reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
No według tej tabelki to jest 34 dzień od okresu i 20 od poczęcia, norma to 1,940-4,980 a ja mam 833.9...:no:
Zrob jeszcze jedno badanie jesli bedzie przyrastac to ok. U mnie wysłano mnie na zabieg bo niby bylo puste jajo płodowe, a sie okazało ze ciąza jest o 2tyg młodsza :-)
 
My z mężem zaczęliśmy się starać we wrześniu, ale na spokojnie bez pośpiechu i ciśnienia.
W październiku pojechaliśmy w podróż poślubną i już z Turcji wróciliśmy w trójkę:-)
Sam ja wizytę mam dopiero 18.12 więc 10 dni później od Ciebie.
 
Chodzi o to, że wczoraj wieczorem zadzwonił mój ginekolog i powiedział, że beta jest trochę niska, ale że mieści się w normie. Wynik miałam 833,9.Ja dziś sprawdzam wyniki badań przez Internet i normy przy moim badaniu napisali takie: 3 tydzień ciąży: 5.8 - 71.2 ; 4 tydzień ciąży: 9.5 - 750; 5 tydzień ciąży: 217 - 7138; 6 tydzień ciąży: 158 - 31795 7...Mi się wydaje, że nawet jakby zaczął się już 5 ( chociaż według mnie jeszcze sie nie zaczął) to i tak norma jest od 217...Tylko nie wiem dlaczego dzwonił, tylko mnie przestraszył...
 
Apropo młodszych ciąży niż się spodziewamy - tak się zastanawiam dlaczego tak się dzieje...czyżby późniejszy termin samego zapłodnienia? Czy to możliwe?
 
reklama
Do góry