reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Zmykam spać moje miłe panie. Ja dziś po zajęciach w szkole rodzenia. Obejrzałam ofertę lidla na przyszły tydzień- będzie sporo dziecięcych rzeczy:tak:
Życzę wszystkim spokojnej nocki.
 
no a ja tradycyjnie wiodę nocne życie :-)
ostatnio normą dla mnie jest sen od północy do 2.40-2.50 później zaliczam powtórki programów na TVN i nieraz udaje mi się jeszcze trochę przysnąć nad ranem
sama nie wiem jak ja funkcjonuję bo w dzień mało zdarza mi się podsypiać. Tym bardziej teraz kiedy .... wystartowała nasza budowa i latam jak głupia z aparatem fotograficznym dokumentując każdy postęp budowlany. Czy w brzuchu rośnie mi mały Bob Budowniczy??? hmmmm....
 
dziendoberek;-)
goteczka tez tak mam:-( spie do okolo 1, potem klade sie o 4:-( i od 6 juz jestem na nogach znowu, moj wlasnie do pracy pojechal, wiec mmoze znowu sie poloze:dry:
ale i tak pewnie nie zasne:baffled::baffled:
a u nas leje jak cholercia teraz, i burza sie szykuje:szok::szok:
 
Elo

Widzę że problemy ze spaniem na tapecie, jak się obudzę na siku to potem dwie godziny lawiruję żeby zasnąć po czym znowu budzę się na siku :-D a ok 6.30 wstaje Tymek więc rano nie jestem wzorem do naśladowania, mam wisielczy humor zazwyczaj ;-)
 
cześć :-)
ja odpukać nie narzekam na spanie - ok 1 w nocy tabsy i siusiu a potem śpię do mniej więcej 7.30, 8.00 budzę się bo albo mi ręce drętwieją, albo mam już pęcherz pełny...

goteczka bieganie z aparatem po budowie to bardzo zdrowy objaw... jeśli mogę coś zasugerować to zróbcie dokładne zdjęcia po położeniu elektryki a przed tynkowaniem... moi rodzice tego nie zrobili i teraz każde wbicie gwoździa to ruletka ;-) my mamy zrobioną taką dokumentację i przynajmniej wiadomo gdzie co idzie :-)
 
Witam się.;-);-);-)
ja się dzisiaj jakoś wyjątkowo wyspałam, :-)przespać bez przerwy 6 godzin to u mnie naprawdę niezłe osiągnięcie,nawet mnie pęcherz nie męczył.:happy2::happy2:ale dzień nie zapowiada się już tak cudownie - czeka mnie dziś trochę biegania po urzędach a tego niestety nie lubie, ale im wcześniej to załatwię tym szybciej będę miała to z głowy.
milgak poród faktycznie szybko ci poszedł.przynajmniej wiele się nie namęczyłaś. ja tylko teraz życzę małej dużo siły i zdrówka, a tobie życzę abyś jak najszybciej mogła zabrać malutką do domku.
miłedo dnia życzę
 
Witam Was dziewczyny do 2 dniach nieobecności

Przed wczoraj zasuwałam i sprzątałam, bo musiałam opróżnić półki na ciuszki dzidzi,a wczoraj dla odmiany spałam i leniuchowałam do 14 z minutami... a potem to szybko szykowałam obiad i do szkoły rodzenia jechałam

Milgak życzę zdrówka dla Hani i trzymam za Was kciuki. Moze lepiej by było urodzić w terminie,ale z drugiej strony fajnie,ze juz masz ją przy sobie.

Własnie zdjadłam śniadanko i muszę pomyśleć co mam dzis do zrobienia

buziaki dla wszystkich i zyczę tak wspaniałej pogody jak u nas
 
Witam :-) Oj ja dzis c.d. remontu garderoby... wczoraj wlaczylam 10pralek ze swoimi ciuchami, bo chce wszystkie wyprac, ale nie pomyslalam ,ze nie bede miala miejsca ,zeby to wszystko rozwiesic hehe :-) Madry Polak po szkodzie :-) Rozpedzilam sie... Dzis prania c.d. Wczoraj te zprzegielam z dzwiganiem i brzusio znow zaczal bolec. Naprawde ja czasem zapominam,ze jestemw ciazy :-) Pozniej jade na USG kontrolne i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Ze mimo malutkiego brzuszka Lenka rosnie prawidlowo.GOTECZKO - ja zaluje,ze nie robilam fotek , bo maila bym pamiatke i dowod ,ze ze starego warsztatu tez mozna zrobic super mieszkanie :-) Cykaj jak najwiecej fotek!!!! :-) A co do spania to ja juz zakonczylam swoj okres bezsennych nocy i teraz zasypiam jak dziecko
 
reklama
Witam...

Stopi czekamy na wiesci... co tam u Lenki slychac;-) i uwazaj na siebie... ja tez pranie wielkie robilam i teraz prasowanie mnie czeka, ale przez te upaly jak sobie pomysle ze mam stac przy zelazku to mnie skreca...
Goteczko rob zdjecia, to naprawde fajna pamiatka... my tak pstrykalismy fotki na dzialce przy porzadkach i obcinaniu drzewek na wiosne, zeby potem wiedziec ile pracy tam wnieslismy...

ja ze spaniem nie mam problemow, gorzej z zasnieciem...wczoraj poszlam spac o 1, ale tez dlatego ze ubzduralam sobie ugotowac buraczki na dzisiejszy obiad i nie chcialy sie szybko zrobic...
 
Do góry