reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Olu jestem za. Kto ma dłuższe cycki? A kto bardziej obwisły brzuch? Może zaczniemy zdjęcia załąnczać ? A najdłuższe piersi i najbardziej obwisły brzuch wygra wypad do SPA i my się na niego złożymy;-);-);-);-);-);-);-);-);-)
heheh no powaliłaś mnie na kolana tym tekstem :-):-):-)
 
reklama
Asia powinna faktycznie dostać jakiś niezły prezent za te teksty. Bo są wielkie!!!

2cxf3u0.jpg
 
Spaliłam przez Was cegłę. Ale dziękuję. No ale szczerze zły wątek:-):-):-):-):-)?
Pewnie żadne mamusie na taki nie wpadły z Ola to opatentujemy i będzie czad klocki:-):-):-):-):-)
 
mi sie watek bardzo podoba i nie chce sie chwalic ale mam duze sznse na wygrana. Jestem teraz na zwolnieniu i od 2 tygodni chodze bez biustonosza, dlatego meta pepek coraz blizej ;-) no chyba ze on bierze udzial w innym wyscigu.. do kostek :-D
trzeba przyznac ze takiej konkurencji to tu nigdzie nie widzialam :-D duze brawa dla pomyslodawczyni :-D
 
Nie Muminka przy mnie nie masz szans ja miałam duże swoje i teraz wiem że po ciąży na plecy je zarzucę. Liczę na SPA nie masz przy mnie polotu także wiesz wygrana należy do mnie:-):-):-):-):-)
 
wiesz Asia, nagroda kusi, nie dam sie tak latwo, jak mi sie uda zarzucic moje na plecy to w razie czego bede dociagac pepek, moze do plecow go dolem dociagne :-D:-D

dobra koniec zartow bo przerazilam sie tym co napisalam, i tak mam niespokojny sen ;-)
 
właśnie dopiero teraz zdałam sobie sprawę jak dawno tu nic nie pisalam?! - to wcale nie wynika z mojego lenistwa (chyba?) ale z jakiejś takiej ogólnej niemocy. Wczoraj byłam w Instytucie Hematologii 'pochwalić się' moimi cudnymi wynikami żelaza i poza tym, że mam się dalej przebadać i jestem do końca objęta tamtejszą opieką to... chyba będę żyła. Ufff...

A dziś ... i u mnie był ksiądz po kolędzie - nawet nie było tak tragicznie, porozmawiał z nami o psie i wyższości mieszkania w domku nad mieszkaniem w bloku i .. poszedł. No ale do tematu księży już nie powracajmy.

Oczywiście nie pamiętam już co komu miałam odpisywać. Pomysł ze 'zwisami 2009' - SUPER!!! Jakby był konkurs na 'tyłek jak u Jagienki' to chyba miałabym szansę - w 'zwisach' na razie jeszcze nie ;-)

Odnośnie bólu pleców - to też miewałam takowe (jak rwa kulszowa) - moja ginka powiedziała, że jeszcze wszystko przede mną:szok: a póki co powiedziała że pomoże mi łykanie witaminy B6 2x dziennie i powiem szczerze, że pomagać zaczęło od razu. Wystarczy, że jeden dzień nie łykałam i... powtórka z rozrywki także stwierdzam na swoim przykładzie że wit. B6 to niezły wynalazek.

A jeżeli chodzi o farbowanie włosów to farbuję od dawien dawna i NIGDY nie robiłam tego u fryzjera. Albo farbuję je sama, albo przy drobnej pomocy mojej mamy (ewentualnie męża:confused:). A kiedyś zabieg farbowania w moim przypadku nie był prosty bo miałam włosy dwukolorowe :-D - jakby od spodu - czarne, a na 'wierzchu' taki 'berecik'- 'czapka' czerwona. Moja fryzura podobała się wówczas bardzo wszelakim fryzjerom i mam wrażenie że jakoś tak bardziej przykładali się do strzyżenia, żeby wyeksponować moje włosowe dzieło. Może jeszcze kiedyś do tego eksperymentu powrocę :tak: - bo lubię takie wynalazki. A Twój kolorek Anika bardzo fajny - też kiedyś przeszłam przez blond ale nigdy nie wychodził mi taki fajny tylko raczej taki... żółty.
 
witajcie moje za chude, za grube, ze zwisami, dupami, cycami i innymi atrybutami, kochane lipcóweczki ;-)

ze wczorajszej konwersacji Asia vs. Muminka mało co nie puściłam w gacie, micha się cieszy jak Was czytam :-)
goteczko grunt że opieka jest, ksiądz był i poszedł a co do kolorków to na blondy jest metoda, ja nienawidzę tych żółtości (a niestety każda farba się utlenia na paskudny żółty kolor) więc należy to zwalczać - szamponami z fioletem, można kłaść płukankę - ale nie polecam zostawia niebieskie pasemka, są tez cud szamponetki z szamponem koloryzującym kupuje 2 szt i przy myciu nakładam na włosy po 15 minutach zmywam szamponem. Niektórzy dodają je tez odrazu do farby przed nałożeniem na głowę. Moja mama jak była młodsza a specyfików wiadomo mniejszy wybór podkradała tacie krem do golenia i dodawała do farby - podobno działał :-D

Tymek ogląda myszkę Miki a mi się nie chce ubierać, najgorzej jest mi się rozkręcić rano. Potem jak już zatrybię to śmigam jak ta lala ale ranki są leniweee
 
dziewczyny mam takie przemyślenie (brzmi groźnie),jedna z mam założyła u Nas nowy watek "sprzedam wózek" a przecież jest na to przeznaczone miejsce w innym dziale i każda zainteresowana może tam się ogłaszać, szukać ogłoszeń itp. Nie wiem czy pod fora mam oczekujących jest miejscem na takie "wbijanie się" z marketingiem... wiem że stanowimy potencjalne klientki ale ktoś z jakiegoś względu taki podział tematyczny zrobił. Mam ochotę poprosić o usunięcie tego ogłoszenia.
Jak myślicie? czy tylko mi się czepialski włączył? ;-)
 
reklama
Do góry