reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Stukam się kawunią, któraś jeszcze teraz popija? :-)
Ja na temat zwolnień się nie będę wypowiadać bo po prostu nic na ten temat nie wiem, sama się "byczę" w domu od 4 lat prawie
Ja dziś w sklepie, stojąc w kolejce poczułam takie trzepotanie po prawej stronie brzucha nie wiem co to było, a może kto? Nigdy czegoś takiego wcześniej nie czułam hehe,
U mnie waga lekko drgnęła ale tylko wieczorkiem, bo rano mam dalej tyle samo co 2,3,4 tygodnie temu :-) a właśnie zjadłam pół paczki chipsów solonych mniam
Witajcie nowe mamuśki
Ja dziś robię na obiadek kwaśnego klopsa i mam z głowy
 
z zazdroscia czytam o tym jak popijacie kawke i gotujecie pyszne obiadki. Ja dawny kawosz teraz na kawe patrzec nie moge a od wiekszosci potraw i gotowania wciaz mnie odrzuca :-( juz chce byc normalna.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Mi twardnieją nie boki lecz cały dół podbrzusza. Ale skoro więcej z nas tak ma... to chyba spokojnie uda mi się wytrzymać do piątku... do wizyty. Mam nadzieję, że znów zobaczę moją dzidzię :-). Zapewne nam wszystkim sprawia to ogromną radość. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie i życzę tylko dobrych wieści :-)
 
Ja tyjąca ciążówka przyznaję się do nie skrywanej zazdrości wobec tych nie tyjących, będzie Wam łatwiej wrócić do formy po rozwiązaniu :-) i przestańce se szukać zmartwień ;-)

łaaa nałożyłam farbę na włosy i sądząc po kolorze tej mazi na mojej głowie NIE JEST DOBRZE!! aaaa czemu ja zawsze próbuje wszystko robić sama, czemu się nie umówiłam do fryzjera ....:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Mam nadzieje że w miare szybko minie a na pewno w lipcu :tak:
Naczytałam się wczoraj o ruchach dzidzi , że wiele dziewczyn już czuje i teraz chodze i "nasłu****e" że może już. Lekarz mówił że powinnam wcześnie czuć dzidzie bo mam łożysko na tylnej ścianie. Ale póki co cisza.


Iza widze, ze my leb w leb idziemy :-) Ja tez naslu****e, ale wciaz glucha cisza :-D
 
Do góry