reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam laski. Dołączam do grona cichych dni z M. Wczoraj tak mnie wkur.... że szok. Pojechałam do mamy a jak wróciłam do domu to on ręcę wyciągnięte uśmiech na ryjku i przepraszam. Ale mnie wnerwił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dziś wrócił z nocki i też jakby nic się nie stało, a ja od tych nerwów tak się źle czuję. Głowa mi pęka, jest mi niedobrze i brzusiu boli. Położe się do łóżka i poleniu****ę.
Miłego weekendu Wam życzę. :-)
AsiaJan wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń :-)
 
reklama
Witam się i ja w sobotni dzionek :-).

Niestety od samego rana głowa mi pęka:-(. Wzięłam paracetamol, ale i tak nic nie pomaga :-(. Chciałam się wziąść za sprzątanko a tu kiszka. Raz czy dwa razy się schylę i koniec. Dynia mi tak pulsuje, ze szkoda gadać :no:.

AsiaJan - ja równiez składam serdeczne życzenia :-). Wszystkiego naj,naj,naj :-). W fajnym momencie poczułaś łaskotanie sprzez swojego malca :-D.

Mamo Helenki - córeczka prześliczna :-).

Pozdrawiam Was Lipcóweczki serdecznie, chyba dziś nie będę za często otwierała laptopa, bo czuję, ze od tego bolu głowy zaraz mi gałki oczne wyjdą na wierzch :dry:.
 
Witajcie dziewczynki...
Nie było mnie ładnych parę dni, ale nie miałam zupełnie weny do pisania..... od środy jestem na zwolnieniu cały tydzień ale naszczęście wczoraj byłam na kontroli u gina i wszystko juz w porządku...
Przyznaje uczciwie, ze chyba nie dam rady przeczytać wszystkiego coście przez ten czas naprodukowały.... sporo tego naprawdę...:szok: ;-)ale to bardzo dobrze że na forum "frekwencja"...
Ja pewnie na dłuzej odezwę sie po weekendzie jak będę miała więcej czasu to "przejdę" przez wszystkie wątki...:tak:
Widzę ze lista mamuś sie poszerza nadal, wszystkie nowe lipcówki witam i trzymajcie sie dziewczyny:tak:

Ahhaaa.. widze ze mamy już nasz zamknięty... dołączylam już, a popisze po weekendzie...
póki co zmykam do garów...:-p

miłego weekendu mamuśki
 
Mamusia ja tez dzis cos narzekam na bol glowy. wyjechalsmy dzis rano na zakupy, troszke posiedzielismy u mojej mamy i jak wracalismy to myslalm tylko zeby sie polozyc. meza wygonilam do kuchni zeby obiadem sie zajal. a co?! ja przez caly tydzien gotuje to on ma gotowac w weekendy.
AsiaJan wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. trzeba bedzie jakas impreze na forum zorganizowac. w koncu jest co oblewac. zostaja nam tylko soczki co prawda, ale jaki wybór...
mamahelenki córcia cudeńko....
Sam jeszcze nie odebralam wyników. mial je wziac moj m ale musial zostac wczoraj dluzej w pracy i nie zdazyl do laboratorium. musze czekac do poniedzialku. wtedy wybieram sie tez do endokrynologa.
zyzce wzystkim lipcóweczkom milego sobotniego popołudnia.
 
Witam się sobotnio ;)
Asiu, 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba coś w powietrzu wisi, bo ja tez nie mogę dogadać się dziś z M.
teraz mam chwile ciszy, bo moje towarzystwo bawi się na balu dla dzieci :) w klubie garnizonowym
 
witam mamuski:-):-)
pralke kupilam:-D:-D:-D:-D ale bedzie dopiero w piatek...:-:)-( a na zakupach bylam z rodzicami:sorry::sorry: tata mi wybieral wiec dobra bedzie chyba:-D:-D
jak pralka przyjedzie to sobie fotke strele i dam na forum hehe:tak::tak::tak:

