reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Hej dziewczyny
Nie wypowiadam się na temat mojego samopoczucia w weekend i dziś bo brak słów...
Anyżówka ja chodzę prywatnie do lekarza i muszę za badania płacić...
Anetka trzymam kciuki oczywiście i zdaj relację koniecznie
kinga może właśnie odstaw oliwkę może przejdzie samo
betinka i jak tam pasztet? podpasował?
 
reklama
Witam. U mnie weekend pod znakiem rodzinnych spotkań i atrakcji dla dzieci. W sumie w ogóle nie odpoczęłam. Dalej mam problemy z zasypianiem. Wczoraj próbowałam w dzień się położyć, po pół godzinie kręcenia się stwierdziłam, że nie zasnę i wstałam:dry:.

Anyżóka ja chodzę prywatnie do endokrynologa i też płacę za badanie. Chyba to jest tak, że prywatni lekarze nie mają umowy na bezpłatne badania laboratoryjne.

Co do spodni to ja się jeszcze dopinam. Za to zaczęły mi się rozchodzić poły marynarek na brzuchu.

Olusia66 też tak miewam. W sobotę poryczałam się na jakimś kiepskim filmie:szok:.

Dziewczyny jak u was z informowaniem rodzinki o ciąży. U mnie już wszyscy wiedzą. Dzisiaj zbieram się od rana, żeby powiedzieć szefowi, ale jakoś się nie składa. Czaję się jak głupia:zawstydzona/y:.
 
Witam wszystkie lipcóweczki po weekendzie :-).

Sylwia.m
- brzusio naprawdę pokaźny :tak:. Mój tak jak pisałam jakiś czas temu, wieczorkiem jest większy a rano prawie go nie ma. Mam nadzieję, ze po świętach będzie już nieco większy ;-). W spodnie materiałowe generalnie wchodzę bez większych problemów (tak do godziny 15-16). Potem, jak już jestem w domku pozostają dresowe ;-). Jeansy już jakiś czas temu odstawiłam, bo zaczęły mnie uwierać no i guzik się nie dopinał.

goteczka
- super, ze Twoje maleństwo już takie duże :-). Zaskoczyłaś mnie tym, ze lekarz już dostrzegł płeć dziecka :szok:. No i filmiku zazdroszczę, ja mam tylko zdjęcie, w które często się wpatruję ;-).

calla - ja też, tak jak dziewczyny uważam, ze nie możemy dać się zwariować. Myślę, że ta maść nie zaszkodzi Twojej dzidzi.

Kasia_P'85 - mnie też pobolewają plecy tak w dolnej części. Wczoraj wzięłam się za wnikliwe sprzątanie i później ciężko mi było się wyprostować :baffled:. Chyba nieco przesadziłam.

Pozdrowienia dla nowych mamuś :-).
 
cześć dziewczyny.
Dawno sie nie odzywałam, ale chyba czasem tak jest że brak wenny:baffled:
U mnie mdłości na ścisłej czołówce, ale ciesze sie bo wiem ze wszytsko dobrze, nasze cudo rośnie i też na pęcherz mogę narzekać bo rano bardzo mnie pobolewa jak jest pełen,ale w czasie dnia gdy często oddaje mocz jest ok.
Magda jaki śliczny brzusio, piękny, u mnie raczej nie widać, chodź wypieło mi troszke brzuch ale to chyba z przejadania sie.Chodź dużo nie jem, apetytu jakos nie mam, ale zmuszam sie bo wiem ze to dla dobra dzidzi.
W Weekend też odwiedziłam rodzinke i mamusia zapakowałą mi kapuste kiszoną, nic nie wie jeszcze o ciązy, ale bardzo sie ucieszyłam z tej kapustki:-)
U mnie dalej nikt nie wie prócz męża, chciałam powiedziec w Wigilię ale to dopiero bedzie 10 tydz i sie chyba jeszcze wstrzymie, i powiem gdy minie ten I trymestr.
Miłego dnia przyszłe mamusie:-)
 
Dzięki za wypowiedzi w kwestii odpłatności za badania. Mój lekarz pracuje także w szpitalu, stąd myślałam, ze może mi dać skierowanie na badania refundowane nieodpłatne. Muszę go o to w takim razie wprost zapytać.
Co do kręgosłupa, to mój lekarz powiedział, ze u kobiet z tyłozgięciem macicy /czyli takich jak ja/ - w przypadku bólu kręgosłupa, powinno się poleżeć na brzuchu. Ale tylko do końca 3 miesiąca! To dlatego, żeby powiększona macica przesunęła się do przodu i nie uciskała. Lekarz ten jest ordynatorem w szpitalu na Kopernika w Krakowie, więc myślę, że można mu wierzyć.
 
Magduska pasztecik pierwsza klasa:tak:

powiem Wam,ze teraz praktycznie nie mam zadnych objawow,biust juz nie boli,mdlosci nie ma,zostaly tylko zachcianki i te nieszczesne nie dopinajace sie spodnie:-)
 
U mnie też mdłości, żadnych zachcianek..od początku ciąży schudłam ponad pół kilo, to niby nie dużo. Brzuszek może odrobinę zaokrąglony, ale nie wiele..Fajnie macie dziewczyny, że już wam widać brzusie, ja też już chciałabym mieć większy:))
Miałam już dwa usg, a trzecie dopiero w styczniu, na koniec 1 trymestru. Już nie mogę się doczekać. Teraz w czwartek idę do lekarza tylko po zwolnienie, ale spytam go czy może sprawdzić czy nadal wszystko ok, strasznie się boję..

Pozdrawiam
 
Uff, rozmowa z kierownikiem za mną. Niby wiedziałam, że mój szef to spoko facet, ale stracha miała jak zareaguje. Okazuje się, że nie potrzebie. Cieszę się, że mam to już za sobą:-).
 
Sam to super, że z szefem poszło tak łatwo i masz już to za sobą:-)

Pisałyście wcześniej o tym że wzruszacie się na filmach. Teraz ja właśnie uczę sie kolejnych kołysanek dla mojego Marcelka i na tapecie akurat jest "dla okruszka". Słucham, śpiewam i łzy lecą mi jak grochy bo taka ładna:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z pracą przy komputerze. Wiem, że przepisy mówią o 4h dziennie, ale czy jest to na wniosek pracownicy, czy automatycznie dotyczy wszystkich. Ja pracuję na komputerze i nie wyobrażam sobie co miałabym robić przez 4 pozostałe godziny. Gapić się w ścianę:baffled:.
 
Do góry