reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

witam wszystkie dziewuszki! Ja od rana czuje sie okropnie:-( mdli mnie a od 5 rano tylko kibelek. dopiero teraz cos zjadlam, mam nadz ze poczuje sie lepiej. Jest ok jak leze w lozeczku ale jak tylko wstane to znow ciagnie mnie do kibelka.
Nie poszlam dzis do pracy bo nie jestem w stanie, nie byli zadowoleni kiedy zadzwonilam rano:no: M mnie dzis umowil do lekarza bo nie moze patrzec jak sie mecze. Mamy nadzieje ze dostane zwolnienie chociaz na tydzien lub dwa, tak bardzo potrzebuje odpoczac i polezec. Ale w UK lekarze nie chetnie daja zwolnienia wiec mam 50% szansy. wizyta dopiero na 17 u was bedzie 18. do tego czasu poleze i poczytam bb:-)
 
reklama
Witam i przepraszam ze ostatnio malo zagladam od paru dni mamy problem z laczem i jeszcze wczoraj bardzo zle sie czulam bolal mnie lewy jajnik i caly brzuch
Pozdrawiam
 
Iza na Twoim miejscu siedziałabym w domu do końca. Musisz dbać o siebie.

Lorien
a czemu mieliby Cię nie lubić:-):-) a skoro taka sytuacja to chwała im za tę łaskę;-) przynajmniej chwilowo problem finansów nie będzie cię męczył
czemu? A bo ja wiem? Nie mają powodu, zresztą póki co nawet jednego dnia nie brałam wolnego oprócz urlopu.

Lorien no tak zapomniałam o umowie na zastępstwo:-) no to tym bardziej gratulacje:-)
:tak: dzięki
 
Czesc dziewczyny,
Dawno mnie tu nie było ale jakos tak zeszło - co usiadłam do kompa zeby poczytać to mnie cos odrywało. Dzis udało mi sie chyba nadrobić zaległości (4 godziny czytania) wiec postanowiłam sie chociaż przywitać
Witam wszystkie nowe mamusie - rozgośćcie sie.

Na kawke do Aniki tez bym sie chetnie załapała ale teraz to już chyba popołudniową ;-)

poza tym widze ze rozgorzały dyskusje na temat księży - myślę ze dosyc duzo tu juz zostało powiedziane. Ja od siebie moge tylko powiedzieć tyle ze mieszkamy tu gdzie mieszkamy 2 rok a bardzo czesto jezdziliśmy do kościoła do naszej starej parafii. Po ubiegłorocznej koledzie bylismy zdegustowani wizytą i parafią. Ale w tym roku okazało sie ze przyszedł do nas proboszcz i pomimo ze bylismy do niego uprzedzeni (bo swoją postawa w kosciele nie wzbudzał zaufania) to zszokował nas swoją serdecznościa i otwartością. Nawet moj mąż który był bardzo anty stwierdził ze może jednak zrobimy chrzciny i za 2 lata komunie naszej córki tu w parafii ...

co do innych wątków poruszanych tutaj - to tez należę do tych co maja tyłozgięcie a w poprzedniej ciązy lekarka mi powiedziała ze samo to się powinno wyprostwac a jesli nie to wtedy trzeba bedzie troche kombinowac przy porodzie ale nie powinno to stanowić zadnego problemu.
Na razie tyle idę przygotowac obiadek bo za godzike po córke do przedszkola Pozdrawiam
 
Karinka, witamy na forum :-) Mam nadzieję,że się szybko tu odnajdziesz

Anika, a Ty znowu pracowita? ;-) Ja bym najchętniej poszła dalej spać, ale obiad sam się nie zrobi

Lorien, gratuluję przedłuzenia umowy

Robaczku, nie załamuj mnie, miała być wiosna, nie śnieg :-(

Iza, jeśli tylko masz taką możliwość, moim zdaniem powinnaś zostać na zwolnieniu- kontakt z chemikaliami i "praca-bieganina" to nie jest najlepszy sposob na spedzanie czasu w ciąży:-)

Beatka, mam nadzieję, że poczujesz się lepiej niedługo

Póki co życzę wam mamusie miłego dnia i zmykam zrobić coś pożytecznego wreszcie :happy:
 
dzięki dziewczyny.
ja póki co uciekam do domku, kończę zmianę, uffff, jutro wolne, nie wiem, czy będę...
Całuchy
 
oj dziewczynki ciezko bedzie mi przez ten tydzien pisac. moj m ma urlop przez caly tydzien. dzis od rana jezdzenie i zalatwianie zaleglych spraw. dopiero zdazylam siasc i nadrobic zaleglosci i jedyne co ukwilo mi w pamieci to kawka Aniki.
Witam nowe mamusie.
buziaczki
 
Lorien gratulacje i do zobaczyska wieczorem
dosiu za to będzie Ci raźniej jak jesteście we dwoje, w przerwie od obowiązków zróbcie sobie relaks przy dobrym filmie np :-)
kochanuś ja tez nie chce ale muszę, dziecko już przewietrzone i wyspacerzone razem z psem (którego muszę dziś wykapać bo wygląda jak bezpański kundel tak się ufajdała), młody pije swoją kaszę, ja podczytuje, mięcho się odmraża. Dziś zapiekanka - makaron, mielone, cebulka, pieczarki, ser i do piekarnika na 30 minut. Zupę mam od wczoraj :-)
kpjm fajnie jest się czasem tak miło zaskoczyć :tak:
 
no to popołudniowa kawka

13998_b.jpg


lub herbatka

herbata_02.jpg
 
reklama
Lorien super z tą umową, spokojna będziesz teraz co?
Anika język mi do tyłka ucieka na taką kawkę hehe :-)
 
Do góry