reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

witam,

widzę że dalszy ciąg ciążowych zmartwień, jak nie łożysko to waga dzidzi:-) jak tak dalej pójdzie nasze bejbiski będa miały wrodzona nerwicę:-D:-D:-D bo mamusie non stop się zamartwiają

jeżeli chodzi o wage to wskazaniem do cesarki jest 4.500 kg, takie są międzynarodowe wytyczne i u nas zazwyczaj właśnie te wagę uznaje się za wskazanie

Sam
trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie kryzysiku w pracy:tak:

Lorien
biedactwo z Ciebie, ze w weekendzik w pracy będziesz

Beatko
jeszcze raz gratulacje dla Ciebie i córci:-)

u mnie od wczoraj jakaś chandra, nic tylko bym płakała i to bez powodu:szok:, masakra
 
reklama
Serdecznie witam "Ciężaróweczki" stare ;-) :-) i te nowe :-) przy porannaj kawusi :-):-):-)

co zrobić na obiad? szybkiego i dla leniwych :-D??
Anika ja wczoraj z racji, że mama poleciała do wujaszka do szpitala zrobołam zapiekankę z makaronu ot tak z głowy z sosem winiary do zapiekanki serowej :tak: i choć nie zabrzmi to skromnie wyszła pyszna :-)

*Alicja* super niuski :tak:
dosia24 kamień z serca :zawstydzona/y: troszkę mnie to już dołowało, ale teraz już z górki :tak: będzie co ma być :-)
kasiakom dostawka uśmieszku dla zabicia chandry :-):-):-) nie daj się słoneczko :-)
Buziaczki i miłego dzonka :-):-):-)
 
dziewczynki ale mnie dzis nosi. tak cholernie nie chce mi sie siedziec samej w domu ze szok. stwierdzilam ze pojade sobie do mamy, a tu sie okazalo ze maz oskubal mnie z kasy i zostawil mi jakies grosze i nawet na bilet nie mam. pogoda spacerom nie sprzyja, ciapie cos u nas z nieba. do tego ten mi jeczy ze kumple ciagna go wieczorem do knajpy. a ja??? juz mam dosyc!!!
 
Dosiu nie dołuj się. Ja też mam taki dzień dzisiaj. Musimy go jakoś wytrzymać.
Do mnie wieczorem ma zajrzeć koleżanka. której prawie 3 lata nie widziałam, bo wyjechała do Anglii i do tego będzię jej chłopak, którego nie znam i nawet nie wiem jaki jest i w ogóle mam stresa. A teraz siedzę i się nudzę choć powinnam posprzątać, bo taki syf mam, że żygać się chce.
 
ja mojego mecze zeby wieczorem na nalesniki pojechac do takiej dobrej knajpki. mam nadzieje ze oleje tego swojego kumpla, bo mam dzis takie nerwy ze.... ach szkoda gadac...
to sprzatanie tez mnie wkurza. codziennie to samo w domu. juz mam tego dosyc.
kurcze sorry dziewczynki ze tak jecze dzisiaj, nie wiem co mnie napadlo...
 
No to widzę że z tym dołem to niej jestem dzisiaj sama a do tego zajeb....ból głowy :szok:,macie może jakieś sposoby na głowę bo przecież nie mogę brać co drugi dzień paracetamolu....?!? Żeby się jeszcze bardziej zdołować :-D miałam straszną ochotę na gołąbki i właśnie dopiero co siadłam bo robiłam je dobre dwie godziny ale za to bede sie objadać i tyle o !!!!! Sprzątać też nie bede bo nie mam siły wiec Asiu syfem się nie przejmuj,nie jesteś sama :tak: Dosia,głowa do góry !!!!
 
dzieki dziewczynki. ide zrobic obiad. dam upust emocji na rybie. kasiuulka moze to glupi pomysl ale mi na ból glowy pomaga szklaneczka coli lub pepsi.
 
kasiulka mnie też łepetyna napiernicza, walczę z sobą, ale zaraz chyba apap pójdzie w ruch:-( M wrocił szybciej z pracy a ja taka rozmemłana że szok, ale ma na szczęscie dużo cirpliwości dla moich foszków;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry