reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

a ja swojej dziś po raz kolejny próbowałam obciąć włoski, chyba z godzinę się męczyłam, a Monia mi cały czas uciekała, i nic nie skutkowało, ani muzyka, ani bajki, ani nawet przekupienie kinder jajem, no masakra z tym podcinaniem, a już jej tak grzywka do oczu wchodziła, że musiałam coś z tym zrobić,

no w końcu i Kamila się odezwała :tak::tak: zdrówka dla małej, niech katarek szybko was opuści:tak::tak:
 
reklama
Witam

Wczoraj już nie zdążyłam tu zajrzeć. Co ja jeszcze chciałam napisać.....

Mała straciła apetyt, nie chce jeść tego co do tej pory jadła, np chleba, nie chce i koniec, no ale może to minie.

Pati przykre że taką diagnozę usłyszeliście, ale mam nadzieję że wkońcu będzie poprawa
Beatko życzę powodzenia na kursie i zdania prawka za pierwszym razem, no i wymarzonej pracy i lepszych stosunków z mamą :tak:
Ewo zdrówka dla Tomka, mam nadzieję że problem zatkanych uszu szybko sie rozwiąże
Justysia a Ty nadal bez internetu? No i widzę że masz dużo roboty z Twoim Julkiem
Adudz powodzenia przy podcinaniu :tak:

jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę
 
Pisze tylko co u nas i zmykam was nadrabiac.
Mala nadal ma problem z kupami i sucha skóra wiec w koncu robie jej testy alergiczne z krwi, alergolodzy olali temat i nie chcieli przepisac wiec sama zrobię. Pani doktor stwierdziła ze przecież dziecko nie musi jesc mleka, jajek, mięsa... wystarczy ze bedzie dostawac kurczaka i ryż:wściekła/y:no i się wkurzyłam i robię testy sama
Normalnie lekarze specjaliści to zakazana grupa, mam juz dość.
Jeszcze mieliśmy dzisiaj rano iśc na szczepienie, wreszcie zaległe, to co sie szczepi jak dziecko ma rok, no i mała w nocy popłakiwała i miała trochę przytkany nos a rano wstała cała zasmarkana i z chrypą... no i znowu sie nie zaszczepimy.
A zerknęłam ze temat alergi jest na topie, poczytam was może któras podrzuci jakis pomysł co robic
 
cześć matki wariatki!!!

Przede wszystkim:

ADUDZ!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochana, zdrówka, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń!!!!
Udało się skrócić włoski małej? Tez planuję podciąć czuprynę łośkowi ale będzie to ogromny problem. Strasznie się wyrywa, a nie chce mu fryzury spartolić bo ma ładne loczki.


U nas dzisiaj kiepsko. Mały strasznie marudny, cały czas płacze, jest niegrzeczny i agresywny :szok: Dają mu się we znaki trójki, do tego wysypka swędzi i choróbsko go chyba łapie bo zaczął pokasływać i jest rozpalony :no: Bidula moja mała ..

Viorka ja też miałam problem ze "specjalistą" - dermatologiem. Stwierdziła alergie owszem, ale dała leki które skóre wysuszają a małemu stwierdzono teraz AZS! I olewała temat. Teraz chodzimy do pediatry, która od maleństwa także mnie leczyła. Ale poprawy brak i też zastanawiam się nad testami. Będe na ten temat rozmawiała w piątek bo mamy przyjść do kontroli. No i chce skierowanie na badanie na pasożyty. Zobaczymy co ona na to.

A właśnie! Rozdwajają się waszym maluchom paznokcie? Bo Kacprowi strasznie i nie wiem co z tym robić :baffled: Ponoć jak tak sie robi to brakuje jakiś witamin..
 
Patra u nas też się rozdwajają ale tylko na kciuku. Też planuje zrobić badanie kału małej na pasożyty bo ponoć masa dzieci ma je w organizmie i one własnie wywołują różne alergie. Nasza pediatra też zlała temat skóry suchej, kazała nawiżać emolientami, ale jeśli to nie pomaga od prawie 2 lat to chyba coś jest nie tak. No bynajmniej w czwartek idę do dermatologa, a pojemniczek na kupke już mam.

