reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Ale tu spokojnie....Hmmmm....
Mój organizm śpi w tej ciąży. Miałam dosłownie jeden kiepski poranek ale było mi tylko niedobrze. Zadnych innych objawów. No dobra, chodze siusiu w częstotliwości ekspresowej ;-)
 
reklama
Witam wieczorowo,
mnie jak narazie nic nie pełnego męczy, żadnych dolegliwości. Może jedynie uczucie żołądka. Na początku miałam wrażenie "ciągnięcia" w podbrzuszu, ale już przeszło.
Jutro zmykam odpoczywać na weekend a w czwartek do lekarza. Może coś nam pokarze.
Dziewczyny czy będziecie ćwiczyć albo uprawiać jakiś sport w ciąży??
Ewcia
 
Jeżeli o mnie chodzi to na pewno nie.... :zawstydzona/y:(Ale bardziej ze względu na strach niż cokolwiek innego) Spacery, zdrowe odżywianie jak najbardziej tak. No chyba, że zalecenia lekarskie będą inne to sie dostosuję ;-)
 
Gratuluje wszystkim lipcowym mamusią! Życzę spokojnego przejścia tych cudownych dziewieciu miesięcy oraz szybkiego i bezbolesnego porodu!:-)
Tego zyczy Wam:
Ania, Mamusia Wrześniowa 2008:-)
 
Ja również gratuluję wszystkim Lipcowym mamusiom :-) I życzę spokojnych 9 miesięcy, oraz szybkiego porodu, bez bólu ;-). Mam sentyment do tego miesiąca, bo i ja urodziłam się w lipcu, i mam córcię z lipca 2008 :-)
 
no wiec...
najpierw robisz suwaczek na jakiejs stronce:)
potem tam podaja ci linki jakie trzeba wkleic na stronce,
kopijujesz ten pierwszy link bodajze a potem:
wchodzisz w ustawienia na forum i klikasz w edytuj sygnature:)
i pojawi sie okienko podobne do tego jak piszesz odpowiedz na forum.
i w to okienko wklejasz ten link i potem zatwierdzasz:D
ja tak zrobilam i mam:)
powodzenia:)):):)
 
reklama
Do góry