reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Słońce
to pozdrowienia od córci??:-) również ją pozdrów:-)

strasznie się tu pusto zrobiło, pewnie większość wybyła na majówkę, trzeba korzystać ze pogody

we wtorek idę do lekarza, bo na wizytach mam za wysokie ciśnienie i stwierdził że musi to kontrolować, ale ostatnie 2 tygodnie mierzyłam 3 razy dziennie i nie dam sobie wmówić że mam z tym jakiś problem, bo ciśnienie jest ok

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dziendoberek kochane babeczki!...ale z was ranne ptaszki:szok::-Dtylko ja taki spioch:tak: własnie popijam kawusie...przecierajac drugie oko..:-)
Na niebie troszke pochmurno wiec trudno powiedziec czy dzisiaj zaswieci słonce..mam nadzieje ze tak..:tak:Jezeli chodzi o nocke to długo turlikałam sie zeby przybrac jakas "wygoda" poze :rofl2:az wkoncu chyba ze zmeczenia usnełam bo niepamietam kedy to nastapiło...moj m wraca dzisiaj o 13 z pracy wiec całe popołudnie mamy dla siebie:-D
poki co zycze miłego porannka....a wszystkim ktorzy wyjedrzaja milusiego urlopu :-)no i jaak najwiecej słonecznej pogody! dla wszystkich:tak:
Lece cos wszamac bo kiszki marsza graja..
 
No kochane ja juz po pysznym sniadanku:-) uwielbaim owsianke i zjadłam wieeelki pekaty talerz ...:szok:z wielka pajda chleba z miodkiem mmmiamiii przypomniało mi sie dziecinstwo przy okazji...hehe no i dobra wiadomosc toooo ze słonce wyszło ponownie huraaa i daje całkiem niezle czadu jak na irlandzki poranek:tak:
W zwiaku z ty musze namowic miska zebysmy jechali na plaze:-D jupiiii
haha małpiego rozumu dostałam ...:rofl2:
dziewczynki mam pytanko ktora z was ma termin na 4 lipca:-)lub w pierwszym jego tygodniu?
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie.:happy:

Leń mnie na całego opętał.... Powód? Czuję się grubo, ociężale i jakoś tak nie swojsko.:no: W ciągu miesiąca brzuch mi tak urósł, że teraz już wszyscy myślą że jestem na terminie. Wczoraj spotkałam koleżankę z technikum i co się zapytała?? -
- "Termin już na dniach?????? .... bo masz taki duży brzuszek!"

Jak jej powiedziałam, że mam równe 2 miesiące to uwierzyć nie mogła:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:
A ja sobie zdałam sprawę że to 8 miesiąc się zaczyna:sorry:

Eh....................
 
iwon łącze się w bólu
moja mama twierdzi że brzuch mam ogrooomny a tu jeszcze trzy miechy
wczoraj znalazłam centymetr i mam brzuch na 102 cm, mi się nie wydaje że to dużo, ale robi mi się ciężko - mam wrażenie że tętno mi zasuwa [a to tylko 89/min] albo że się wieczorem przyduszam
a wstać z łóżka to wielka gimnastyka :-(
 
madziolka to widzę słoneczko, że opalamy się aktywnie czyli zdrowo :-):-):-) mój gin mówi, że w ten sposób Roxanka dostaje najlepściejszą na świecie witaminkę "d" :-):-):-) co do podusi zamówiłam z allegro taki wynalazek
mam nadzieję, że będzie przydatna :-)
Udanego buszowanka po sklepach w poszukiwaniu ubranka :-):-):-)

No to teraz znów ucieczka i jak dobrze pójdzie to do wieczorka, bo nie wiem czy znajdę chwilkę ... jutro o 5 w trasę :tak: lecę z psiczkiem do Łodzi na wystawę, a muszę go jeszcze wyszykować :-) małego lansera :-):-):-)

joł Babinki

Beatko fajna ta poducha - tez ja kajs widzialam, pisalo przy niej ze wspomaga proces "nie zadlawienia sie ulewaniem sie" Dzieciaczkowi - bo wiadomo ze jak lezy na plasko to jak mu sie uleje to moze sie zadlawic... Moze tez w taka zainwestuje :tak:
o 5 rano w trase .... podziwiam :eek::-)
Mi udalo sie cosik znalezc:-D zaszalalam :-p az mi sie w nocy snilo ze kur tyle kasy za kiece zaplacilam:-p:rofl2:

sloneczko swieci jak szalone - sasiad z domu obok widze ze jest juz tak zjarany jakby z Egiptu wrocil:-p a ja ni mam ani lezaczka ani tarasu wykonczonego coby se na chwilke usiasc i opromienic nogi sloneczkiem...

ostatnio moj Maluch mnie tak intensywnie kopie i sie przeciaga, obraca - nie wiem co jeszcze - ze normalnie az boli:baffled::baffled::baffled: dzisiaj w kosciele na Mszy mi tak brzuch skakal ze normalnie myslalam ze nie strzymam:baffled: poza tym ma jakas dziwna pozycje = lewa strona brzucha mi wychodzi do gory, a prawy bok (nie brzucha - tylko mojej talii) zaczyna odstawac jakby nogi prostowal albo co:baffled::baffled::baffled:

no ale wazne ze sie rusza :happy::happy::happy:
za tydzien mam wizyte - juz sie nie moge doczekac:happy:

udanej niedzieli !!!!
 
Dziś miał być fajny dzień i się ścięłam z moim:wściekła/y: Mam nadzieję, że popołudnie będzie lepsze, chyba pójdę sobie na lody dla poprawienia nastroju:-) i poopalam sobie nogi:-)
Iwon, jeny dopiero mi zdałaś sprawę, że to tak blisko 8-go miesiąca, a to tak poważnie już brzmi:tak:
Słońce pozdrów córcię
 
Czesc dwupaczki :-)
Ja troszku w nerwach od rana. Nadszedl dzien wizyty tesciow i nie wiem jak go przezyje :eek: Od rana przygotowania ciag dalszy. Latam jak glupia. Malzon juz nie wie jak ma mi pomoc ale na szczescie chyba juz wszystko mam. Teraz tylko poczekac na nich i przezyc ta wizyte :crazy:
Pewnie juz dzisiaj nie wpadne bo nie bedzie czasu a i sil pewnie tez zabraknie. Ewentualne sprawozdanie z wizyty napisze jutro ;-):tak: Udanego popoludnia kochane :-):-):-)
 
reklama
:zawstydzona/y:Ale jaja poszłam sie połozyc na poł godzinki czekajac na miska az wroci z pracy budze sie a tu z 30minutowej drzemki wyszła 2 godzinna :szok::-Dnaprwde niewiem jak to sie stało :zawstydzona/y:hahah mało tego schodze na doł do kuchni a tu moj misiek w akcji z obiadem:szok::laugh2:....:-) i tym samym została mi tylko sorowka do zrobienia ...kochanyy ten moj misiek :sorry::sorry::sorry:,,,słoneczko nadal pieknie swieci wiec jak tylko zjemy to jedziemy na spacerek po plazy....:tak::-)zycze miłego popołudnia kochane babeczki zajrze wieczorkiem:tak:młaaaaaaaa:******
 
Do góry