Ja sama dziś mam dzień do d... nie dość że znów mi opryszka wróciła, leki nie pomagają a ja się męczę już 3 tygodnie (swoją drogą biedny moj mąż bo go do siebie na dole nie mogę odpuścić :-() to jeszcze dziś byłam w sądzie na posiedzeniu w sprawie tego dupka co nam wózek ukradł. Jedyne co się dowiedziałam to to , że prokurator nie zgadza się na to , abym w tym postępowaniu wnosiła o odszkodowanie, mam się starać z powództwa cywilnego. No i to że prokurator to głupia cipa !!!! Dacie wiare , że stojąc na holu przed salą rozpraw gadała z obrońcą (takim kut... naszym szczecineckim ) i mowi tak O A TY CO NA SPRAWE GRZESIA ? no nie do wiary, żeby oskarżyciel mówił o oskarżonym GRZESIU?? nie dziwię sie że mnie tak olała, wogole mi dupe obrobili przed salą. Że co to za durna że wózek na klatce trzymała , że mogłam sobie wnieść na piętro. Kurde byłam niecałe 2 mce po cesarce, a poszłam tylko Julę na góre zanieść i chciałam zejść po zakupy. Ale jak widać nasze państwo staje po stronie oskarżonego. No i było jej durnowato bo jak mnie obgadywali to potem na sali patrzą a ja wchodzę jako pokrzywdzona. Prokurator na mnie ani razu nie spojrzała, a obrońca fagas cholerny pyta A PO CO PANI DRUGI WOZEK KUPIŁA JAK TAMTEN ODZYSKALIŚCIE :wściekła/y::no: no to miarka się przebrała i mowie a co pan by nosił dziecko 2 mczne w reklamówce, w torebce czy w kieszeni? musiałam jakoś z córką na spacery chodzić a wózek sama znalazłam po 10 mcach od kradzieży, bo policja nic w tym kierunku nie zrobiła. Chciał mi przerwać go olałam i powiedziałam sędzinie że ja mam to wszystko gdzieś, niech sobie w tym więzieniu siedzi a ja się płaszczyć przed nikim nie będę i tyle w temacie. No nerwy mi poszły na maksa.

Za to z dobrych info to to że wczoraj byłam z Julką na takich zajęciach dla maluszków do lat 3. Julka była bardzo szczęśliwa, super się bawiła z dziećmi, bardzo jej się spodobały tańce w kółeczku i inne zabawy z panią. Zrobiła kurczaczka z piórek i odbitej łapki pomalowanej na żółto. Będziemy chodzić co poniedziałek, koszt jedyne 20zł za miesiac więc śmieszne pieniądze, a radość dziecka bezcenna.

Adudźku, 100 latek kochana !!!
 
witam wieczorkiem

kochane dzięki za życzonka urodzinowe :-)

Beatko faktycznie sytuacja w sądzie nie ciekawa, no ale mam nadzieję, że już po wszystkim i nie będziesz musiała już do tego wracać

a co do rozdwajania się paznokci to ja nie zauważyłam nic takiego u swojej małej, u nas tylko jeden paznokieć rośnie szybciej niż pozostałe, ale to jest ten paznokieć, pod którym mamy naczyniaka

no nic miłego wieczorku wam życzę
 
My zabkow mamy 16, zaczely wychodzic pozno, bo 1 zabek w wieku 10msc, a 2 w wieku 12msc.. potem prawie wszteki na raz wyszky i teraz niedawno wszystkie 4 znow na raz... wszystkie zabki wyszly bezbolesnie.. wiec tylko jeszcze 5 nam brakuje

BEATKO no wlasnie czemu ten zlobek taki drogi... mam ten sam problem .. bo mala wraca do zlobka od maja, ze wzgledu na duza potrzebe kontaktu z dziecmi ... p.s. jak moge wiedziec to jaki jest koszt zlobka u Ciebie??

BEATKO26 wspolczuje Ci tej calej sprawy i sytuacji na sali rozpraw... kurcze az slow brakuje na nasze sadownictwo.. poprostu PROSTAKI!!!

PATRA te paznokcie to jest brak witamin, wiec warto ,zeby cos pediatra na to polecil..moze te akcje wysypkowe maja cos z tym tez wspolnego???

I dla ADUDZ sto lat!!!
 
reklama
a tu dalej nikogo nie ma??
co jest dziewczyny?? gdzie jesteście??

mam nadzieję, że jutro będzie tu trochę większy ruch;-);-)
a dziś kolorowych snów wam życzę i spokojnej nocki:tak::tak:
 
Do góry