reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dzień Dobry:-):-)

U mnie zdecydowanie występują mdłości poranne:baffled::baffled: Rano zdycham a wieczorem jak ręką odjął:sorry:

Betiinka sliczna Twoja Kropka:-D:-D:-D
 
reklama
Witam już piątkowo,
ja dzisiaj nadal walczę z mdłościami, ale jakoś idzie mi ta nierówna walka.
Wczoraj byłam na USG i widziałam moje szczęscie. Ma 13,4 mm. koleja wizyta 18.12.
Jednak idę w poniedziałek do innego lekarza prywatnie i zobaczymy czy będzie bardziej wylewny niż mój obecny gin.
Potwierdził tylko że można w ramach rozsądku korzystać z życia:-)
 
Dzień dobry!

Znalazl znalazl znalazl fasolke:tak:

Ma 10 mm serduszka jeszcze nie widac.Mam jednak za nisko osadzona macice,wiec musze sie oszczedzac.
A to moja Kropka :-D

Beitinka gratuluje pięknej dzidzi- oszczędzaj się.

WITAJCIE.
Ledwo co ja miałam termin na lipiec 2008, a tu juz 2009 jest. Strasznie wam GRATULUJE !!! Niedługo i wy będziecie się cieszyć swoimi pociechami.Moja olcia własnie siedzi sobie ze mną przed komputerem, ale coś marudzi, bo zaraz jej pora kąpania.
JESZCZE RAZ WAM GRATULUJE !!!

Dziękujemy Mamusisynusia :-)

Witam Wszystkich serdecznie :-)
Mam na imie Edyta:-)
Chcialabym zapytac czy mozna dolaczyc do Waszego grona :-p
To pierwsza moja ciaza wyczekiwana od prawie 6 lat .I byloby mi milo przejsc przez tych dziewiec miesiecy w waszym gronie.:-)

Witaj Edytko i zapraszamy nie tylko na te 9 miesięcy, ale i na kolejne lata życia naszych pociech, w których mam nadzieję będziemy się chwalić postępami naszych pociech.
Wczoraj byłam na USG i widziałam moje szczęscie. Ma 13,4 mm. koleja wizyta 18.12.
13,4 mm to już spore Szczęście :-) a z każdym dniem będzie go więcej.

Sam Twoja mama musi chyba mieć jakiś poważny powód, że tak mówi o dzieciach, ale chyba nie żałuje?

Kaśka szczerze to nie rozumiem reakcji Twoich teściów. Nie rozumiem jak ktoś może wyrażać takie emocje widząc, że Wy jesteście szczęśliwi z poczęcia. To jest przecież Wasza decyzja i Wasza radość. Nie znam dokładnie Waszej sytuacji i relacji, ale jaka by nie była widząc Waszą radość nie powinni jej psuć. Takie jest moje zdanie.
 
Dziewczyny, w poprzednij ciąży na mdłości pomagały mi krakersy. takie zwykłe, słone.
Teraz jeszcze za nie sie nie brałam, bo na razie pomaga mi gorzka herbata :tak:
 
Sylwia.m a u mnie odwrotnie, mdłości nasilają się wieczorem. W sumie to dobrze, wolę "zdychać" na kanapie w domu, niż w pracy;-).

Effcia super, że u Ciebie wszystko dobrze. Jeśli nie zmienisz lekarza, to 8.12 będzie się działo na forum. Już trzy mamy tego dnia wizytę;-).

Impresja Wiosenna moja mama nie żałuję, ale zawsze wyrzuca sobie, że nie stać jej było na większą pomoc finansową dla dzieci, jak wychodziły z domu. Mówi, że jakby miała jedno dziecko to mogłaby mu np. kupić mieszkanie. Ja jej powtarzam, że pieniądze to nie wszystko i nie zamieniłabym rodzeństwa na żadne mieszkanie.

Andaf wypróbuje w weeknd krakersy;-).
 
Witam Was!
Ja też nie bardzo rozumiem reakcje teściów, ale cóż tak bywa. Myślę, że to z czasem przejdzie. Są daleko, więc na co dzień tego nie widzę. Teściowa ogólnie jest ok, tak jak pisałam mam nadzieję, że płakała ze szczęścia, ale nie potrafiła nic powiedzieć...:-(
A u mnie jakoś dziś niepokojąco lepiej. Mniej mnie mdli i przez to się denerwuję.
Za to noc miałam upojną.O około 23.00 już przyszedł do naszego łóżka Jacek, bo coś złego mu się śni. O trzeciej się obudziłam i nie mogłam zasnąć, a o 3.30 Janka złapał kaszel, przeszło dopiero około 5.00. Oczywiście nadal nie mogłam usnąć. Jak usnęłam około 6, to 6.30 zadzwonił budzik. I takie to uroki macieżyństwa, spaliśmy we czwórkę na jednym łóżku, oni trzej chrapali, a ja...:-(
 
Dziewczyny, mam do was pytanie. Wczoraj rano robiłam sobie badania, między innymi beta HCG i progesteron.Wynik beta HCG to 833,9 U/L, a progesteronu 71.5 nmol/l. Okres miałam 10.10, a kochaliśmy się 25-29.10. Jak na taki wiek ciąży są to prawidłowe wyniki? Pomóżcie, bo jestem cała w nerwach.
 
Witam
Nieśmiało zaglądam do was jestem już po pierwszym usg i lekarz stwierdził malutką ciążę ale jestem też po poronieniu wiec jestem strasznie ostrożna, mam już synka :)
pozdrawiam :)
 
Magduska, ja jadę w drugim tygodniu grudnia, to będzie 10 tc, więc już coraz bliżej upragnionego 12 tc :-).
Juz nie mogę się doczekać momentu kiedy będę mogła wszem i wobec pochwalić się moją Kruszynką :-)
24.11 idę do innego lekarza, podobno lepszego od tego co wczoraj, chociaż na mojej mamie moja wczorajsza relacja nie zrobiła wrażenia... Mam nadzieję, że tego 24go będę mogła zobaczyć moje Maleństwo, to będzie początek 8tc więc mam nadzieję że zobaczę serduszko :-)

Dziewczyny, mam do Was pytanie - czy do Waszych mężów/partnerów dotarło już, że będą tatusiami? Pytam, bo mój jak mu mówię, że ze mną trzeba teraz delikatnie to mówi, że przecież tam w środku nic nie ma...:baffled: Mam wrażenie, że to wszystko dzieje się jakby poza nim, mimo że bardzo chcial tego dziecka i to on musiał mnie namawiać przez ostatnie 1,5 roku... Mam nadzieję, że trochę to się zmieni jak zobaczy dzidzię na monitorze, chociaż z tym też nie wiem jak będzie bo on na wszelkich lekarzy reaguje wysypką więc nie jestem pewna czy odważy się wejśc ze mną do gabinetu... O porodzie wolę w ogóle narazie nie myśleć...
 
reklama
Mój się bardzo cieszy, bardziej chyba niż na 1 dziecko ale jak sam powiedział teraz już wie co go czeka :-)
szafirek witamy :);-)
 
Do góry