reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Cześć kobiałki!

Ja dopiero po śniadanku :) a zaraz chyba skorzystam z pierwszego dnia wiosny i wybiorę się z rodzinką na malutki spacerek. :)

Stopi te rodzinne wizyty są rzeczywiście męczące - u mnie to się zapowiada jutro :) ...a tak mi się nie chce sprzątać!!!! Może sobie odpuszczę ? ...za to jakiś ekstra obiadek zrobię :)
...i dzięki wielkie za odpowiedź w sprawie zmiany koloru włosów - chyba rzeczywiście będę musiała jeszcze z tym poczekać.
...a Lenka piękne imię!


Asiu super, że macie już wózek dla Hani :)

Natalia skąd ty kobieto bierzesz tyle energii??? Podziel się, bo ja mam braki w tym względzie :)

No i oczywiście słoneczne pozdrowionka dla wszystkich wiosennych ciężarówek :)
 
reklama
ech leżenie ma swoje korzyści - mąż z listą w ręku pojechał na zakupy
ale ja się pytam dlaczego jak jest ładna pogoda to ja muszę leżeć - ja chcę na spacer....
 
Witam sie w południe :-)

U mnie też niby wiosna ale wieje,buuuu :szok:....Nocka w miare mineła spokojnie a jeszcze by było lepiej gdyby nie siuski :-D,juz taki nasz los ciężarnych :tak:;-):tak:...moje dziecko wstało juz o 6,myslałam ze ja normalnie ubiję :-D a teraz chodzi,ziewa i marudzi,normalnie tylko powiesić ;-)......

pozdrawiam niby słonecznie :-);-):-) i milusnego weekendu :-):-):-)
 
Witam:-)
Dziewczyny gdzie Wy widzicie ta wiosnę??!!:confused::confused::confused::confused::confused:
U nas wieczorem w nocy wiało, sypało i tak w kółko. O 23 byłam na wieczornym spacerze z psem to śniegu na parę cm. :szok::crazy:
C prawda dziś wyszło słoneczko ale ja cały czas widzę śnieg!!!:-(

Marzanna utopiona a tu nic nie działa....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja ogarnelam troche chate a teraz zabieram zwierzaka i na spacer bo widze ze juz na glowe dostaje od siedzenia w domu ;-) Lata z pilka jak oszalaly i jeszcze zaraz cos narozrabia :tak: Maluda chyba tez sie cieszy na spacerek bo zaczela kopac jak oszalala :szok::-D
Iwon przesylam Ci troche promykow zeby sniegi stopnialy :tak::-)
Slonca Wam zycze dwupaczki :-D:-D:-D
 
Witam się i ja

Pogoda zachęca do spacerów ale zimny wiatr zdradza, że to słońce to taka mała zmyłka. Ehh u Nas zawsze pizga ;-)
Stopi no taki nalot rodzinny to faktycznie "czysta przyjemność"
Asia gratuluje zakupu
e_mamo no i gratki pobudzenia kopniaczków, moje dziecię wewnętrzne urządza mi dzikie harce aż jestem w szoku że już tak mocno daje.
Natalia gratuluje powera no i zakupów :tak:

Ja wczoraj zawinęłam się do mamy, zrobiłam zakupy do domu, upominek dla ślubnego oraz pierwsze zakupy dzidziusiowe :tak: Starszak dostał podkoszulki i piżamkę a dzieć wewnętrzny bodzioszki i spodenki - zielone. Normalnie mi się micha ucieszyła. Tylko dla siebie nic, ale nadrobię za tydzień jak konto mi firma zasili :-D Wieczorem mieliśmy małe spotkanie towarzyskie a dziś czeka mnie obiad z teścichą z okazji urodzin jej syna a mego męża - muszę więc walnąć sobie strzała na znieczulenie i jakoś przebrnąć przez jej głupie uwagi :-p
 
Witam :-D
Wiosna przyszła jupiii
Słoneczko od rana świecki , za ciepło niby nie jest ale mi wystarczy SŁONKO ! Mam nadzieje że zima już nie zawita. Miłego dnia wszystkim :tak:
 
Ja po spacerku-troszkę wieję ale idzie wytrzymać.
Na obiadek wciągłam michę żurku i czuję się jeszcze nie spełniona. Kupiłam sobie w sklepie rybkę wędzoną to sobie później skonsumuję.
Anika ja również gratuluję Ci zakupów. A i cierpliwości dużo życzę na obiedzie z teściową:tak::tak::tak:
Iwonka a Tobie w szczególności śle słonka, bo widzę że zgłodniała jego jesteś:-):-):-):-)
 
Witajcie po dlugiej przerwie.Dzisiaj tez moglabym caly dzien przespac,jestem padnieta.U nas ladna pogoda,sloneczko grzeje-jak to na wiosne :) buziaki i pozdrawiam.
 
reklama
Kochane, wiosna idzie!!!
Asia, pamiec masz niezla:-D

Ja na nogach od szostej, wiec troche juz roboty zrobione, jeszcze tylko zakupy mi zostaly i praca, ale tylko trzy godzinki.
Nawet juz poranny spacerek zaliczylam, bylo przyjemnie:happy:
Wieczorem idziemy do znajomych, szykuje sie ciekawy wieczorek.
Teraz zasiadlam na chwilunie z kawka, bo musze moim maturzystom sklecic jakas dedykacje do ksiegi pamiatkowej, ale mi to nie idzie, bo Mala szaleje, zaczepia mnie i zamiast pisac, to sie wyglupiamy:-)
 
Do góry