reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Effcia witam :) ja mam 1-szą wizyte 12.XI, a termin mam na 12.07
Kames widzę, że sobota podobnie na nas działa, tez dzisiaj swiruje, bo nie mam praktycznie rzadnych dolegliwosci :(
 
Witam Dziewczyny:happy2:

Chciałabym sie dołączyć do szczęśliwych posiadaczy 2 kreseczek na testach :-) Wg. wszelkich kalkulatorów internet. szczęśliwy dzień to 10.07.2009r.
Mam nadzieję, że tym razem wszystko się juz dobrze ułoży i dobre duszki będą czuwać nade mną.

Pozdrawiam
 
Kames, nie wiem czy to Cię pocieszy czy nie, ale ja też praktycznie nie mam żadnych dolegliwości. Czasami wieczorem (jak już jestem zmęczona to boli mnie brzuch jak na @ i nieraz ciągnie mnie coś w pępku a poza tym...całkiem normalne samopoczucie)
 
Witam wszystkich, nowe lipcóweczki również :tak::-)
Idę jutro do lekarz i już nie mogę się doczekać, usg to na pewno nie będzie bo nie idę prywatnie. Na prywatną wizytę umówiłam się 21.11 więc na pewno będzie usg na którym zobaczę swoje maleństwo :-D.
 
ehhh... dzisiaj trochę lepiej z dolegliwościami - troszkę pobolewają jajniki więc troszkę się uspokoiłam...
jutro na pierwsze usg:)

Mam do Was tylko pytanie, macie upławy cały czas czy może jakieś przerwy dniowe?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Kames ja chyba przez tydzień czasu miałam upławy. Do tego jeszcze wieczorami bóle podbrzusza, czułam się jak przed @. Teraz wszystko zniknęło....
 
reklama
ja uplawy mialam takie najbardziej widoczne jeszcze chwile przed @ a teraz tylko uczucie wilgotnosci i wydzielina sie pojawia ale ze tak sie wyraze... spokojniej:)
a dolegliwosci:)
w piatek narobilam szumu bo myslalam ze mnie wyrostek boli:):)
a to tylko jajniczek:D
mam pytanie:)
mecza ktoras juz mdlosci?? a jak z wymiotami??:):)

witam nowe przyszleee:D:-);-):-D
 
Do góry