reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

MIGLAK - nie no wiesz, powiem tak skzoda ze mała sie urodziła tak szybko ale z drugiej strony dobrze ze jest wsyztsko ok i mozesz nam opsiac jak to wyglada :] JA jestem pod wrazeniem tego jak sobie dzielnie dałas rade, ze Hania juz praktycnzie smaodzielna, i ze mąż taki dizelny :]
 
reklama
Miglak, faktycznie trochę otuchy dodałaś, jest do przeżycia:tak:, myślałam że te parcie najbardziej boli. Wzruszyłam się czytając, jak już ktoś z lipca urodził to naprawdę wydaje się to takie bliskie.

Ostatnio w ogóle coś więcej płacze:baffled:, rano to miałam deprechę, bo zmywarka jednak się popsuła, a dziś zauważyłam, że urząd skarbowy mi zwrócił na początku maja kasę za mandat i spanikowałam, że mi komornika naślą, bo może coś źle z przelewem było, a było 7 dni, ale na szczęście okazało się, że potrącą kasę ze zwrotu podatku:happy2:
W końcu wyszło słoneczko i jest tak cieplutko:-) wspaniale, aż poszłam ogródek poplewić i mnie komary pocięły:wściekła/y: chyba pierwszy raz w tym roku, ale i tak jest miło:-)
 
Valija powód bliżej nieokreślony. Miałam robiony posiew i nic nie wyszło. Podejrzewali, że to wina dość silnej infekcji, którą miałam po świętach wielkanocnych. Była podła i nie chciała przejść. Nikt nic innego nie mówił, więc szczerze mówiąc nie wiem na pewno. Pewnie się dowiem czegoś jak dostanę wypis małej ze szpitala.
 
cześć..moje dziecie ma własnie megaczkawke...cały brzuch mi podskakuje. Tez tak macie, ze jak cos zjecie to po chwili ono ma czkawke?Mój I syn ciagle miał czkawke w brzuszku a po narodzinach min 5 razy dziennie...ciekawe jak bedzie teraz.
Dzis po raz pierwszy upomniałam sie o swoje prawa jako ciężarna. Właśnie turlałam sie do kasy dla inwalidów i ciężarnych kiedy jakis facet prawie biegiem slalomem ominął mnie mało nie tratując wepchnął się przęd męża który stał juz przy taśmie i ustawił się przed nami. Dopchnęła sie jeszcze jego żona ze swoim koszykiem. Nawet mój zwykle spokojny mąż się oburzył. Wyparowałam że nie wygląda na ciężarną. Więc jego żona powiedziała że ma I gr inwalidzką. Kasjerka która ten wyścig widziała poprosiła o okazanie legitymacji inwalidzkiej no i faktycznie miał. Nieomieszkałam jednak skwitować tego, że gdyby każdy inwalida tak szybko biegał to nie mieli by na co narzekać.
Może i grupe miał, ale kultury za grosz...ufff..ulzyłam sobie
 
BEATKO- ja ostatnio za czesto nie bywalam na forum i nawet nie wiem co sie z Toba kochana dzialo?? Ale widze , ze juz lepiej i oby tak dalej!! Trzymam kciuki za Ciebie i Roxanke. :-) MILGAK - porod naprawde ekspresowy i ogromne poklony w Wasza strone ,ze udalo Wam sie wszytsko dla Malej przygotowac w tak szybkim czasie!! Trzymajcie sie dzielnie i informuj nas jak corcia sie miewa :-) :-)
 
Milgak gratuluje tak ekspresowego porodu, ale najwazniejsze ze z mala Hania wszystko ok. ucałuj ja mocno od lipcowych e-cioci....:-) :-) :-)
 
Ja właśnie mam zamiar oglądać Zagadki Miami. Także spadam i życzę Lipcówką spokojnej nocki i słodkich snów. Do jutra.
 
ASIA na jakim kanale ogladasz Zagadki Miami, bo ja kurcze cos nie moge trafic:-( W niedziele na Polsacie juz sa Zagadki NY, a na AXN o 22ej cos tez nie ma Zagadek Miami :-(
 
reklama
Dziś zdążysz na jeszcze jeden odcinek, bo są dwa po rząd a kończy się właśnie pierwszy. Kochana na POLSACIE zwykłym lecą we wtorki. Spadam już serio, serio.
 
Do góry