mopie mi sie brzuch bardzo napina. No i poodkurzał wszystkie okłaczone wykładziny. Ja jechałam tylko po powierzchniach gładkich:tak: Moja księżniczka od 4 dała taki popis że nie wiedziałam jak się mam ułożyć i gdzie spać. Zaczyna być wymagająca:-) Zmykam na razie. Miłego popłudnia życze wszystkim:tak:
Ada wszystkiego naj naj naj!!!
foto 166.jpg
 
Do góry