reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam wieczorkiem.

Anika ale mi narobiłaś smaczka na dobrą kawkę.

Lorien gratuluję przedłużenia umowy.

Iza sama najlepiej wiesz jak się czujesz i gdzie Ci lepiej. Ja np. chcę jeszcze pracować, bo nie wyobrażam sobie siedzenia w domu. Oczywiście jeśli coś będzie nie tak, to nie będę się zastanawiać nad zwolnieniem.

Fela cieszę się, że wszystko jest dobrze.

Mnie właśnie dopadł jakiś dół. W pracy miałam dziś mnóstwo energii, sprawy mi szły jak z płatka. Po południu odwiedziła mnie siostra z mężem. Teraz wyszli, a ze mnie uszły wszystkie siły. Siedzę i zastanawiam się czy wszystko dobrze z maluszkiem. Czas do kolejnej wizyty strasznie mi się dłuży:dry:.
 
reklama
Ech, ja oczywiście miałąm milion postów do nadrobienia:-D
Ale udało mi się:tak:


Czesc dziewczyny.

Witam:-) Zobaczysz, że z czasem będziesz czuła sie tutaj jak u siebie:-)


dzień dobry :-) moja kolej serwować kawkę?
cappucino_2_male.jpg

Mmmmmmmmmm, ale pyszna:-D



Dowiedziałam się dziś, że przedłużą mi umowę do czasu porodu, więc i macierzyński dostanę. Ale ulga, ale się ucieszyłam.

Super, gratuluję:-)


jeszcze wczoraj bardzo zle sie czulam bolal mnie lewy jajnik i caly brzuch
Pozdrawiam

Mam nadzieje, że już lepiej sie czujesz:-:)sorry2:


oj dziewczynki ciezko bedzie mi przez ten tydzien pisac. moj m ma urlop przez caly tydzien.

Skądś to znam:-D Jak moj jest w domu to ja prawie wcale kompa nie odpalam co by sobie nie pomyślał, że ja tak zawsze w necie całymi dniami jak on jest w pracy:-D Trzeba świrowac, że strasznie ciężką pracę w domu wykonuję:-p:-D:rofl2:


Dzisiaj prawie cały dzień gdzieś jeździłam. Normalnie jestem padnięta:szok:

Miłego wieczorka wszystkim:-)
Trzeba zawsze świrowac jak to ja się narobiłam
 
Witam
Nie można Was zostawić ani na chwilę baby jedne:-):-) piszecie jak szalone.
Cześć nowym lipcóweczkom będzie Wam tu jak u Mamy:tak: U mnie weekend minął w miarę spokojnie pomijając niedzielnego kaca mojego M , który jęczał jak zarzynany z powodu bólu głowy-dobrze mu tak he he he. Oczywiście nie pamiętam co komu odpisać więc sorki .Ja ruchów jeszcze nie czuję a tak bardzo bym chciała napiszcie jak to jest niech sobie chociaż pomarzę, w środę kolejne USG zobaczymy co tam słychać u młodej lub młodego mam nadzieję, że wszystko dobrze.To tyle na początek może jeszcze coś nabazgrzę :-)
 
Fela ciesze sie ze juz dobrze - naprostowywanie macicy ciezarnej brzmialo na serio dziwacznie ;) Na szczescie temat zamkniety i po sprawie!

Ja siedze wkurzona jak diabli bo mi opryszczka wyskoczyla :((( Na szczescie na ustach ale boli jak diabli i zachodze w glowe czym to scierwo robic? Chyba najpierw przekrojonym czaosnkiem a potem mi M przywiezie masc cynkowa. No i buzi mu nawet dac nie moge :( Buuuuu
 
Witam wieczorową porą.:-)

Ostatnio coś tylko wieczorami mam czas na BB. :-(Wstyd normalnie, wstyd.:zawstydzona/y:

Anika za smakołyki typu kawa i herbatka w takim wydaniu zacznę Cię wielbić.:-p:yes::wink: A nasz coś dobrego na wieczór??

Valija pasta do zębów faktycznie pomaga - wypróbowałam już wiele razy na sobie:tak:

Lorien gratulacje za umowę, już spokojniej, prawda??:-)

Dziewczyny dziś chyba po raz pierwszy poczułam moje Maleństwo, bo to było tak jakby ktoś od środka mnie tak delikatnie miział.... M. stwierdził, że chyba mi jest za dobrze skoro mnie tak głaska....:-D:-D

Aha, i najważniejsze, sprawa zus doszła do końca - pozytywnie.
 
Olcia jutro pewnie moj mezulek bedzie zdychal. dopiero co zawiozlam go na spotkanie z kolegami. oj, bedzie bolala głowa...
Iwon gratuluje pierwszych ruchów maleństwa. ja tez juz bym chciala.... buuuuu
Valija na opryszczke tez słyszalam ze dobra jest pasta do zebów, choc dokladnie nie wiem bo nigdy jej nie mialam.
Sam na pewno z dzieciaczkiem wszystko jest ok. chyba juz zawze bedziemy sie tak marwic naszymi dziecmi.
ja wizyte mam jutro. boje sie strasznie. badania wyszły w miare ok, prawie nie ma róznicy w porównaniu z tymi z grudnia.
 
Fela super! Cieszę się bardzo!
Sam zakopuj szybko dołek!:-) Kiedy wizyta?
Iwon no to gratuluję ruchów i pozytywnie załatwionej sprawy z Zusem

Ja jakaś dziś zakręcona chodzę, chyba się położę już spać, tak będzie dla mnie lepiej hehe
Anika właśnie co proponujesz na dobre zasypianie? Pewnie masz w zanadrzu jakąś pyszną herbatkę;-)
Dosia trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :-)
Dobrej nocki życzę wszystkim mamuśkom
 
Witam
Nie można Was zostawić ani na chwilę baby jedne:-):-) piszecie jak szalone.
Cześć nowym lipcóweczkom będzie Wam tu jak u Mamy:tak: U mnie weekend minął w miarę spokojnie pomijając niedzielnego kaca mojego M , który jęczał jak zarzynany z powodu bólu głowy-dobrze mu tak he he he. Oczywiście nie pamiętam co komu odpisać więc sorki .Ja ruchów jeszcze nie czuję a tak bardzo bym chciała napiszcie jak to jest niech sobie chociaż pomarzę, w środę kolejne USG zobaczymy co tam słychać u młodej lub młodego mam nadzieję, że wszystko dobrze.To tyle na początek może jeszcze coś nabazgrzę :-)
Ja to porównałam do pływającej rybki w środku za pierwszym razem a teraz to takie łaskotanie czuję i mizianie. Super uczucie na pewno będziesz wiedzieć, że to ruchy bo to takie bulgotanie motylków. Wszyscy każą mi sie tym nacieszyć, bo już później to nie jest takie przyjemne.
 
reklama
Do góry