reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej, wydaje mi się że nie ma co popadać w skrajności. Na co dzień też się stykamy z różnymi świństwami, wdychamy spaliny, myjemy naczynia, zjadamy masę chemii w żywności, nie da się uniknąć tego typu substancji. A poza tym, skóra na dłoniach jest dość gruba :-)
 
reklama
Hey :-) Ja również myślę, że nic się nie stało :happy: Nie trzeba popadać w panikę... Na codzień spotykamy się pewnie z jeszcze gorszymi rzeczami, o których czasami pewnie nawet nie wiemy...

Co do rozmiarów brzuszków, to mój Mężuś mówi, że już widać. Ja jakoś nie mogę tego dojrzeć, ale w spodnie się już nie dopinałam ;-), więc wczoraj zakupiłam sobie ciążowe :happy:
 
Ja mam do Was dziewczyny pytanie, a właściwie do tych, które chodzą do ginekologa prywatnie. Czy taki lekarz może dać nam skierowanie na badania refundowane przez NFZ, oczywiście na te które są na liście badań refundowanych. Czy Wy tak robicie? Czy Wasi lekarze na to się zgadzają? Bo mój lekarz zlecił mi mnóstwo badań, jeszcze przed ciążą i za każdym razem mówił mi, ze one nie są refundowane.
 
Ja chodze prywatnie i za wszystkie badania placilam.


Sylwia.m ale masz wielgasny brzusio.Gratuluje.Ja sie juz nie dopinam ,chodze w dresie.Jutro musze wybrac sie na zakupy spodniowe.
 
Ja się już dawno nie dopinam w swoje spodnie ale ciążowych jeszcze nie noszę. Ale po mnie podobno też już widać;-). Za to strasznie boli mnie kręgosłup i to tak nisko czy to możliwe że to od ciąży czy to po prostu mnie przewiało???
 
Calla ja też uważam, że nie ma powodów do paniki:-) Na pewno masc nie zaszkodziła maleństwu:-)

Anyżówka ja Ci niestety nie pomogę:-( Nie mam możliwości w tym kraju prowadzic ciązy u prywatnego ginekologa:-(

Betiinka ja też już z wiecznie rozpiętym rozporkiem chodzę:-D Dobrze, że mam kurtkę długą więc nie wyglądam jak czubek:-D We wtorek też wybieram sie po ciążowe spodnie ale kurcze wątpię żebym dostała bo jestem strasznie chuda i chociaż brzuszek sie zaookrąglił to pupa ciągle tak samo mała i wszystko pewnie będze na mnie za duże:wściekła/y: Ech, tak źle i tak nie dobrze:-D
Mam dwie pary ciążowych ale są na trzeci trymestr co najmniej:baffled:
 
Cześć dziewczynki! Uff... ale miałam intensywny weekend. Sprzątanie, goście, spacerki no i dziś padłam po południu i spałam 2,5 godziny.
Kasia_P'85 - odczuwam podobny ból, a szczególnie po długim spacerze i sprzątaniu w domku. Niestety jestem pedantką i jak sprzątam to jak nawiedzona:zawstydzona/y: Wiem, że teraz nie powinnam tak intensywnie, mąż sam wyrywa mi odkurzacz, ale ja nie puszczę, bo przecież sama umiem lepiej:baffled:
Gratuluję wszystkim Mamusiom, które widziały swoje brykające maleństwa:tak:Ja jak zobaczyłam to oczywiście się popłakałam, mój mężuś mało co nie zaczął skakać w tym gabinecie ze szczęścia, a potem chodził dumny jak paw, że dziecko już tańczy i szaleje.
A apropos płaczu mam pytanie! Czy również odczuwacie takie zmiany nastrojów jak ja ostatnio. Raz latam po domu, tańczę i śpiewam do muzyki z Mamma Mia, a za chwilkę oglądając bajkę Wall-E ryczę jak mała dziewczynka, a wielkie grochy spływają mi po policzkach:confused:
Czy mi palma bije, czy to normalka???
 
:-)Witajcie!
Skonczyl sie mam nadzieje najgorszy tydzien w tym roku i nie bede musiala sie juz tak denerwowac.

Kochane, ja zawsze lubilam pichcic i gotowac ale w obecnym czasie pozostaje mi tylko pieczenie, bo inne zapachy w kuchni sa dla mnie koszmarne. Poza tym to, ze pieke nie znaczy, ze te wszystkie slodkosci zjadam. jakos nie mam teraz serca do jedzenia, ale to moze tylko tak na poczatku, a potem zaczne palaszowac.

Sylwio, brzuszek piekny:happy: Moj tez nie maly, od jakiegos czasu jeansy nosze ciazowe, z tym ze mam mozliwosc zakupienia najmniejszego rozmiaru i z tego sie bardzo ciesze ( ja dodatkowo do niskich naleze)

Mam do Was pytanie; od tygodnia mam caly brzuch w czerwonych plamach, nie swedzi mnie to ale troche martwi, no chyba, ze to uczulenie na oliwke?
 
Moze odstaw na kilka dni oliwke,wtedy sie przekonasz czy to ona jest przyczyna plam.


Ja wyslalam mojego po pasztet i ogorki kwaszone........mniammm
 
reklama
olivca ja też już widziałam wiele tych kalendarzy ;-) i jezeli chodzi o mnie... na każdym wychodzi mi chłopczyk :-)

Anyżówka z tego co wiem lekarz prywatny nie może dać skierowania na badania refundowane. Moja kolezanka która chodzi do prywatnego płaci za badania. Jej lekarz przyjmuje jednak również w innej klinice w ramach NFZ i jak jest u niego na wizycie (nie prywatnie) wtedy dostaje skierowania na badania bezpłatne.

Olusia66 ja co nigdy na filmach nie płakałam... teraz co chwila sie czymś wzruszam... ostatnio na "detektywach" się poryczałam :baffled: Więc chyba to normalne... wahania nastrojów :happy:

Sylwia piękny brzusio :-)

Ja już guzika w jeansach nie dopinam. W sobotę tak dobrze się sobie przypatrzyłam i brzusio lekko mi się zaokrąglił. Cudnie

Życzę Wam miłego dnia... i proszę trzymajcie kciuki... dzisiaj mam pierwsze usg... cholernie się denerwuje :-(
 
Do góry