reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Kames czego chciał szef??

Mojego podpisu na liście płac za październik, a pieniędzy nie ma zamiaru mi wypłacić, bo uważa że nie zasłużyłam bo byłam na zwolnieniu bez przyczyny (on nadal uważa że nie byłam w ciąży we wrześniu).

Alicja - hmmm wszystko możliwe, aczkolwiek to troszkę za wcześnie
 
reklama
czesc to może ja bedę pierwsza - pierwsze USG mojego Maleństwa - zrobione w dzień @ - na tym zdjęciu widać na takim ciemniejszym tle 2 czarne punkciki - to krzyżykami zaznaczona fasolka, która miała wówczas 3mm. Na podstawie wielkości lekarz stwierdził ze to 3/4 tydzień ciązy ale wg moich "danych" to był juz koniec 5 tygodnia.
A serduszko to powinno być widać w 6 tygodniu po poczęciu (8tydz ciąży) - tak wg baby boom - ciaza tydzień po tygodniu:
"Twoje dziecko
Zarodek ma długość ok. 15 mm i przy badaniu ultrasonograficznym (USG) można zaobserwować jego bijące serce. Już na tym etapie rozwoju dziecka zaobserwowano jego spontaniczne ruchy, które za kilka lub kilkanaście tygodni poczujesz również i Ty. Powstają zawiązki zębów, barwnik w zawiązku oka oraz zawiązki palców dłoni i stóp. Wątroba wytwarza komórki krwionośne. "

Ja tez juz nie moge sie doczekac kolejnego USG zeby zobaczyć to maleńkie serduszko pozdrawiam wszystkie Mamusie:)
 

Załączniki

  • foto 012.jpg
    foto 012.jpg
    179,8 KB · Wyświetleń: 71
Ja już jestem po pierwszej wizycie, zarodek dopiero się zagnieżdża,
kolejna wizyta w polowie grudnia :)
 
Nie mam pojącia, ja w pierwszym trymestrze mam zakazany nawet sex :sad:

w poprzedniej ciąży takich zakazów nie miałam :surprised:
 
Dzień dobry,ale tu dzisiaj spokojnie.
Ale macie fajnie z tymi usg,ja dowiem się dopiero w poniedziałek kiedy zobaczę moje serduszko,ale przewiduję że nie wcześniej niż w styczniu.
Samopoczucie nadal fatalne ehh byle do drugiego trymestru.
 
reklama
Witam, się i ja z Wami oczekującymi na dziecko w lipcu.
Mam 25 lat i to nasze pierwsze dziecko.
Do lekarza wybieram sie 13.11 i mam nadzieję że już zobaczę maluszka i usłyszę.
Wg kalkulatorów termin wypada na 7/7/2009.
Pozdrowienia znad morza:)
 
Do góry