reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

no ogólnie chyba można ale raczej nie w gorącej wodzie. Nie wiem sama... mnie na to uczulała i z tego co wiem, to przed porodem można się wykąpać w gorącej wodzie bo chyba skurcze wywołuje czy przyspiesza?! - może niech bardziej doświadczone mamy się wypowiedzą.
ogólnie to chyba nie jest jakiś wymysł bo przed chwilą wrzuciłam hasło w googla i znalazłam min taką dyskusję: http://www.naobcasach.pl/forum/printview.php?t=3829&start=0&sid=f087422cdea2c9ff4b64296c1e52d4ac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaaaa... i zapomnialam sie pochwalic!! Dzisiaj w nocy wyszlam jak zawsze za potrzeba i jak sie kladlam to po raz pierwszy poczulam dosyc mocne pukniecie w brzuszku!!:-)

Gratuluje, to wspaniałe uczucie :-)

czesc dziewczyny ja dzisiaj bardzo kruciutko witam sie z wami i zmykam nie mam sily na nic , strasznie sie czuje:-(
cala noc zygalam tak mocno ze dzisiaj mnie miesnie brzucha bola a dzisiaj do tego dostslsm rozwolnienia -grypa zoladkowa nawet nie wychodze z lozka tylko co do lazienki co 5 min poraszka:no::no:

współczucia, ja też w tej ciąży często przerabiam rozstroje żołądka - zazwyczaj idzie dołem ale i mdłości mimo prawie 6 miesiąca potrafią o sobie przypomnieć. Musisz dużo pić, poszukaj czegoś na wzór gastrolitu, lacidofil itp - dziewczyny mi ostatnio poradziły i pomogło!

Narobiłam kotletów i już prawie miałam gotować makaron do spagetti a Dawid zadzwonił, że dziś nie przyjeżdża. Zastanawiam się czy w ogóle z w tym tygodniu wróci? Takie jakieś dziwne kręcenie.

Przykro mi dziuba, że taki nie wypał. ja bym się pewnie wkurzyła i klnęła jak szewc ... :zawstydzona/y: Trzyma się dzielnie i jakby się miało zmarnować to rzuć kotlecikiem w mą stronę, bo dziś jakaś nie najedzona jestem mimo że ciągle coś żuję :-D

Goteczka, ja dzisiaj tez ide na polowanie:-) Mam dwie godzinki wolnego, bo koncze wczesniej zajecia, moglabym madzinke wczesniej zabrac z przedszkola i jechac do domu, ale tego nie zrobie, bo takie chwile wolnosci rzadko sie zdarzaja.

widzę, ze coraz więcej mam się rozkręca z zakupami :-) ja czekam do 17 marca na USG i potem pewnie tez sobie pofolguję bo przyznam szczerze że świerzbi mnie ręka, oj świerzbi :-D

no ogólnie chyba można ale raczej nie w gorącej wodzie. Nie wiem sama... mnie na to uczulała i z tego co wiem, to przed porodem można się wykąpać w gorącej wodzie bo chyba skurcze wywołuje czy przyspiesza?! - może niech bardziej doświadczone mamy się wypowiedzą.

Goteczka dobrze Ci mówi, w wannie kąpać można ale nie we wrzątku, woda nie może być za ciepła ale jak chcesz posiedzieć dłużej do po prostu sobie dolewaj ciepłej kiedy już zrobi się zimno, ja tak robię :tak:
 
Ja dziś się nachodziłam, bo szukałyśmy kiecki dla mojej mamy na wesele braciszka no i kicha, nic nie znalazłyśmy - mama jest z tych dużych pań a do tego ma swoje blokady i wstydzi się odkrytych ramion itp. Musimy polowanie powtórzyć za jakiś czas.
Za to kupiłam bratu prezent i jutro idziemy na pycha urodzinowy obiad - będzie wyżerka bo on z zawodu jest kucharzem i zawsze zrobi coś szałowego :-)
 
Anika nie pisz takich rzeczy!!!! Jak ja chetnie bym sie połasila na taką imprezkę i obżarstwo!!! Już sie zastanawiam co tu jutro wykombinować smakowego... Bo dziś to mnie chyba leniwiec dopadł kuchenny. Ale gdyby tak postawili pod nosek.... nie pogardziłabym:-p:-):-)
 
reklama
Do góry