troche mi sie humor poprawil:happy2:
a w poniedzialek po ciuszki jade wiec jeszcze fajniej bedzie:-p:-p
no to ja zmykam do pracy... a wygladam dzisiaj jak krowka:sorry2::sorry2: skora z twarzy calymi platami odchodzi:dry::dry: jeszcze spuchnieta jestem ale lepiej niz wczoraj:sorry2::sorry2:
a co do listy "jaki powien byc" to zostawiam mojemu w kuchni na garnku z obiadem, miejsce gdzie na peweno zauwazy, wiec moze i przeczyta:-D:-D
milej soboty dziewuszki, nie dajcie sie :tak:;-):tak:;-):tak:;-):-):-):-)
 
Zasiadłam po obiadku nadrobić resztę zaległości. Dziś zaszalałam i zrobiłam na obiad zapiekanki. Chodziły za mną od dawna;-).

Widzę, że temat samochodowy na tapecie. My mamy jeden samochód i generalnie jeździ nim mąż, ja sporadycznie. Mąż zawsze mówi, że dobrze jeżdżę, więc luzik;-). Prawko zrobiłam w wieku 17 lat, wtedy jeszcze można było. Jak urodzi się dzidzia to będziemy kupować drugi samochód dla mnie. Bez tego byłoby mi ciężko.
Co do spodni ja jeszcze póki co w normalnych chodzę.

E-mamo u mnie nie jest tak źle z koncentracją, na szczęście. Jakoś robota idzie;-).
Wyniki będą dopiero w poniedziałek. A ty nie jesteś teraz pod opieką endokrynologa. Ja tak i mam zalecenie, żeby badać tsh i ft4 co 5 tygodni.

Dosia to poszalałaś z zupą. Jaka była reakcja męża??


Ja pierwszy poród miałam łatwy, wiem już co i jak, w sumie się nie boję. No, ale ja rodziłam tylko 3h. Ktoś mi powiedział, że drugi poród idzie szybciej, więc się śmieję, że mogę tym razem nie zdążyć na porodówkę;-).


AsiaJan najlepsze życzenia urodzinowe.

Anika mam dokładnie to samo, rzeczy typu GPS mąż kupuje w tajemnicy przed mną, bo wie, że się wkurzam. A że ja się takimi rzeczami nie interesuję, to się nawet często nie kapuję, że coś kupił:dry:.
Tekst super, podeślę mężowi:-).

Mamo Helenki słodka córeczka.
 
Sam no cóz. mezus sprobowal zupke i wyciagnał sobie z lodówki kotleta który zostal z obiadu poprzedniego dnia. i było po zupce...
 
reklama
Witam się i ja w sobotę:-)
AsiaJan wszystkiego naj, naj, naj:-) no i oczywiscie zdrowego bobaska i szybkiego powrotu mężusia:-)

Mamo Helenki
prześliczna córcia, też bym taką chciała, może się uda;-)

to chyba jakaś plaga, bo ja też ostatnio z M najlepiej nie żyję, nawet nie chodzi o to, że się kłócimy, ale on czasem zapomina, że jestem w ciąży:-( niby się stara, ale tak od niechcenia:-( nawet naczyń mu sie nie chce myć, jak wraca to obiadek i drzemka:-( jak chce iść do sklepu dla dziedziaczkow się rozejżeć, to czeka na zewnatrz, nawet się nie zainteresuje, ostatnio mu zrobilam cała listę wyrzutow, dziś jest na dyżurze, ale rano jak wychodził to powiedział, że mam racje i sie poprawi, oby, bo inaczej na prawdę będą ciche dni, a on tego nie znosi, ja za to jestem uparta:-p Anika chyba mu Twoja listę wydrukuję;-)

a tak na marginesie, wczoraj pisałam, że mam 2 koleżanki w ciąży w najbliższym gronir, a więc wczoraj sie okazało, że i czwrat do nas dołaczyla, mamy paczkę 5 par (czasem 6) i 4 z tych par są zaciążaone terminy od marca do wrzesnia 2009, nieźle co:-):-):-) prawdziwy baby boom;-)
 
Do góry